Są tu jacyś moderatorzy ??

Jezeli masz jakies sugestie, co do strony i forum to tutaj napisz
Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Są tu jacyś moderatorzy ??

Postautor: michal.m » 17 czerwca 2015, 14:22

Są tu jacyś moderatorzy ??

Dlaczego nikt nie interweniuje jak się robi burdel na forum (chodzi oczywiście o temat o wypadkach)
Dlaczego userzy rzucają bluzgami na forum i nikt z zarządzających nic nie robi ?

BTW - może w końcu nazwę "opolskie pierwsze wypadki" przemianować na "opolskie wypadki"

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Postautor: Fenek » 17 czerwca 2015, 17:06

Skoro już jesteśmy tacy poprawni, to nie "burdel", a bałagan oraz nie "userzy", tylko użytkownicy.

Michał, na prawdę nie chcę Cię w żaden sposób obrazić, czy coś, nie chcę kolejnej niepotrzebnej afery na forum, ale sam rozpocząłeś ten bałagan i teraz prosisz, żeby ktoś go za Ciebie posprzątał.

PS: Spację stosuje się po znakach interpunkcyjnych, nie po nich ;)

Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 17 czerwca 2015, 18:43

Moderator jest. Ale nie wiem czy zauważyłeś, forum to jest stricte tworzone przez miłośników o2o. Moderator także ma swoje obowiązki i nie siedzi ciągle przed kompem.

Burdel? no comment
Bluzgi? no co nie jesteś Polakiem?

Temat o wypadkach jest jaki jest i nikomu to nie przeszkadzało do tej pory.

:D :D :D :D :D :D :D

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 17 czerwca 2015, 20:18

Moderator jest, ale wychodzi ze zdrowego założenia, że jeśli ludzie chcą przekazywać swoje myśli na forum, to sami powinni dbać o to, jaką sobie wystawiają wizytówkę.

Wątek wypadkowy zszedł na manowce, chociaż toczy się wciąż wokół gleb.. Jest trochę niefajnie, niepotrzebnych animozji i zaczepek, ale jeszcze nie doszło do takiego momentu, żeby zacząć ludzi za wypowiadane myśli/ słowa wyrzucać z forum. Jakby nie było, to miejsce dla w większości dorosłych ludzi.. ;)
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 17 czerwca 2015, 21:04

no i należy teraz - "uszanować wolę moderatora" :D

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Postautor: -MisieK- » 17 czerwca 2015, 21:42

Ja Wam powiem, że wreszcie trafiłem na "normalne" forum.
Wkurza mnie rygor jak np. na elektrodzie. Czy jak na różnych forach motoryzacyjnych, na których za błąd ortograficzny czy, o zgrozo, napisanie danej marki auta z małej litery kończy się uwagą lub nawet przyznaniem ostrzeżenia, a w konsekwencji po kilku ostrzeżeniach nawet zbanowaniem delikwenta.
Z drugiej jednak strony zaczyna się robić dziwnie i nieprzyjemnie.
Problemem jest nieumiejętność odpuszczenia czy to przez jedną czy drugą stronę "konfliktu". Jak to mówią mowa jest srebrem ale milczenie złotem.
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 17 czerwca 2015, 22:07

sory Misiek ale ilu ludzi tyle charakterów ,jak ktoś mnie wk..wia to nie odpuszczam!!!
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Postautor: -MisieK- » 17 czerwca 2015, 22:10

jaro33 pisze:sory Misiek ale ilu ludzi tyle charakterów


To się zgadza inaczej było by nudno :P

jaro33 pisze:jak ktoś mnie wk..wia to nie odpuszczam!!!


To dajcie se po razie i będzie po sprawie :P
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 17 czerwca 2015, 22:15

na jednym razie by się nie skończyło ,uwierz mi!!
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: michal.m » 17 czerwca 2015, 22:19

Fenek pisze:Skoro już jesteśmy tacy poprawni, to nie "burdel", a bałagan oraz nie "userzy", tylko użytkownicy.

może nie zauważyłeś ale z kontekstu wypowiedzi wynika jednoznacznie, że użyte to zostało w znaczeniu nieładu, http://sjp.pl/burdel
Sorki, za błędy ale ja troszkę lat temu miałem jęz. polski w szkole. Ale mimo to lubię zwracać się do moich rozmówców z wielkiej litery (Ty, Ciebie, Twój, itp.)
Reaven pisze:Moderator jest, ale wychodzi ze zdrowego założenia, że jeśli ludzie chcą przekazywać swoje myśli na forum, to sami powinni dbać o to, jaką sobie wystawiają wizytówkę.

Wątek wypadkowy zszedł na manowce, chociaż toczy się wciąż wokół gleb.. Jest trochę niefajnie, niepotrzebnych animozji i zaczepek, ale jeszcze nie doszło do takiego momentu, żeby zacząć ludzi za wypowiadane myśli/ słowa wyrzucać z forum. Jakby nie było, to miejsce dla w większości dorosłych ludzi.. ;)

Ok, skoro obelgi i wulgaryzmy są tutaj na porządku dziennym to faktycznie dla innych jest to niezłą wizytówką opolskich motocyklistów. A zresztą kto ma na myśli wyrzucanie z forum. Wystarczyłoby słówko by pewne osoby pohamowały z emocjami i ze słownictwem i byłoby OK
jaro33 pisze:jak ktoś mnie wk..wia to nie odpuszczam!!!

czyli niektórzy mogą a ja to już nie mogę ? Bo wtedy cała ferajna skacze mi do gardła ?
jaro33 pisze:na jednym razie by się nie skończyło ,uwierz mi!!

pewien jesteś ? Za pisanie na forum jesteś zdolny pobić człowieka ? :>
Jestem otwarty na propozycje, adres znasz

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Postautor: Fenek » 17 czerwca 2015, 23:05

Wiem, że "burdel" oznacza także bałagan, ale według mnie to jest wulgarne wyrażenie i w przypadku pierwszego słowa chodziło mi o poprawność w sensie nieużywania brzydkich słów, wulgaryzmów, obelg itp.

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 17 czerwca 2015, 23:15

ja też dodam od siebie ze nie chce mi się juz na ten temat pisać ,jedyne słuszne co mogę i zrobię to będę ignorował twoją osobę na forum i tyle..
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Postautor: Pabel » 17 czerwca 2015, 23:58

Mordeczki, przeczytajcie moją wypowiedź w dziale wypadki. Olejcie sytuacje a będzie spokój. Michał, dopóki się nie zacząłeś udzielać było rodzinnie, teraz jest ogólna spina, sam piszesz, że się nie lubisz podporządkować i działasz sam czy jakoś tak pisałeś to też sam widzisz kto jest punktem zapalnym.

A jeśli przeszkadzają Ci przekleństwa i wybuchowe charaktery to zarejestruj się na forum parafialnym albo zakonnym, dzięki takim właśnie charakterom na tym forum w dziale z naszymi motocyklami, możesz się jarać różnorodnymi bestiami, czy to sportowymi czy hardcorowymi slowami.

Ja jeśli chce użyć naszego narodowego przecinka "k***wa" to go używam, jeśli Cię to kłuje w oczy to zjedź wers niżej i czytaj dalej.

Na koniec dodam jeszcze raz aby zakończyć ten temat i michał do Ciebie już APELUJE o ochłonięcie bo (wspomnisz moje słowa) niebawem przed przeze mnie stosowany przecinek ktoś zacznie wstawiać "Ty", nie pytaj w czyim kierunku.


Bawcie się Panowie i planujcie trasy. Wracajcie cali i piszcie jak było, może warto te słowotoki przelać do działu Pamiętniczka bo on coś umarł, a o wiele bardziej bym wolał czytać tam codziennie nowe posty, niż taplanie się w błocie czy każdej okazji czy wypadkach czy innej.

LEWA
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Postautor: Fenek » 18 czerwca 2015, 00:05

Na jutro spróbuję coś wykombinować, jeśli tylko będę miał wenę, bo są 2 rzeczy do oipsania :)

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Postautor: Pabel » 18 czerwca 2015, 00:23

Spoko, spoko. Pozdrów Krzycha ! :)
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SUGESTIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika