Moto jajeczko

Jeżeli wiesz o jakimś zlocie to przekaż to też innym !!!
Awatar użytkownika
E-wka
Posty: 104
Rejestracja: 02 września 2012, 08:33
Lokalizacja: Murów

Re: Moto jajeczko

Postautor: E-wka » 23 marca 2016, 21:40

Ja was tylko ostrzegam ;-) zachowujcie sie ;-)

Awatar użytkownika
Ishe
Posty: 506
Rejestracja: 19 listopada 2010, 13:28
Lokalizacja: Opole

Re: Moto jajeczko

Postautor: Ishe » 23 marca 2016, 21:59

E-wka pisze:Ja was tylko ostrzegam ;-) zachowujcie sie ;-)


Tak mamo....
BMW K 75 RT / Moto Guzzi Quota 1100 ES / Suzuki B12 Bandit Crew

Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Re: Moto jajeczko

Postautor: rafpek » 23 marca 2016, 22:04

Ktoś musi trzymać porządek
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

Awatar użytkownika
Ishe
Posty: 506
Rejestracja: 19 listopada 2010, 13:28
Lokalizacja: Opole

Re: Moto jajeczko

Postautor: Ishe » 23 marca 2016, 22:07

rafpek pisze:Ktoś musi trzymać porządek


Tak tato...
BMW K 75 RT / Moto Guzzi Quota 1100 ES / Suzuki B12 Bandit Crew

Awatar użytkownika
E-wka
Posty: 104
Rejestracja: 02 września 2012, 08:33
Lokalizacja: Murów

Re: Moto jajeczko

Postautor: E-wka » 23 marca 2016, 22:37

Jakie te dzieci grzeczne ;-)

Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Re: Moto jajeczko

Postautor: rafpek » 23 marca 2016, 23:27

Do czasu. ...... :D :D :D :D
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

Awatar użytkownika
Dzoanka
Posty: 25
Rejestracja: 16 sierpnia 2014, 13:06
Lokalizacja: okolice Opola

Re: Moto jajeczko

Postautor: Dzoanka » 23 marca 2016, 23:41

To jest cisza przed burzą ;) Tylko co potem nie będą o nas mówić w TV ;) i pisać w gazetach ;)

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Moto jajeczko

Postautor: Killu » 24 marca 2016, 07:16

Teraz się robi trochę jak z Częstochową. Nie ma sensu drzeć kotów a prawda zawsze leży gdzieś po środku. Każdy zrobi co uważa za słuszne i tyle. Dla mnie jajeczko nigdy nie było imprezą obowiązkową ale nigdy też nie czułem, żeby 20 osób z pośród 300 jakoś krzywo na mnie patrzyło. OKMD na swojej "imprezie" stanowi mniej niż 10% i nie wiem jak miałem się czuć niechciany jeżeli pozostałe 280 osób to albo znajomi, albo ludzie którzy zwyczajnie wykorzystali ten fakt tak jak ja, żeby się trochę przewietrzyć
Ale to moje odczucia i jestem w mniejszości.

Faktem jest jednak, że informacje o jajeczku zawsze nie były nagłaśniane a z roku na rok nawet poczta pantoflowa działa w tej sprawie co raz słabiej. Ale faktycznie chyba co roku jajeczko wypada tak samo i o tej samej godzinie.

Nie wiem tylko jakiej treści odpowiedź E-wka dostała od organizatorów, bo być może to zupełnie zmienia postać rzeczy i w istocie może sprawa wygląda tak, że jak już przyjechaliście, to sobie bądźcie, ale fajniej się bawić we własnym gronie.

PozdRR
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Bobby "X"
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2014, 19:01
Lokalizacja: Opole

Re: Moto jajeczko

Postautor: Bobby "X" » 24 marca 2016, 08:50

Widzę że niektórzy nie rozumieją sensu spotkania w wielką sobotę. Byłem na każdym jajeczku od początku , na pierwszym z buta później już na moto . Atmosfera zawsze była fajna, jeśli ktoś twierdzi inaczej po tylu latach to znaczy że nadeszła zmiana pokoleniowa.
Trzeba się z tym pogodzić.

Awatar użytkownika
E-wka
Posty: 104
Rejestracja: 02 września 2012, 08:33
Lokalizacja: Murów

Re: Moto jajeczko

Postautor: E-wka » 24 marca 2016, 08:56

Może faktycznie zmiana pokolenia ,każdy ma swoje zdanie i zrobi to co uważa za słuszne. Ja wam życzę udanego spotkania .

Awatar użytkownika
E-wka
Posty: 104
Rejestracja: 02 września 2012, 08:33
Lokalizacja: Murów

Re: Moto jajeczko

Postautor: E-wka » 24 marca 2016, 09:04

I powiem szczerze że strasznie dużo problemów z tego robicie. Każdy chce jak najlepiej dla swojej grupy aż zaczynam się bać organizować impreze integracyjna bo też bedzie więcej dyskutowania niż jest to warte.wy zamiast się cieszyć że sie spotkacie wszędzie widzicie problem bo następują zmiany ale od tamtego roku wreszcie forum opolezone zaczelo sie dobrze komunikować. Zmiany to kolejny etap. I taka mała prośba do tych co marudzą może sami by wyszli z jakąś inicjatywą.pozd mama

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Moto jajeczko

Postautor: -MisieK- » 24 marca 2016, 09:21

Kurcze mi też się nie podobają podziały, ale trzeba się zastanowić kto go tak naprawdę dokonuje?
Np. w takiej Częstochowie oba zloty są oficjalne i nikt nic nie ukrywa.
Tutaj robi się jakieś cyrki i przekazuje informacje pocztą pantoflową, musicie się z tym chyba zgodzić?
Tylko "wtajemniczeni" wiedzą co i jak, a jak ktoś pyta to wszyscy udają, że nic się nie dzieje.
Teraz nagle okazuje się, że wszyscy wiedzą i się spotykają. To czemu nikt nie odpowiadał jak było pytanie, w tym czy w tamtym roku??
Nie wiem, może trzeba należeć do jakiejś tajnej organizacji i zawrzeć pakt przypieczętowany krwią :P
Jak było w tamtym roku? Bobby "X" sam pytałeś i nikt nic nie powiedział.
Skąd ma się dowiedzieć ktoś nowy np.?
Dziwią mnie trochę też te liczby podane przez Killa, 300 motocykli?? Czy rzeczywiście??
Ja nie miałem przyjemności jeszcze być na takim jajeczku, ale z tego co rozmawiałem z ludźmi, którzy tam byli to absolutnie nie ma mowy o takiej ilości maszyn, a po drugie wyłaniał się jednak obraz mało życzliwego przyjęcia, zwłaszcza młodszych osób.
Z tego co w tv widziałem w tamtym roku to raczej nie było to kilkaset motocykli, ale może kamera byłą w złym momencie :P
A w ogóle to dlaczego nie możemy się spotkać oddzielnie?
Nietaktem by było umówić się w tym samym miejscu o tej samej godzinie. Wówczas OKMD mieli by do nas uzasadnione pretensje.
Skoro oni tworzą swoją grupę, a my swoją to gdzie jest powiedziane, że musimy się spotykać razem?
Gdzie w ogóle jest problem?
Każdy może pojechać sobie na to spotkanie, które mu lepiej odpowiada, może być nawet na obu?
Po co w ogóle mieć do siebie pretensje?
Jest grupa i chce się spotkać, dlaczego nie??
Opolezone to nie jest formalna organizaja, klub czy co tam jeszcze, a święta nie są własnością jednej czy drugiej osoby.
Kilka osób, znających się właśnie z forum, ma ochotę na spotkanie, informuje o tym i tyle.
Bobby "X" słusznie zwraca uwagę na ważną rzecz, nie zapominajmy o sensie takiego spotkania w to najważniejsze święto chrześcijańskie.
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Re: Moto jajeczko

Postautor: Fenek » 24 marca 2016, 09:31

Polać Miśkowi!

rafpek pisze:Ktoś musi trzymać porządek


Ja mogę ich pilnować 8)

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Re: Moto jajeczko

Postautor: Killu » 24 marca 2016, 09:43

No tak, po primo to faktycznie: po chuj się spinać. Po secundo: Jebło, to jebło - na chuj dążyć temat.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Pittbull
Posty: 129
Rejestracja: 16 marca 2013, 13:15
Lokalizacja: OPO

Re: Moto jajeczko

Postautor: Pittbull » 24 marca 2016, 09:56

BobbyX nie wiem kiedy Ty byłeś Ale ja też byleby i to nie raz nie dwa i nie odniosłem ani razu takiego wrażenia jak Ty, mało tego jak jednego roku podjechałem to było na tyle mało ludzi że z każdym z osobna się przywitałem i się przedstawiałem jak ciul a z drugiej strony było tylko echo , głupie uśmieszki i ciche komentarze za moimi plecami jak odchodziłem, wszyscy zebrali się w grupce pogadali coś między sobą i pojechali w pizdu zestawiając resztę na rynku jak ciuli ,w ubiegłym roku też byłem i było podobnie , grupa OKMD stała w swojej grupie i na środku a reszta na boku i patrzyli na nich , do foto też się sami ustawili co zresztą widać w galerii na 24opole .Na koniec dodam że wielu ludziom się ich zachowanie nie podobało i chodziły ploty że oni nie chcą nikogo z poza swojej grupy bo oni robią to między śruba kameralnie a przyjeżdżają gówniarze na ścigaczach i palą gumę psując im wizerunek
Sorry za błędy ale pisze z fona


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „ZLOTY, IMPREZY, SPOTKANIA MOTOCYKLOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika