trajka na wesele + zaproszenie dla motocyklistów

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

trajka na wesele + zaproszenie dla motocyklistów

Postautor: Walach » 27 lipca 2014, 16:16

Witam was przyjaciele szosy :)

Nie wiem w którym miejscu najlepiej umieścić ten post więc jak co to poruszę admina o korektę :)

Mam małą prośbę. Hajtam się wstępnie 09.04.2015 (wypada to akurat w czwartek po świętach wielkanocnych :)) i czy przypadkiem ktoś z was nie kojarzy właściciela tej trajki?

Obrazek
http://www.iv.pl/viewer.php?file=85719760248052694010.jpg

Obrazek
http://www.iv.pl/viewer.php?file=39513887721975321930.jpg

Cały zamysł polega na tym żebym podjechał i wziął panią młodą z Zawady k/Opola do kościoła w Kotorzu a potem do Borowika nad jeziorem Turawskim.. oczywiście też z chęcią zapraszam motocyklistów by towarzyszyli na nowej drodze życia :) choć wiem że może być ciężko gdyż ślub jest w tygodniu a nie każdy może sobie pozwolić na dzień wolny.

Chyba, że ktoś zna kogoś z okolic Opola co też ma trajke i byłvy w stanie pomóc :) mogą być nawet trajki z dwoma miejscami siedzącymi z tyłu (takie też mi się w oczy rzuciły na zlotach) i wtedy będzie szofer :D

Do wesela jest jeszcze kupa czasu i tak rozważam wszelakie warianty bo na przykład patrząc na lata poprzednie moje wesele wypadnie 2 tygodnie po rozpoczęciu sezony które było raz słoneczne, raz mroźne raz deszczowe albo same święta lat temu 3 bodjże, były w śniegu... i jak pokazuje życie wszystko rozstrzygnie się na dniach przed imprezą :)

PS.: czy w świetle prawa jeżdżąc na takiej trajce co widnieje wyżej trzeba mieć kask? bo wiecie fryzura pani młodej, welon i te inne sprawy więc fajna by była opcja jakby nie trzeba było kasków :)

Awatar użytkownika
JacekBari
Posty: 98
Rejestracja: 24 czerwca 2012, 22:18

Postautor: JacekBari » 27 lipca 2014, 17:03

Co do kasków, to zależy czy trajka jest zarejestrowana na auto czy motocykl. :wink:


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika