Spotkanie Mikołajkowe Slow Rider

Kącik dla miłośników chopperów, cruiserów i nieśpiesznego, majestatycznego sunięcia przez krajobraz
GMK Extreme
Posty: 204
Rejestracja: 10 października 2012, 11:16

Postautor: GMK Extreme » 15 grudnia 2013, 08:21

za dużo filmów

WESOŁYCH ŚWIĄT
GMK-EXTREME
TEL. 792322182
https://www.facebook.com/Gmk-Extreme-Ga ... 335785701/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.gmkextreme.pl/

http://www.boatservices.pl/

Awatar użytkownika
tom74
Posty: 873
Rejestracja: 13 czerwca 2011, 20:48
Lokalizacja: Opole

Postautor: tom74 » 15 grudnia 2013, 15:15

Po przeczytaniu całego tematu jest mi trochę przykro, że koledzy ci starsi i młodsi, którzy zasilili grupę SR takie pranie brudów robią. Przecież wystarczyło osobom niechcianym na spotkaniu wysłać na priv grzeczne odmówienie udziału w imprezie i podać ten "ważny powód".
Miałem być na imprezie ale praca mi nie pozwoliła. Zależało mi na spotkaniu ze starymi znajomymi z naszych wspólnych wypraw i spotkań, jednak bardzo przykry smród jaki tu powstał z tak na prawdę błahych powodów mógł by spowodować, że impreza była by średnio udana.
Koledzy SR tworzymy z innymi ludźmi z forum wspólną grupę - rodzinę fanów 2oo i takie hasła o wy...niu nie dobrze świadczą o nas wszystkich.
Możemy kogoś nie lubić, nie trawić, ale można sprawy załatwić bez chamstwa i obrzucania się błotem.
Uważam, że cały ten temat dla świętego spokoju na forum powinien być zamknięty, a wszelkie wrażenia po spotkaniowe w tym zdjęcia można na jakimkolwiek spotkaniu w węższym gronie SR sobie przekazać.
gvałka i busa
http://www.youtube.com/user/modificationsdrives/videos
https://www.facebook.com/Hyosung-GV-650-Aquila-Polska-Europe-129924680526225/

Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 107
Rejestracja: 03 listopada 2010, 12:31
Lokalizacja: Opole

Postautor: Cezar » 15 grudnia 2013, 16:18

majka7337 pisze:
kit pisze: Na tą chwilę powiem kotko z forum SR WYPIERDALAĆ !!!! :twisted:

A kim ty jesteś żeby decydować kto może tu być a kto nie – samozwańczym NIKIM.
Jest mi wstyd za wypowiedzi niektórych osób. A gdzie są Bonzo, 16, Nika, Pilot, Tom, Cezar - Slow Ridersi którzy tworzyli trzon tej grupy, wylali się na to gówno które tu powstało w ostatnim czasie i wcale się nie dziwię. Szkoda tylko, że kilka osób niszczy dobre imię całkiem fajnej kiedyś grupy.

Mam do sprzedania/oddania kilka koszulek Slow Rider rozmiar S i M – ktoś chętny?

Amen

Awatar użytkownika
kit
Posty: 266
Rejestracja: 15 kwietnia 2008, 21:29
Lokalizacja: Opole/Czarnowąsy

Postautor: kit » 15 grudnia 2013, 18:08

majka7337 pisze:
kit pisze: Na tą chwilę powiem kotko z forum SR WYPIERDALAĆ !!!! :twisted:

A kim ty jesteś żeby decydować kto może tu być a kto nie – samozwańczym NIKIM.
Jest mi wstyd za wypowiedzi niektórych osób. A gdzie są Bonzo, 16, Nika, Pilot, Tom, Cezar - Slow Ridersi którzy tworzyli trzon tej grupy, wylali się na to gówno które tu powstało w ostatnim czasie i wcale się nie dziwię. Szkoda tylko, że kilka osób niszczy dobre imię całkiem fajnej kiedyś grupy.

Mam do sprzedania/oddania kilka koszulek Slow Rider rozmiar S i M – ktoś chętny?


Organizatorem imprezy byłem, bo niej dotyczył ten wątek.
Ale to już przeszłość, która nie powróci.

PS.

Zabawa była na moim terenie i ja odpowiadałem za wszystko, dlatego założenie było proste żadnych nieznanych osób !

Może ktoś inny za rok się wykaże ! Życzę wszystkiego najlepszego !
.
.
.

Obrazek

Awatar użytkownika
zaba
Posty: 489
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 19:56
Lokalizacja: Chróścice

Postautor: zaba » 15 grudnia 2013, 18:17

majka7337 pisze:
kit pisze: Na tą chwilę powiem kotko z forum SR WYPIERDALAĆ !!!! :twisted:

A kim ty jesteś żeby decydować kto może tu być a kto nie – samozwańczym NIKIM.
Jest mi wstyd za wypowiedzi niektórych osób. A gdzie są Bonzo, 16, Nika, Pilot, Tom, Cezar - Slow Ridersi którzy tworzyli trzon tej grupy, wylali się na to gówno które tu powstało w ostatnim czasie i wcale się nie dziwię. Szkoda tylko, że kilka osób niszczy dobre imię całkiem fajnej kiedyś grupy.

Mam do sprzedania/oddania kilka koszulek Slow Rider rozmiar S i M – ktoś chętny?

Kolezanko Majeczko dlaczego wywołujesz naszych kolegów i prubujesz wmieszac w ten nieładny młyn,twierdząc za kogos ze sie wylali!!!!
skoro niektórzy wywołani przez ciebie byli nieswiadomi tego incydentu,i raczej widząc te wpisy nic by nie dodali.nikogo nie bronie ani nie staje po niczyjej stronie.pamietam powrót z Łeby!!!! I kolege SR Krudera.I moja prozba do moderatora (na przyszłosc) widząc taki rozwój spraw powinien reagowac od razu,i usuwac wpisy NIEzwiązane z tytułem.

Awatar użytkownika
chichus
Posty: 71
Rejestracja: 29 maja 2012, 00:59
Lokalizacja: Zawada

Postautor: chichus » 15 grudnia 2013, 21:47

Hektor pisze:Dzięki za super zabawę , z roku na rok jest coraz fajniej :D
Wielkie dzięki za wspaniałe jedzonko , prosiaczek i cała reszta palce lizać .
Myślę że wszyscy podzielą moje zdanie że za rok ta impreza musi się odbyć
i że nikt i nic nie będzie w stanie tego zepsuć . :twisted: .
Szkoda że nie było tych na których liczyłem że będą ... no nic ...
Wielkie ukłony dla wszystkich tych co poświęcili czas by to przygotować .
Dzięki Chichus za dostarczenie mojej skóry do domu :lol:
Zaczyna się od nieporozumienia , potem prowokacji i bicia piany .
Zbyt wiele niepotrzebnych słów i bezsensowne nakręcanie spirali nienawiści .
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i czekam na jakieś foteczki 8)


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Jest Mi mega wstyd Hektor.... chyba już nie bardzo ogarniałem - Przepraszam!

++

Nie skasuje tego co napisałem wcześniej bo jest to mega śmieszne!

Myślałem że to sarkazm i że Cie nie zabrałem (Nie pamiętam bo już w aucie spałem...) Przed chwilą siostra mnie uświadomiła że Ty jechałeś z nami :D :D :D :D Nie ma za co :P!
Ten który się boi pomylić ten w ogóle nie próbuje

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 15 grudnia 2013, 22:04

właśnie ogladam fotki z imprezy i filmik :-)

Oj działo się :-) dziekuję wszystkim obecnym za wspaniałą zabawę

PS.Podjęliśmy decyzję żeby nie publikować tego na forum.Dla zainteresowanych prześlę linki do zdjęć i filmu.
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
ravalVB
Posty: 170
Rejestracja: 21 sierpnia 2011, 21:31
Lokalizacja: POPIELÓW

Postautor: ravalVB » 15 grudnia 2013, 22:28

Dzięki Moskva po obejrzeniu materiału żałuję ze mnie tam nie było :oops: :lol:
Im więcej wiem o kobietach tym bardziej kocham swój motocykl

Awatar użytkownika
Mati
Posty: 288
Rejestracja: 28 września 2011, 09:10
Lokalizacja: Opole/opolskie/Boguszyce

Postautor: Mati » 16 grudnia 2013, 08:08

majka7337 pisze:A teraz żeby tradycji stała się zadość, na dzień przed imprezą Majka wtrąci swoje trzy grosze :twisted:



Ja podzielam zdanie Majki. Szkoda majka że nie napisałaś w jakich okolicznościach my Poznaliśmy się osobiście.

Tak czytając te wypowiedzi zastanawiam się nad tym jak mnie odebraliście chyba 2 lata temu na spotkaniu w oregano.
Wbiłem tak po prostu z ulicy zaproszony przez Nike, i od tego czasu zaczęła się moja przygoda z Wami.
Wtedy zostałem przyjęty bardzo miło, ale teraz zastanawiam się czy to tylko nie było z grzeczności ?
Wiem że sprzętowo do Was nie pasuję bo nie raz jadąc gdzieś z wami sam bywałem na turystyku gdzie wizualnie odbiegałem od całej grupy, ale nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi żebym z Wami nie jeździł :) i mam nadzieję że nikt nie ma nic przeciwko.

Nie ma się co sprzeczać tylko trzeba żyć w zgodzie :)
Yamaha Fazer FZS
Obrazek

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 16 grudnia 2013, 14:14

Doczytałem od deski do deski :shock:

I się pytam o co chodzi ?? Hektor ? Piotr ? Starzy wyjadacze i takie numery ?

Większość z Was kojarzę choćby ze względu na rozprowadzanie koszulek Opolezone. Czy ktoś mnie znał wcześniej ? Kilku z Was. Czy ktoś mi kiedyś zabronił pojechać gdziekolwiek z kimkolwiek ? Nie. Żal Panowie.

Z takim podejściem, chcąc umawiać się na imprezy zamknięte umawiajcie się na priv, żadnego kwasu nie będzie.

Po kiego tu piszę ?? Bo jestem motocyklistą i jak głosi motto jednej z grup motocyklowych " Ride With Pride ". Szacunek, zrozumienie, człowieczeństwo, przyjaźń.

Kiedy pierwszy raz spotkałem się z już niestety ŚP. Zdzichem Pridką, zupełnie przypadkowo na parkingu, zaczęliśmy rozmawiać o motocyklach, a po 15 minutach rozmawialiśmy jak starzy przyjaciele.

Dr. House, człowiek legenda opolskiego motocyklizmu, od słowa do słowa, od śrubki do śrubki, na niewielu można liczyć tak jak na niego - wspaniały Człowiek, Motocyklista, Przyjaciel.

Nie ważne czym jeździsz, ważne że z pasją.

Wiem, że MOTOCYKLISTA nigdy mnie nie zawiedzie, z posiadaczami motocykli bywa różnie.

Mimo wszystko, Życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt ( w końcu to temat Mikołajkowy )
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2013, 15:58 przez DR Mario, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Awatar użytkownika
moskva1972
Posty: 602
Rejestracja: 05 grudnia 2009, 09:03
Lokalizacja: ONY

Postautor: moskva1972 » 16 grudnia 2013, 14:58

chichus pisze:
Hektor pisze:Dzięki za super zabawę , z roku na rok jest coraz fajniej :D
Wielkie dzięki za wspaniałe jedzonko , prosiaczek i cała reszta palce lizać .
Myślę że wszyscy podzielą moje zdanie że za rok ta impreza musi się odbyć
i że nikt i nic nie będzie w stanie tego zepsuć . :twisted: .
Szkoda że nie było tych na których liczyłem że będą ... no nic ...
Wielkie ukłony dla wszystkich tych co poświęcili czas by to przygotować .
Dzięki Chichus za dostarczenie mojej skóry do domu :lol:
Zaczyna się od nieporozumienia , potem prowokacji i bicia piany .
Zbyt wiele niepotrzebnych słów i bezsensowne nakręcanie spirali nienawiści .
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i czekam na jakieś foteczki 8)



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nieźle :wink:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Jest Mi mega wstyd Hektor.... chyba już nie bardzo ogarniałem - Przepraszam!

++

Nie skasuje tego co napisałem wcześniej bo jest to mega śmieszne!

Myślałem że to sarkazm i że Cie nie zabrałem (Nie pamiętam bo już w aucie spałem...) Przed chwilą siostra mnie uświadomiła że Ty jechałeś z nami :D :D :D :D Nie ma za co :P!
Yamaha TDR 125 2004 > Suzuki GSF600S 2000>Kawasaki ZX6-R 2001>Kawasaki KLV 1000 2005>Yamaha FZ1 Fazer 2007>KTM 990 SuperDuke 2006

Awatar użytkownika
Piotr R
Posty: 133
Rejestracja: 01 maja 2012, 19:22
Lokalizacja: Opole

Postautor: Piotr R » 16 grudnia 2013, 15:18

No i się stało. Miałem już nie zabierać głosu, a na pewno w tej sprawie ale DR Mario wywołałeś mnie. Znasz mnie trochę i wiesz, że jestem daleki od wszelkich sporów. Jeżeli pojawia się jakiś problem to zawsze staram się go rozwiązać poprzez rozmowę z daną osobą lub grupą osób. Pod czas rozmowy face to face zawsze można dobrze uzasadnić swój punkt widzenia, a nierzadko argumentacja drugiej strony przekonywała mnie, że to ja się mylę. Wolę rozmawiać, ponieważ : uwielbiam rozmowy z ludźmi, łatwiej o właściwą argumentację, rozmawiając z daną osobą poznaję ją osobiście i ona mnie ale również dla tego, że nigdy nie byłem dobry w pisaniu i często swój punkt widzenia ubieram w niewłaściwe słowa, które po przeczytaniu mogą być źle odebrane. Jak dołożymy jeszcze jakieś skróty myślowe to wychodzi kicha. No cóż - stało się, napisałem i muszę ponosząc wszelkie tego konsekwencje żyć dalej ;) Jeśli kogoś obraziłem, uraziłem, dotknąłem to przepraszam ale nie to było moim zamiarem. Cóż jeśli ktoś nie umie pisać to niech tego nie robi - to sam do siebie ;)
Bez względu na to co kto myśli o mnie życzę wszystkim zdrowych, pogodnych, i spokojnych Świąt.
Ps.
DR Mario, bardzo cenna uwaga i przestroga na przyszłość myślę dla Wszystkich - pewne tematy poruszamy na priv i nie będzie burzy w szklance wody.

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 16 grudnia 2013, 16:00

Piotr R pisze:Ps.
DR Mario, bardzo cenna uwaga i przestroga na przyszłość myślę dla Wszystkich - pewne tematy poruszamy na priv i nie będzie burzy w szklance wody.


:wink:
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

GMK Extreme
Posty: 204
Rejestracja: 10 października 2012, 11:16

Postautor: GMK Extreme » 16 grudnia 2013, 18:14

Co było to było wnioski wyciągnięte,niedługo święta więc proponuje rozejm.
Mama nadzieje że nie będzie takich kwasów w przyszłości.Trza się trzymać razem i tyle,wszystkich nas łączy pasja do motocykli i to jest najważniejsze.Jeszcze raz Wesołych Świąt Ride With Pride
GMK-EXTREME
TEL. 792322182
https://www.facebook.com/Gmk-Extreme-Ga ... 335785701/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.gmkextreme.pl/

http://www.boatservices.pl/

Awatar użytkownika
Mort
Posty: 161
Rejestracja: 10 lipca 2012, 16:44
Lokalizacja: Opole

Postautor: Mort » 17 grudnia 2013, 12:18

Nie znam prawie nikogo z tego forum ale czytając ten wątek psuje mi się obraz motocyklistów.Mimo to lewą machnę wszystkim.Pozdrawiam


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SLOW RIDER”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika