Opłata za stronę

Jezeli masz jakies sugestie, co do strony i forum to tutaj napisz
Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Opłata za stronę

Postautor: czubuś » 15 stycznia 2009, 20:15

Chłopaki że tak napiszę ...... Beny LEJE na to wszystko co widac i słychac "sorki Ben , ale niestety taka prawda" ale z tego co wiem co roku trzeba płacić za Domene i Hosting czy jakos tak to sie nazywa .... w tamtym Roku Nasz Admin załozył ok 500 zylka ze Swojej kieszeni !! W tym roku powiedział że juz tego nie zrobi !!!! Jak chcemy żeby strona istniala to myslę że warto podziałać coś w tym kierunkuuuu .... Ale jakie szczegóły i c o trzeba zrobić to nie mam pojęcia :( Najlepiej jakby Benio sie Tutaj wypowiedział ... no ale czy znajdzie chwile żeby cos naskrobać to nie Mam pojecia ... a Może Reaven cos Nam Podpowie ?? Pozdroooo i oby do wiosnyyyy

Awatar użytkownika
Tokaj
Posty: 42
Rejestracja: 25 września 2005, 17:25

Postautor: Tokaj » 15 stycznia 2009, 20:23

Dla mnie super. Jak ustalicie kwote to dajcie znac. Byloby super reanimowac strone i "stara ekipe". Starzejemy sie powoli Panowie...i Panie tez :D pozdro

Awatar użytkownika
Bobek
Posty: 87
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 18:25
Lokalizacja: okolice Opola ;) <Przecza>

Postautor: Bobek » 15 stycznia 2009, 21:29

Niech Beny poda numer konta chetnie rzuce jakiegos "grosza" na utrzymanie strony w necie pozdrawiam

Awatar użytkownika
ZALOO
moj jedyny plecak... MADI !
Posty: 262
Rejestracja: 05 lutego 2005, 11:51
Lokalizacja: OPOLE

Postautor: ZALOO » 16 stycznia 2009, 14:15

witam,
jak co roku ciezko jest zebrac odpowiednia kwote...
do tego powstaje lista tych co wpalcili i ile, i tych co nie wplacili...
mam pomysl:
moze zorganizowac zbiorke do puszki OPOLEZONE podczas wiekszej imprezy typu rozpoczecie sezonu czy jajko. kazdy kto bedzie chcial wrzuci do puszki tyle ile bedzie uwazac.
wczesnie troche to naglosnic i juz.
oczywiscie chwala wszystkim, ktorzy chca bezposrednio wesprzec Benego (rok temu zalozyl za Madi i mnie i wciaz musismy sie rozliczyc...)
stad ten pomysl
mam nadzieje, ze pomysl spotka sie z waszym motocyklowym uznaniem i moze to jest wlasnie sposob na utrzymanie tego portalu???!!!
pozdrawiam cala rodzinke Opolezone i wszystkich nowych kuzynow i kuzynki :)

Awatar użytkownika
PęDZEL
Posty: 488
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: OPO

Postautor: PęDZEL » 16 stycznia 2009, 15:56

ZALOO pisze:witam,
jak co roku ciezko jest zebrac odpowiednia kwote...
do tego powstaje lista tych co wpalcili i ile, i tych co nie wplacili...
mam pomysl:
moze zorganizowac zbiorke do puszki OPOLEZONE podczas wiekszej imprezy typu rozpoczecie sezonu czy jajko. kazdy kto bedzie chcial wrzuci do puszki tyle ile bedzie uwazac.
wczesnie troche to naglosnic i juz.
oczywiscie chwala wszystkim, ktorzy chca bezposrednio wesprzec Benego (rok temu zalozyl za Madi i mnie i wciaz musismy sie rozliczyc...)
stad ten pomysl
mam nadzieje, ze pomysl spotka sie z waszym motocyklowym uznaniem i moze to jest wlasnie sposob na utrzymanie tego portalu???!!!
pozdrawiam cala rodzinke Opolezone i wszystkich nowych kuzynow i kuzynki :)


Jak dla mnie pomysł dobry, tylko kiedy takie większe spotkanie będzie możliwe, pewnie dopiero na "topienie Marzanny" a zapłacić pewnie trzeba jak najszybciej...
Ja tam chętnie się dorzucę, tylko po ile i na jakie konto :?:
Nastał okres polowania na Yamahe FZ1 :-)

Awatar użytkownika
Deviant
baron dzwonów
Posty: 487
Rejestracja: 06 lutego 2005, 14:38
Lokalizacja: Opole

Postautor: Deviant » 17 stycznia 2009, 09:59

Mnie coś ostatnio handel żywym towarem nie idzie - Rumunki nie chcą współpracować to i z kwitem lipnie, ale zawsze jakieś zaskórniaki wrzucę do skarbonki na szczytny cel Oppeln Zone
I to jest słuszna koncepcja. Zasadniczo...

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 17 stycznia 2009, 13:27

Okej, wstrzymałem się z postowaniem aż będę wiedział co i jak, zatem teraz konkrety:

1. Beny nie wszystko ma gdzieś.
2. Żeby nie cudować z przelewami i wożeniem kasy, opłaci co trzeba i kiedy trzeba z własnych funduszy.
3. A naszym zbożnym zadaniem jest zorganizować zbiórkę na stronę podczas rozpoczęcia sezonu, kiedy wszyscy będziemy w jednej, sporej kupce.

Zrzuta jest nieobowiązkowa oczywiście, ale jeśli ma dalej istnieć forum, strona i fotogaleria, to cóż, warto chyba z dyszkę odłożyć na ten cel, co? ;)

Kasa się oczywiście nie rozejdzie, jak uda się zebrać coś więcej, to będzie już akonto przyszłego roku. Czasu mamy dość, żeby coś odłożyć, więc chyba wszystko już jasne? ;)

Gdyby ktoś ew. nie mógł dotrzeć na palenie/topienie marzanny, a będą go rozpierały chęci przyczynienia się do istnienia serwisu opolskich motocyklistów, to można się skontaktować z Benym czy ze mną po dane do przelewu i dorzucić się bankowo.

Póki co tyle. Byle do wiosny ;)

PS. a Łukaszowi dziękujemy za zainteresowanie Was tematem i trzymanie ręki na pulsie :)
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

jerytab
Posty: 3
Rejestracja: 24 marca 2009, 22:10
Lokalizacja: Opole

Postautor: jerytab » 25 marca 2009, 09:25

Pomysł Zaloo jest OK to najprostsza forma. Jestem za przy jajeczku można do puszki dać tyle można, co łaska a jak będzie górka to zostanie na zaś. Pozdro nowy Jerry
Jerry


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SUGESTIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika