Admin/Mod

Jezeli masz jakies sugestie, co do strony i forum to tutaj napisz
Awatar użytkownika
Deviant
baron dzwonów
Posty: 487
Rejestracja: 06 lutego 2005, 14:38
Lokalizacja: Opole

Postautor: Deviant » 25 lutego 2010, 15:03

jak trzeba to ja jestem kierownikiem, chociaż zwykle wolę być doktorem... ginekolog amator :P
I to jest słuszna koncepcja. Zasadniczo...

Awatar użytkownika
Viola
Posty: 366
Rejestracja: 28 marca 2008, 21:08
Lokalizacja: Opole/Chmielowice

Postautor: Viola » 25 lutego 2010, 16:29

Przykładem poukładanego forum jest forum TOP ... TuningOpole ....
Mysle,że poukładanie wszystkiego w swoje szafki i dodanie kilka nowych działów czy zwał jak zwał.. było by dobre mysle na poukładanie tego całego "bałaganu" :)


a poza tym .. przydał by sie dział "Dla zaufanych" mamy cos do powiedzenia i nie chcemy by wszyscy wiedzieli...piszemy tam... kilka osób tych naprawde zaufanych będzie miało swój login czy hasło do tego działu i sprawa załatwiona,a "Boty" nie będa miały wstępu to tego ot działu.
A jesli chodzi o dział "Nasze Motocykle" to ja przynajmnije jestem za i mysle,ze to jest dobry pomysł...

Moje propozycje sa włąsnie takie... i nie łapcie mnie za słowa i słówka bo szczerze to nie znam sie na prowadzeniu forum :) tylko daje małe propozycje i staram sie w małym stopniu udzielac i jako tako ( byle jak ,ale zawsze jakos ) byc aktywna :D :p
Wzziuummm...

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 25 lutego 2010, 20:19

Hm.

1. dział "Nasze Motocykle" - znaczy co, każdy zakłada sobie temat, w którym wkleja zdjęcie swojego dwukołowca i pisze jaki to on wspaniały i kochany? "Ja i mój rumak na rynku", "Ja i mój motor na soczku w Turawie", "Moja żona pucująca moją maszynę" ? To, kto czym jeździ, widać, gdy już przyjedzie przykładowo pod Dziada. Czym tu się jeszcze chwalić?

2. dział "Dla zaufanych" - jakaś mała grupka trzymająca władzę? A może osobna lista uprawnionych osób do każdego zakładanego tematu? Podpowiem: konferencja na GG, konferencja na Skype, można rozmawiać w zaufanej grupie i nie ma problemu. Forum, jak sama nazwa wskazuje, służy do publicznej komunikacji.

3. Shoutbox, zwany też Spamboxem. Naprawdę? Jednolinijkowe uzewnętrznienia w stylu "ale mnie boli głowa" i rozmowy o pogodzie? Jeśli coś nie nadaje się na to, by być osobnym, sensownym tematem na forum, to wg. mnie nie nadaje się na forum w ogóle, i kropka. Nie róbmy dziecinady.


No ale to tylko moje opinie. Forum, jakby nie było, jest nie dla mnie, tylko dla użytkowników, więc jeśli naprawdę potrzebujecie czegoś nowego, i da się to zrobić bez poświęcenia miesiąca życia na modyfikację kodów forum, to okej. Tylko przekonajcie mnie, że faktycznie warto / trzeba ;)
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 25 lutego 2010, 20:48

Moim zdaniem dział nasze motocykle by się przydał, nie każdy gości co spot pod dziadem, niektórzy maja nieczytelne emblematy, itp, a tak każdy by wiedział kto czym jeździ.. moim zdaniem by to ułatwiało wiele spraw, dział zaufane i spamowisko rzeczywiście według mnie równiez wydają się być niepotrzebne..... na forum jest zalogowanych jednoczesnie max 4 osoby w porywach do 5, więc to raczej nie zda egzaminu.... aha i chciałbym jeszcze przypomiec o dziale "warsztat" badź "serwis" gdzie można by było umieścić nurtujące nas tematy odnośnie napraw oraz serwisowania motorów ;)

Awatar użytkownika
iri
Posty: 285
Rejestracja: 19 lutego 2010, 23:02
Lokalizacja: OKR

Postautor: iri » 25 lutego 2010, 21:01

a co trzebe zrobic aby na modreatora awansować :P ja na forum z mojej uczelni jestem :P zaszczyt kurde :)

no więc są pomysły to Panie Ginekolog prosze działac :P

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 26 lutego 2010, 10:10

o proszę prośby zostały wysłuchane, teraz tylko trzeba poprzenosić niektóre tematy do odpowiednich działów..... i zmienić trochę kolejnośc działów, tak zeby np. hydepark nie był nad nimi....

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 26 lutego 2010, 10:14

No to się nam Ginekolog rozbrykał... Mamy nowe Fora ;)

Się zobaczy, jak będą pustkami świecić, to zawsze można usunąć.
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 26 lutego 2010, 10:19

jeżeli będziecie robić wszystko by nie założyć tam wlasnego tematu, to będą oneświecić pustakami..... ale później nie narzekajcie, ze na forum nic się nie dzieje, nikt nie zagląda.... :roll:

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 26 lutego 2010, 11:22

a i jeszcze jedna prośba aby strona automatycznie zmniejszała zdjęcia do rozdzielczości w jakiej się wyświetla....

Awatar użytkownika
iri
Posty: 285
Rejestracja: 19 lutego 2010, 23:02
Lokalizacja: OKR

Postautor: iri » 26 lutego 2010, 17:20

no i git majonez :P

Awatar użytkownika
Blaniu22
Posty: 38
Rejestracja: 17 lutego 2010, 18:10
Lokalizacja: Niemodlin

Postautor: Blaniu22 » 27 lutego 2010, 00:40

Jako że nadal nikt nie przeją sie że nie ma ładu na forum zgłaszam sie na moderatora chętnie poukładam tematy do działów w których powinny być.
Co do wądpliwości czy sie nadaje to jestem moderatorem na forum Tuning.Opole.pl i można zobaczyć jak tam wygląda :D pzdr
Simson jeździ, Simson chodzi, Simson nigdy nie zawodzi !!!

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 27 lutego 2010, 12:05

Blaniu22 pisze:Jako że nadal nikt nie przeją sie że nie ma ładu na forum zgłaszam sie na moderatora chętnie poukładam tematy do działów w których powinny być.
Co do wądpliwości czy sie nadaje to jestem moderatorem na forum Tuning.Opole.pl i można zobaczyć jak tam wygląda :D pzdr


ajj Blaniu: masz pretensje o nieład na forum a sam go wprowadzasz, nie zauważyłeś postu teraz juz powyżej swojego, nowo założonego, który tyczy się tego samego co Twój..... jakbyś trochę poczytał w tym wątku, to byś pewnie tez zauważył, iż forum jest w trakcie metamorfozy...

Awatar użytkownika
Blaniu22
Posty: 38
Rejestracja: 17 lutego 2010, 18:10
Lokalizacja: Niemodlin

Postautor: Blaniu22 » 27 lutego 2010, 17:15

torbiasz pisze:
Blaniu22 pisze:Jako że nadal nikt nie przeją sie że nie ma ładu na forum zgłaszam sie na moderatora chętnie poukładam tematy do działów w których powinny być.
Co do wądpliwości czy sie nadaje to jestem moderatorem na forum Tuning.Opole.pl i można zobaczyć jak tam wygląda :D pzdr


ajj Blaniu: masz pretensje o nieład na forum a sam go wprowadzasz, nie zauważyłeś postu teraz juz powyżej swojego, nowo założonego, który tyczy się tego samego co Twój..... jakbyś trochę poczytał w tym wątku, to byś pewnie tez zauważył, iż forum jest w trakcie metamorfozy...



Jest w trakcie modernizowania ?? Bo jakoś nie zauważyłem w dziale opole zone dalej wisza tematy o imprezach spotkaniach a przeciez przeniesienie tego do innego działu zajmie chwilkę :/ Jak by mi admin udzielił władzy moteratora to w ciągu 2 h przeniusł bym wszyskie tematy do działów tam gedzie powinny być . Nie zgrywam cwaniaka tylko mówie prosto z mostu jak to forum wygląda na pierwszy rzut oka.. (Odstraszająco) pzdr :twisted:
Simson jeździ, Simson chodzi, Simson nigdy nie zawodzi !!!

Awatar użytkownika
iri
Posty: 285
Rejestracja: 19 lutego 2010, 23:02
Lokalizacja: OKR

Postautor: iri » 27 lutego 2010, 17:43

a tam odstraszająco... :P jakby co to zawsze można użyc opcji szukaj jak ktoś by czegoś znaleźć nie umiał :)

Awatar użytkownika
Stachoo
Posty: 290
Rejestracja: 10 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Krośnica

Postautor: Stachoo » 27 lutego 2010, 19:31

W sumie Was nie rozumiem, może i by można było coś pozmieniać, ale wszystko jest w porządku. Na forum nie ma pół miliona userów i 40 postów na minutę.
Osobiście bym wolał, żeby było jak a jest niż ażeby ktoś, kto tu jest 10 dni, zaczął robić porządek.
Jak się komuś nie podoba forum, to może założyć swoje, lepsze i lepiej moderowane. Jeśli admin lub mod uzna za stosowne zrobienie porządku, to na pewno to zrobi.


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SUGESTIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika