Czy jest ktos zarwjestrowany na stuntpoland ?

Strefa Opolskich Motocyklistów
Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 27 czerwca 2015, 19:30

Dam Ci rade. Lewy dekiel za 300zl to dobra cena o ule jest caly. Jak nie jest caly, to kosztuje okolo 200. Jezeli masz taniej, to bierz a jak ceny sa podobne, to czekanie na cud tylko skraca sezon. Odpowiedz sobie pytanie, czy 300zl jest warte zmarnowanego miesiaca, czy wiecej.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Postautor: Pabel » 27 czerwca 2015, 20:19

znalazlem po 240 zl cale dwa w doayc dobrym stanie, czekam na wyplate i biere.
najlepsze sa takie poklejone perelki za prawie dwie banki, nie wiem czy Ci ludzie maja innych za idiotow ale mi by bylo taki zlom wstyd za tyle wystawic.
jeszcze zostanie kwestia chlodnicy bede musial popytac jak ja zakleic.bo nigdy tego nie robilem a uzywana chlodnica to tez koszt ok 400 zl. naklejki komplet mojego malowania stowka potem zostanie malowanie plastikow i ich kupienie. Szybko tego nie zrobie ale we wrzesniu max pazdzierniku chcialbym juz wyjechac, choby bez plastikow.. i na pewno bede ogarnial teraz klatke na silnik :D
roboty troche jest i wiem ze np z zegarami bedzie klopot ale to moto ma.cos w sobie . nie jest demonem predkosci i zwrotnosci ale zwiazalem sie z nim woec powoli powoli ale ja doprowadze do ori stanu ;)
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
PrzemoYZF
Posty: 71
Rejestracja: 21 września 2014, 13:05
Lokalizacja: Zdzieszowice

Postautor: PrzemoYZF » 28 czerwca 2015, 11:57

W mojej chłodnicy miałem dziurawe trzy kanały. Za 100 zł mi ją zrobili jak sie jedzie na Gliwice. Ostatnio udało mi sie też kupić pokrywe alternatora za 100 zł w stanie praktycznie idealnym :) Tylko mi sie nie śpieszy a tobie chyba przeciwnie. Teraz czekam na lagi :)
Yamaha r6 --> Gsxr 750 K4

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Postautor: Pabel » 28 czerwca 2015, 12:59

spieszy nie spieszy i tak kolo 3 tys naprawa mnie wyniesie wiec jak bede mial poczekac a zaoszczedzic kilka stowek to na pewno poczekam :D ja mam jedna mala dziurke na obudowie 2mm moze ma. i nie wiem jak z rura bo docisnelo ja do silnika i jest dogieta troche ale mam nadzieje ze nie bedzie tam ciekla.
daj namiar na ta firme Przemo
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „OPOLEZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika