PRZEBIEGI 2014

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Ishe
Posty: 506
Rejestracja: 19 listopada 2010, 13:28
Lokalizacja: Opole

PRZEBIEGI 2014

Postautor: Ishe » 11 stycznia 2014, 10:52

Można uznać że nowy sezon 2014 rozpoczął się w pełni :) Słoneczko za oknem, niezła temperatura, błękitne niebo... czegoż potrzeba więcej? Tak więc można już oficjalnie nawijać nowe kilometry w nowym roku.
Dodam od siebie że dla osoby z największym przebiegiem będzie przewidziana bardzo atrakcyjna nagroda!!!
Mianowicie chodzi o super najnowszą dizajnerską, zaprojektowaną przez Amerykańskich naukowców, super opływową, samoprzylepną, ultrawyjatkową, jedyna w swoim rodzaju, w chwili obecnej jest najmodniejszą samoprzylepną rzeczą wśród motocyklistów, sprawi że po jej przyklejeniu będziesz się wyróżnią wśród wszystkich użytkowników naszych dróg! Generalnie chodzi o naklejkę "motocykle są wszędzie" ;)
A drugą dodatkową nagrodą będzie chwała, uwielbienie i ogromny szacunek innych motocyklistów. Będzie to się objawiać że gdziekolwiek byłbyś na trasie, każdy mijający motocyklista w wyrazie tego szacunku będzie podnosił Ci na powitanie lewą rękę.

Nic innego nie pozostaje mi jak tylko zaprosić wszystkich forumowiczów do tego zacnego konkursu!!!!
Można wziąć w nim udział w bardzo prosty sposób. Wystarczy post + zdjęcie licznika o2o ;)

Na chwilę obecna mój przebieg na rok 2014 to 0km... a stan licznika to 121561km
Obrazek
BMW K 75 RT / Moto Guzzi Quota 1100 ES / Suzuki B12 Bandit Crew

Awatar użytkownika
Kwiatek
Posty: 46
Rejestracja: 28 października 2013, 21:39
Lokalizacja: Opole

19014 - 19047

Postautor: Kwiatek » 18 stycznia 2014, 20:55

nie mogłem dzisiaj wytrzymać więc wyciągnąłem maszynę z garażu i polatałem trochę po mieście, wpadły 33km :)


@edit
niestety zdjęcia nie miałem jak zrobić, następnym razem :)

Awatar użytkownika
Puzon
Posty: 263
Rejestracja: 17 września 2009, 11:59
Lokalizacja: Szczedrzyk

Postautor: Puzon » 24 stycznia 2014, 22:07

Stan licznika na początek 2014 roku: 64 391 mil x1.6 = 103 025km :twisted:
Obrazek
https://www.facebook.com/motobajkal/

Jest nas tylu i każdy ma prawo do własnego stylu.


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika