Tor Łódź

Jeżeli wiesz o jakimś zlocie to przekaż to też innym !!!
Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Tor Łódź

Postautor: Killu » 03 lipca 2017, 22:46

Kręcimy się że znajomymi z pomysłem wylotu na Łódzki tor. Wypad w najbliższy czwartek, transport we własnym zakresie. Jeżeli są chętni to będziemy kontynuować wątek. Jak nie to umrze śmiercią naturalną i polecimy sami.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
motorrader88
Posty: 55
Rejestracja: 07 września 2006, 23:15

Re: Tor Łódź

Postautor: motorrader88 » 04 lipca 2017, 18:12

Jadę :)

Kto jeszcze chętny?
ZX250R & VTR1000F :twisted:

Awatar użytkownika
damien
Posty: 152
Rejestracja: 27 lipca 2012, 23:42
Lokalizacja: OPO

Re: Tor Łódź

Postautor: damien » 07 lipca 2017, 16:13

Zdajcie jakąś relacje, czy warto jechać taki kawał ;)

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Tor Łódź

Postautor: Killu » 07 lipca 2017, 20:44

Jaki tam kawał? To raptem 230km. Moim zdaniem warto. Jak na tak mały obiekt podejście włodarzy jest na prawdę pro. Organizacja 5/5. Co niespotykane na małych obiektach używa się tam flag. No i komplet ludzi (30 maszyn) w środku tygodnia to chyba najlepsza recenzja. Tor jest wolny i relatywnie wąski, bardzo techniczny. W zależności od gospodarzy można jeździć też w rewersie. Jest prąd, jest darmowy automat z kawą, czyste toalety. Na minus to brakuje kabin z prysznicem. No i jeszcze jedną fajna rzecz. Duża różnica terenu jak na tak krótki tor. Moim zdaniem mega fajnie.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „ZLOTY, IMPREZY, SPOTKANIA MOTOCYKLOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika