Moto Jajeczko 2017

Jeżeli wiesz o jakimś zlocie to przekaż to też innym !!!

O której godzinie wolałbyś aby odbyło się MotoJajeczko?

Godzina 13:00
19
51%
Godzina 16:00
18
49%
 
Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Moto Jajeczko 2017

Postautor: -MisieK- » 04 kwietnia 2017, 12:39

Wielka Sobota zbliża się Wielkimi Krokami :P
Przypominam to jest 15.04 :lol:
Czas pomyśleć o spotkaniu Moto Jajeczkowym.
Zapraszam do dyskusji i rzucam luźny pomysł.

Spotykamy się o 13:00 na Rynku, standardowo.
Dzielimy się jajkami. Ja ze swojej strony gwarantuje jajka, ketchup i musztardę (w tamtym roku dodatki cieszyły się sporym powodzeniem :P ).
Stoimy tam i dzielimy się tymi jajkami 30 minut.
Następnie kto chce (kto się śpieszy to nie) rusza na króciutki objazd miasta.
Np. coś takiego:

Obrazek

A może takiego:

Obrazek

Nie musi tak być, możemy jakoś inaczej pojechać, ale tak aby zakończyć pod Solarisem.
Fajnie jakby ktoś zorganizował takie te małe czekoladowe jajeczka, jak w tamtym roku (chyba Dzoanka takie miała).
Moglibyśmy je wówczas porozdawać dzieciom i dorosłym zresztą też, właśnie pod rzeczonym Solarisem.
Około 14 rozjeżdżamy się, bo jak wiadomo w ten dzień ludzie mają sporo obowiązków domowych :wink:

Czemu 13:00? Bo jakoś tak pomyślałem, że wtedy każdy zdąży coś tam w chacie ogarnąć i jajka poświęcić.
No a niektórzy, tak jak choćby ja, muszą jeszcze ten kawałek do Opola dojechać.

Jedna tylko ważna rzecz.
Było by niezmiernie fajnie jakby zachowany został w miarę ład, porządek i spokój.
To nie zlot i nie ma tutaj miejsca na pałowanie, wygłupy i terror, szczególnie podczas przejazdu przez miasto.
To nie tego typu impreza. Zatem jeśli nie potrafisz się powstrzymać to zrób innym przysługę i nie pojawiaj się, tak aby wszyscy przez ciebie jednego nie mieli kłopotów.

Czy ktoś może sprawdzić czy nic nie dzieje się w tym terminie na Rynku?
Jakieś inne propozycje przejazdu?
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzoanka
Posty: 25
Rejestracja: 16 sierpnia 2014, 13:06
Lokalizacja: okolice Opola

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: Dzoanka » 04 kwietnia 2017, 17:39

Jak najbardziej popieram pomysł. Co do czeko-jajeczek w tym roku też przywiozę i rozdamy przechodniom :) (Zawsze to taka mała "cegiełka" do zbudowania hasła, że "motocykliści wcale nie są tacy źli" ;))

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: -MisieK- » 04 kwietnia 2017, 18:20

Dzoanka pisze:Zawsze to taka mała "cegiełka" do zbudowania hasła, że "motocykliści wcale nie są tacy źli" ;)

Ale są :twisted:
Co nie znaczy, że nie możemy zachowywać pozorów, żeby zmylić wroga :mrgreen:
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

santan
Posty: 41
Rejestracja: 05 stycznia 2017, 18:18
Lokalizacja: Chrząstowice

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: santan » 04 kwietnia 2017, 19:52

to może by te jajeczka chociaż siarką nadziać;o)

Awatar użytkownika
Dzoanka
Posty: 25
Rejestracja: 16 sierpnia 2014, 13:06
Lokalizacja: okolice Opola

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: Dzoanka » 04 kwietnia 2017, 20:31

Łobuzy!! Grzecznie mi tutaj, bo zamiast jajek, to po jajkach będzie ;)

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: -MisieK- » 04 kwietnia 2017, 20:39

Każdy dostanie po jajku
.
.
.
Tym oto szpikulcem :twisted:
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
motorrader88
Posty: 55
Rejestracja: 07 września 2006, 23:15

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: motorrader88 » 05 kwietnia 2017, 22:07

Propozycja bardzo fajna :) Obie trasy są ok. Pierwsza wydaję się lepsza. Czy coś wiadomo czy w tym roku organizuje też klub motocykli dawnych? Jeżeli tak to warto by to połączyć, żeby nie robić dwóch imprez jak to miało miejsce jakiś czas temu. Kiedyś zjeżdżali się wszyscy razem i było ok.

Z tymi propozycjami przejazdu w centrum miasta uważaj bo możesz się narazić niektórym forumowiczom. ;P
ZX250R & VTR1000F :twisted:

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: -MisieK- » 06 kwietnia 2017, 08:45

Jestem przekonany, że OKMD organizuje swoje jajeczko. Jestem również przekonany, że będzie to Rynek o godz. 16.
Jednak nagroda dla tego kto znajdzie gdziekolwiek jakieś oficjalne info czy potwierdzenie tej informacji.
Co ciekawe choć motocyklista nie znajdzie nigdzie informacji o tym spotkaniu to jednak media zawsze są na nim obecne i zawsze po fakcie z tv można się dowiedzieć, że takie spotkanie się odbyło.
To ja się pytam co jest grane?
Co roku jest ten sam problem. Najwyraźniej nie wszyscy są mile widziani na tym jajeczku, najwyraźniej jest to zamknięta impreza dla kilku znających się osób. Kilkakrotnie już była dyskusja na ten temat na forum. Nie mam zamiaru się pchać tam gdzie mnie nie chcą.
Dlatego pomysł jajeczka dla wszystkich. Możemy nawet zaprosić OKMD na nasze jajeczko :P
Jednak patrząc na popularność tego wątku i żywiołową dyskusję, która się w nim toczy :wink: zastanawiam się czy rzeczywiście jest sens?
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

dr.hause
Posty: 159
Rejestracja: 03 września 2010, 16:04
Lokalizacja: opole

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: dr.hause » 06 kwietnia 2017, 18:49

Tak sie składa ze od kiedy pamietam a jest to parenascie ladnych lat jajeczko zawsze bylo organizowane w sobote o godzinie 16 i nigdzie nie bylo to rozglaszane poprostu wszyscy wiedzieli ze tego dnia i o tej godzinie zbieramy sie na rynku bez zadnych podzialow a myslenie ze ktos kogos gdzies nie chce jest bledne

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: Killu » 06 kwietnia 2017, 20:18

Czasy się zmieniły. Za łebka też wiedziałem bez telefonu gdzie na podwórku szukać kolegów. Teraz potrzebny jest fejs żeby wiedzieć w jaką grę grają koledzy, żeby dołączyć online.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: -MisieK- » 07 kwietnia 2017, 08:11

Tak się składa, że kiedyś działała strona OKMD i pojawiała się tam informacja o jajeczku.
Tak się też składa, że znam ludzi, którzy wpadli na "tamto" jajeczko jako nowi i zostali bardzo chłodno przywitani. O ile w ogóle można mówić o przywitaniu.
Skąd ktoś kto dopiero zaczyna przygodę z motocyklem ma dowiedzieć się o tym jajeczku?
Dwa lata temu ludzie pytali o jajeczko tutaj na forum. Byliście zarejestrowani i wiedzieliście o tej oczywistej oczywistości, ale jakoś nikt nie tego napisał i nie poinformował innych bo wszystko owiane jest jakaś chorą tajemnicą.
A czasy się zmieniają, owszem. Kiedyś do rozpalenia ognia wystarczał patyk i trochę suchej trawy.
Ta nostalgia za dawnymi czasami na każdym kroku, przy każdej okazji jest rozbrajająca.
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
E-wka
Posty: 104
Rejestracja: 02 września 2012, 08:33
Lokalizacja: Murów

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: E-wka » 07 kwietnia 2017, 09:02

Hejka wiem że wielu osobom nie podoba się pomysł 2 jajeczek ale jest to nowe pokolenie i stare pokolenie. Zgadzam się z Miśkiem. Killu znowu siejesz ferment z rozpoczęcia zrobiłeś gówno teraz robisz to z jajeczkiem a sam nic nie robisz tylko wszystkich krytykujesz ale to nie tylko moje zdanie ale również wielu osób ze starej gwardii.
Wiem że komunikacja jest trudna czasami. Dużo osób wie kiedy jest stare jajeczko ale nikt nie napisze na forum chłopaki wpadajcie.
Troszkę zrozumienia bądź chęci z drugiej strony.
Można to zrobić razem ale zero komunikacji z drugiej strony,wielu osób jest nowych i nie wie kiedy jest stare jajeczko.pozdrawiam i mam nadzieje że dojdziemy do porozumienia.

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: Killu » 07 kwietnia 2017, 11:01

Oj przepraszam, to nie ja zrobiłem z rozpoczęcia gówno i wcale tak nie myślę o "nowym rozpoczęciu", zwłaszcza że nawet na nim nie byłem. Co do reszty, to stwierdzamy fakty. Kiedyś było inaczej i ludzie sobie radzili. Dzisiaj zrobienie czegoś bez fb potrafi być dla wielu osób niewyobrażalne. Jeżeli się z tym stwierdzeniem nie zgadzacie, to w czym tkwi problem?

Co do imprezy jaką jest jajeczko w Opolu od jakiegoś czasu (dla ścisłości mam na myśli okres dalszy niż rok ubiegły kiedy to nastąpił rozłam) mam niezmienną opinię, ale nie będę się wdawał w dyskusję, bo nie widzę w tym większego sensu.

Szczerze życzę wszystkim tym co woleli jajko po staremu i jajko po nowemu, żeby ich obie wizje zaowocowały fajnie spędzonym czasem bo to jest chyba najważniejsze.

PozdRR
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Tomek Gregosz
Posty: 131
Rejestracja: 28 lutego 2010, 17:44
Lokalizacja: Opole

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: Tomek Gregosz » 07 kwietnia 2017, 20:07

Może zrobić Jajeczko Opolezone o 16 na rynku skoro OKMD się nie odzywa, to będzie takie małe przejecie imprezy i wszyscy powinni być zadowoleni.

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Moto Jajeczko 2017

Postautor: -MisieK- » 08 kwietnia 2017, 07:55

Ok ta 16 to też jest jakiś pomysł. Po prostu zrobić to w tym samym czasie i w jakimś sensie pogodzić wszystko.
Choć szczerze wątpię, że to się akurat spodoba OKMD, ale to moje prywatne zdanie :P
Jedyny problem to taki, że w moim przekonaniu 16 to dość późno, szczególnie dla osób, które muszą, tak jak np. ja, dojechać ten kawałek do Opola, a takich osób jest sporo. Druga kwestia to media do których ja osobiście mam awersję i wcale nie uważam, że wszędzie muszą one być i "budować nasz dobry wizerunek", a na tym spotkaniu o 16 media na 100% będą. Szczerze to mało mnie interesuje jak tam inni nas widzą, a po drugie, nie sądzę też aby takie relacje w mediach nagle miały zmienić czyjś pogląd. Ale zostawmy to.

Dołączyłem do posta ankietę.
Mało ludzi się tu wypowiada, ale fajnie by było jakbyście chociaż zagłosowali. Dało by to jakiś obraz i zrobi się tak jak zechce większość.
Tylko nie w tym rzecz aby to były 3 głosy.
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „ZLOTY, IMPREZY, SPOTKANIA MOTOCYKLOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika