Nowy projekt fotogalerii

Jezeli masz jakies sugestie, co do strony i forum to tutaj napisz

Jak byscie woleli?

Bez zmian - wrzucac wsio do fotorelacji
3
30%
Zaczac wrzucac nowe zdjecia do prezentowanej fotogalerii
7
70%
 
Liczba głosów: 10

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Nowy projekt fotogalerii

Postautor: Reaven » 20 września 2005, 01:26

Dobry wieczor, towarzysze.

Zebralismy sie tu dzisiaj, by uchwalic, czy to nam sie podoba, czy tez to wywalic.
Chodzi mianowicie o fotogaleryje, co to w niej motory sa i nasze ..twarze,
a zreszta najlepiej bedzie, jak wam to pokaze:

http://www.opolezone.pro24.pl/reaven

[dla celow propagandowych :> wrzucilem na razie tylko Skarbimierz]

Okej, dosc wierszyka :d
Beny dal mi [w koncu, nareszcie :> ] dostep do FTPa, moglem wiec nieco pokombinowac..
Jest pomysl, zeby nastepca dzialu Fotorelacje zostalo to, co wam wlasnie pokazuje..

Czym to sie rozni? Glownie tym, ze jest nieco inna nawigacja [mniej miniaturek na stronie, podzial na podstrony w galerii] i - uwaga, bo na tym mi zalezalo :> - mozliwosc komentowania KAZDEGO zdjecia z osobna, plus licznik obejrzen konkretnego zdjecia. Pod zdjeciem Satana na forum przybywa komentarzy, wiec chyba lubicie tego typu zabawe.. :)

Od strony technicznej - latwiej dodawac zdjecia, program sam tworzy miniaturki, wiec dodanie relacji z kolejnego wypadu powinno byc przyjemniejsze, a co za tym idzie - duzo szybsze.

No i teraz pytanie, zanim zaczne kombinowac z reszta fotek:

wolicie, by nowe zdjecia wrzucac do dzialu fotorelacje na stronie, tak jak to bylo do tej pory, czy tez tamto zostawiamy, a tworzymy nowy dzial fotogaleria, w formie takiej jak to wlasnie wam prezentuje? :)

ankieta na gorze [dla zarejestrowanych], komentarze mile widziane.
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
ZALOO
moj jedyny plecak... MADI !
Posty: 262
Rejestracja: 05 lutego 2005, 11:51
Lokalizacja: OPOLE

Postautor: ZALOO » 20 września 2005, 08:44

fotogaleria wygląda SUPER!!!
może uda sie jakoś połączyć juz istniejącą grupę: fotorelacje z nowum, fotogaleria...
a jesli nie to trudno, stawiam na obie!!!

Agacica

Re: Nowy projekt fotogalerii

Postautor: Agacica » 20 września 2005, 10:19

Reaven pisze:Pod zdjeciem Satana na forum przybywa komentarzy, wiec chyba lubicie tego typu zabawe.. :)


Satanek jeszcze nie widział tego tematu,ale jak zobaczy to wam da zabawe w komentowanie :twisted: :twisted:


wg mnie GALERIA daje rade,
ale mysle zeby dział FOTORELACJE zostawic w takim stanie jak jest
-->wkońcu Beny tez poświecił troche czasu,żeby to wyglądało
no i te nieszczęsne miniaturki... :roll: :roll:

a jako że Reaven rozruszał stronke po dłuuugiej zamułce to niech tworzy nową Galerie
wydaje mi sie że to najlepsze wyjscie... :) :)

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 20 września 2005, 12:05

No tak tez myslalem, zeby tamto zostawic jak jest, nie bawic sie w przenoszenie, bo i po co.. Sie po prostu wrzuci nowego linka, ale to z Benym pomyslimy na spokojnie, jak i gdzie :)
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
Deviant
baron dzwonów
Posty: 487
Rejestracja: 06 lutego 2005, 14:38
Lokalizacja: Opole

Postautor: Deviant » 20 września 2005, 12:26

a może w fotorelacjach zostaniemy przy takim jakby "stałym" wklejaniu fotek z imprez i tego typu spotkań a w nowej fotogalerii bedziemy mieli zdjęcia osobiste tj jakieś nasze pojedńcze czy zbiorowe fotki z codziennych wypadów czy zapieprzania po mieście...
I to jest słuszna koncepcja. Zasadniczo...

Agacica

Postautor: Agacica » 20 września 2005, 12:42

w sumie to jest też dobry pomysł i mogło by tak być,że każdy z ekipy miałby swoją galerie,fotki osobiste,ze sprzetem itp... :)
a fotorelacje byłyby zbiorem bardziej grupowych zdjęc :idea:

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 20 września 2005, 16:57

Agacica pisze:każdy z ekipy miałby swoją galerie,fotki osobiste,ze sprzetem

Heh, czy to nie zmierza w kierunku bikepics.com ? :>
Trzeba pomyslec, ze galeria jest nie tylko dla nas, ale takze - a byc moze glownie - dla odwiedzajacych, nieznajomych ludzi kochajacych motocykle.. i chcacych poogladac maszyny i zdjecia z jazdy wlasnie, a nie nasze foty osobiste :>

Deviant pisze:w fotorelacjach zostaniemy przy takim jakby "stałym" wklejaniu fotek z imprez

No mozna, pewnie.. tylko czy to nie bedzie troche marnowaniem mozliwosci nowej fotogalerii? I moze zrobic sie mala niejasnosc co do "imprez".. Czy np. nasz wypad do Skarbimierza to byla duza impreza [reklamy w radiu, pelno ludzi, miejsce..] czy nasz maly wylot [bo na fotach jest w koncu glownie nasza wesola gromadka i troche gum, a samych wyscigow jako takich - niewiele..]

Moze w ten sposob - duze imprezy motocyklowe, czyli zdjecia bardziej z imprez, niz nasze [winow, jakies zloty] - do fotorelacji, jak do tej pory, a to wszystko, gdzie na pierwszym planie sa ludziki z OpoleZone, w formie nowych galerii?

Ja w kazdym badz przygotowuje pomalu ostatnie foty z jazdy, bo w koncu nalezaloby je gdzies wrzucic :>
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Gość

Postautor: Gość » 20 września 2005, 17:29

Reaven pisze:Moze w ten sposob - duze imprezy motocyklowe, czyli zdjecia bardziej z imprez, niz nasze [winow, jakies zloty] - do fotorelacji, jak do tej pory, a to wszystko, gdzie na pierwszym planie sa ludziki z OpoleZone, w formie nowych galerii?


...może byc i tak :)
hmmm kolega Reaven to juz ma chyba konkretny plan? :wink:

Agacica

Postautor: Agacica » 20 września 2005, 17:31

Reaven pisze:Moze w ten sposob - duze imprezy motocyklowe, czyli zdjecia bardziej z imprez, niz nasze [winow, jakies zloty] - do fotorelacji, jak do tej pory, a to wszystko, gdzie na pierwszym planie sa ludziki z OpoleZone, w formie nowych galerii?


...może byc i tak :)
hmmm kolega Reaven to juz ma chyba konkretny plan? :wink:[/quote]


SORRY,ZAPOMNIAŁAM SIE PODPISAĆ :oops:

Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Postautor: czubuś » 20 września 2005, 17:35

no witam nie wiem o co dokładnie chodzi ale fotorelacje były GIT chociaż było wiadomo co i jak a tak to nie wiem jak się w tym nowym poruszać
ale decyzje zostawie reszcie :twisted: joł to dupca ale fotorelacje dawały rade !! Pozdro papa

Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Postautor: czubuś » 20 września 2005, 17:45

chyba jednak bede stawiał na stare fotorelacje bo tak to chociaż wszystko było na jednej stronce a tak to za duzo tego szukania i klikania aa i wrzuc moje zdjecie o nr. p1010563 :twisted: albo zmień to co jest na to co napisałem bedziesz wiedział o co chodzi :lol: Albo trzeba było wrzucic wszystko i było by okey :) tak jak robił to benaszek

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 20 września 2005, 18:19

Wiem o ktore foto chodzi, ale gdzie ci je wrzucic? :>
Do dzialu Ekipa, czy chcesz avatara na forum zmienic? :P


A z innych spraw: jeszcze zobaczymy, jak sie potoczy sprawa fotorelacji i fotogalerii, natomiast poki co, wrzucilem zalegle foty [w tym z ostatniej niedzieli] na nowa fotogaleryje..

Tak by to w zamysle mialo wygladac - podzial galerii, wyswietlanie zdjec, komentarze..

Co do tego mojego "konkretnego planu", to owszem.. :> jesli wziasc pod uwage, ze wczesniej byl pomysl, ale dopiero wczoraj zainstalowalem skrypty i moglem zobaczyc, jak to dziala/ wyglada.. to tak, jest plan :>

Okej, zapraszam do ogladania zdjec ;)
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Agacica

Postautor: Agacica » 20 września 2005, 20:25

a czy na głównej pojawi sie raz kiedyś link do działu galeria-tak jak kiedys
czy wejscie tylko przez forum? :wink:

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 20 września 2005, 21:24

Jesli pomysl fotogalerii sie przyjmie - a poki co widze, ze przyjety zostal dosc entuzjastycznie - to oczywiscie na stronie glownej pojawi sie odnosnik.. :)

Czekam, az Beny sie pojawi, i bedziemy kombinowac :)
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
beny
admin
Posty: 317
Rejestracja: 27 stycznia 2005, 16:24
Lokalizacja: Opole

Postautor: beny » 20 września 2005, 21:54

Reaven pisze:Czekam, az Beny sie pojawi, i bedziemy kombinowac :)

Jestem :P
kiloFazer - w kolorze azzuro :-)
SM 610 - w kartonach...


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SUGESTIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika