TOR POZNAŃ

Jeżeli wiesz o jakimś zlocie to przekaż to też innym !!!
Awatar użytkownika
wyzio1
Posty: 17
Rejestracja: 20 sierpnia 2012, 14:40

Postautor: wyzio1 » 26 sierpnia 2013, 08:49

Koszt dojazdu to 150 zł na paliwo i autostrada w jedną stronę (6,90). Koszt SpeedDay jeden dzień to 500 zł. Zabieram namiot więc koszt noclegu odpada. Mój nr 692 54 86 83

Awatar użytkownika
kamikazze
Posty: 300
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 19:38
Lokalizacja: opolskie

Postautor: kamikazze » 27 sierpnia 2013, 17:46

Ducatiday pozytwnie zaliczone :D
Obrazek

Awatar użytkownika
kamikazze
Posty: 300
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 19:38
Lokalizacja: opolskie

Postautor: kamikazze » 28 sierpnia 2013, 11:28

Z Bartkiem :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Bob90
Posty: 111
Rejestracja: 04 kwietnia 2010, 10:49
Lokalizacja: OPR

Postautor: Bob90 » 03 stycznia 2015, 09:44

Korzystajcie z toru, bo jego przyszłość jest niepewna.
https://www.youtube.com/watch?v=2Fd2h-PWaqM

https://www.youtube.com/watch?v=Hi3436dPEL4
NTV 650 - "Czarnula"

Awatar użytkownika
misiek93
Posty: 96
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 17:46
Lokalizacja: Karczów/Opole

Postautor: misiek93 » 03 stycznia 2015, 21:12

Bob90 pisze:Korzystajcie z toru, bo jego przyszłość jest niepewna.
https://www.youtube.com/watch?v=2Fd2h-PWaqM

https://www.youtube.com/watch?v=Hi3436dPEL4


Dwie rzeczy na świecie nie mają granic - wyobraźnia i ludzka głupota. Kup mieszkanie lub wybuduj dom w sąsiedztwie toru wyścigowego i lotniska, bo tanio, a później narzekaj na hałas i brak spokoju...
Honda CBR 600 F4i
Obrazek

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 07 stycznia 2015, 14:38

Trochę to smutne... A żeby było zabawniej na imprezach typu speed day nie jest wcale głośno. Lotnisko leżące nieopodal toru też nie jest uciążliwe. Podobno to samochody są kłopotliwe. Ot cała filozofia.

Ponadto mają wprowadzić pomiar dynamiczny, czyli nie 20cm od wydechu, tylko ładnych kilka metrów, więc nie będzie tak źle.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

YZF R1
Posty: 555
Rejestracja: 22 marca 2010, 21:45
Lokalizacja: OGL

Postautor: YZF R1 » 07 stycznia 2015, 16:22

moja beta na 100% nie przejdzie, krotki akrap ładuje z quickshiftera jak z armaty
s1000rr

Awatar użytkownika
kamikazze
Posty: 300
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 19:38
Lokalizacja: opolskie

Postautor: kamikazze » 08 stycznia 2015, 11:14

YZF R1 pisze:moja beta na 100% nie przejdzie, krotki akrap ładuje z quickshiftera jak z armaty

witaj w klubie

YZF R1
Posty: 555
Rejestracja: 22 marca 2010, 21:45
Lokalizacja: OGL

Postautor: YZF R1 » 08 stycznia 2015, 14:22

w związku z powyższym i jeszcze paroma innymi czynnikami losy tego obiektu są mi obojętne, choc szkoda mi chłopakow z północy którzy nie będą mieli sie gdzie podziać, bo pewnie tego toru w Gdansku tez nie bedzie
s1000rr

Awatar użytkownika
jaras111x
Posty: 540
Rejestracja: 19 czerwca 2011, 16:54
Lokalizacja: Opole,śląsk

Postautor: jaras111x » 11 stycznia 2015, 12:54

nie trzeba daleko szukać takich przykładów .. na poligonie winów jest identyko.Przykład wpadam na poligon dużym autem(byłem w okolicy) tylko po to aby sprawdzić w jakim stanie jest pozostałość po "torze" w moment przyleciał facet,zjebał mnie że jest zakaz jazdy i nawet mam motoru nie wyciągać bo zaraz dzwoni po jakiś patrol. Otwieram auto pokazuje że nic nie mam(nawet śmieci do wywalenia) i wtedy spasował. Ale poinformował mnie że okoliczne działki są sprzedane pod budowę. Powstaną domy a z racji hałasu wszyscy od razu dzwonią po jakieś służby i nie zależnie od tego czy latasz w okolicy tory czy po drugiej stronie.

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 11 stycznia 2015, 18:15

No właśnie. I gdzie w tym kraju można w ogóle jeździć. Jeżeli takie paranoje sięgają torów offowych. Chociaż tak na prawdę to z torami do offu jest mniejszy problem. Jak jest ktoś, kto ma ziemię i znajdzie się kilku znajomych, którzy rocznie są w stanie wyłożyć (łącznie) ze 2k na utrzymanie/przerobienie toru to spokojnie wystarczy.

Swoją drogą ludziom w dupach się już przewraca. Przyszło nam żyć w czasach w których ilość spłukiwanej w kiblu wody jest ściśle określona i powoli wszystko dąży do tego, że puszczenie bąka po 22:00 we własnych czterech ścianach będzie groziło wizytą policji. Teraz prawie wszystkim przeszkadza prawie wszystko. Pies sra - źle, dzieci się bawią - źle, samochody jeżdżą - źle, motocykle jeżdżą - źle, ktoś raz w roku zrobi imprezę urodzinową - źle. Aktualnie wynajmuję garaż znajdujący się na terenie wspólnoty mieszkaniowej i ile razy się nasłuchałem, że ja nie stąd a motocykl stoi to po prostu uszy więdną. Paranoja. Kiedyś nie było niczego, każdy musiał kombinować jak się tylko da i zawsze dało się dogadać. Teraz ludzie przyzwyczajają się do tego, że mają coś własnego i kurde rewolucja. Najlepiej się z tym zamurować i zdechnąć.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
patryk92
Posty: 188
Rejestracja: 14 lutego 2012, 20:26
Lokalizacja: Jaśkowice/Prószków/Opole

Postautor: patryk92 » 12 stycznia 2015, 16:02

jaras111x pisze:nie trzeba daleko szukać takich przykładów .. na poligonie winów jest identyko.Przykład wpadam na poligon dużym autem(byłem w okolicy) tylko po to aby sprawdzić w jakim stanie jest pozostałość po "torze" w moment przyleciał facet,zjebał mnie że jest zakaz jazdy i nawet mam motoru nie wyciągać bo zaraz dzwoni po jakiś patrol. Otwieram auto pokazuje że nic nie mam(nawet śmieci do wywalenia) i wtedy spasował. Ale poinformował mnie że okoliczne działki są sprzedane pod budowę. Powstaną domy a z racji hałasu wszyscy od razu dzwonią po jakieś służby i nie zależnie od tego czy latasz w okolicy tory czy po drugiej stronie.


Kojarzę tego chłopka ,nie raz nas gonił z toru bo myśli że jest strażnikiem Teksasu .. ale i tak tam często jeździmy :D


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „ZLOTY, IMPREZY, SPOTKANIA MOTOCYKLOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika