Powiadomienia

Jezeli masz jakies sugestie, co do strony i forum to tutaj napisz
Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Powiadomienia

Postautor: Pabel » 18 grudnia 2014, 21:45

Przydatna byłaby zakładka (o ile to możliwe bo słabo się na tym znam) w panelu użytkownika o powiadomieniach, które mają w sobie bezpośredni odnośnik do tematu na który odpowiedział ktoś gdzie też się udzielamy, mówiąc prościej coś na wzór facebooka, komentujesz post, ktos odpowiada Ty masz czerwony dymek w swoim panelu, że udzielono odpowiedzi.

Co Wy na to i czy jest możliwość takiego ogarnięcia forum , bo myślę , że jest skoro wiadomości prywatne mogą być tak pokazywane. ?
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 18 grudnia 2014, 22:39

Dlatego jak włączysz forum, to masz "żółte karteczki" mówiące o tym, że coś tam się dzieje.

Tematy na forum ciągnął się często miesiącami i są odkopywane czasami po latach. Na dłuższą metę takie działanie byłoby mega upierdliwe.

Powiedział człowiek z ponad dwoma tysiącami postów :P
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Postautor: Pabel » 19 grudnia 2014, 07:54

może się przyzwyczaję, póki co ciężko :D

zwłaszcza, że w chromie nawet jak oznaczę wszystkie wątki jako przeczytane widnieją jako nieprzeczytane, jedynie te na które wszedłem przygasają ale to podejrzewam, że wina coś po mojej stronie
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SUGESTIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika