długi majowy weekend!-30.04-3.05 - SŁOWACJA

Jeżeli wiesz o jakimś zlocie to przekaż to też innym !!!
Agacica

Postautor: Agacica » 29 kwietnia 2005, 19:12

AVE!
wyjazd praktycznie za kilkanaście godzin,pewnie już trwają ostatnie przygotowania :) :)
mam nadzieje ,że pogoda Wam dopisze a słowackie winkielki dostarcza odpowiednich wrażen :twisted: :twisted:

przyjemnej i bezpiecznej trasy :!: :!: :!:

UWAŻAJCIE NA SIEBIE


p.s. czekamy na FOTORELACJE no i może jakiś filmik z wypadu :D :D
pozdro

pani k.

Postautor: pani k. » 29 kwietnia 2005, 21:49

tak,wlasnie- szerokiej drogi. jedzcie ostroznie,bawcie sie dobrze i wypijcie zdrowko za tych co zostali w opolu :twisted: czekamy na fotosy i filmik OCXX PRODUCTION :) pozdro

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 29 kwietnia 2005, 22:19

Taaak, "lećcie nisko i powoli" :twisted:
Pogoda ma być super, zazdroszcze trochę widoków.. :) Ale może w przyszłym roku już będę na tyle z motocyklem obeznany, że i ja się wybiorę..? Zobaczym. Na razie planuję wypad do Karpacza, więc też czeka mnie jutro sporo pierwszych razy:> Pierwszy wypad moto na taki dystans [dotychczasowy rekord: 190km :P ], pierwsza jazda moto po autostradzie, itd. itp., i mam nadzieję, że w poniedziałek również pierwszy powrót z takiej trasy :>

Bawcie się dobrze :)

Awatar użytkownika
ZALOO
moj jedyny plecak... MADI !
Posty: 262
Rejestracja: 05 lutego 2005, 11:51
Lokalizacja: OPOLE

Postautor: ZALOO » 29 kwietnia 2005, 23:27

do Reaven: dasz radę! przeciez to sama przyjemnosc. na bank masz moje zdrowie ze Słowacji... nie wiem czy ma to dla Ciebie znaczenie, w kazdym razie życzę duzo pozytywnych wrazen i jak najwiecej nowych doświadczeń!
powodzenia!!!

Awatar użytkownika
Deviant
baron dzwonów
Posty: 487
Rejestracja: 06 lutego 2005, 14:38
Lokalizacja: Opole

Postautor: Deviant » 29 kwietnia 2005, 23:53

Co do nowych doświadczeń - ja pamiętam swój pierwszy dzwon... i każdy kolejny zresztą też.
Więc wszystkim życzę aby nie musieli takich rzeczy wspominać.
Od jutra zaczynam ścierać slidery... mam nadzieję!
I to jest słuszna koncepcja. Zasadniczo...

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 30 kwietnia 2005, 01:18

ZALOO: oczywiscie, ze ma znaczenie :) kazdy przejaw sympatii mile widziany :>


Bawcie sie dobrze i uwazajcie, zeby po powrocie mozna bylo opowiadac o widokach i przygodach, a nie o dzwonach, tfu tfu :)

Hm, jesli dobrze licze, to tylko pare godzin i wyjezdzacie ;)

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 03 maja 2005, 01:20

Ha! Reaven - sztuk jeden - melduje sie z powrotem :>
Troche zmeczony, troche obolaly [kurcze, skad te zakwasy? :d], ale trasa Opole-Jelenia Gora-Jakuszyce-Karpacz-Opole zaliczona ;) Pogoda okazala sie byc tak swietna, jak zapowiadano.. Nieprzyjemnych przygod brak.. Wrazen pozytywnych pelen worek ;)

Mam nadzieje, ze i u Was podobnie :)

Swoja droga, jak wygladala wycieczka? Ile km dziennie robiliscie, co ile przerwy, z jaka srednio predkoscia.. takie rzeczy :) Zebym jakies porownanie mial, ile mi jeszcze brakuje ;)

Awatar użytkownika
Deviant
baron dzwonów
Posty: 487
Rejestracja: 06 lutego 2005, 14:38
Lokalizacja: Opole

Tak było...

Postautor: Deviant » 03 maja 2005, 21:11

Po krótce…
Beny kilka razy „zamulił”
Czubuś ma zdolności homoseksualne,
Zaloo „zachował się nieodpowiedzialnie”,
Madlana kręciła tyłeczkiem,
Bedek „z krainy kredek”,
Karolina jubilatka i „siostra zakonna”,
Nicpoń „smażony ser i piwo”,
Mysza „nie lubię nikogo blokować - wyprzedzaj”,
Klapek „ma nowe doświadczenie a’la motoGP”,
Neon „w ogóle nowe doświadczenia – masa doświadczeń”,
Sławek „jak wszystkich wyprzedzę to będzie znak do winklowania”
a ja… się rozbestwiłem i później zwariowałem…


Było super! :wink:
Tekst wyjazdu: "wybieram tą w białych spodniach" Beny
Ostatnio zmieniony 04 maja 2005, 12:36 przez Deviant, łącznie zmieniany 1 raz.
I to jest słuszna koncepcja. Zasadniczo...

Awatar użytkownika
ZALOO
moj jedyny plecak... MADI !
Posty: 262
Rejestracja: 05 lutego 2005, 11:51
Lokalizacja: OPOLE

Postautor: ZALOO » 04 maja 2005, 00:07

dużo by tu opowiadać i pewnie tak sie stanie na "naszym" zacnym forum. Pierwsze wrazenia jak najbardziej pozytywne!!! było super, pogoda, sprzety i w sumie wszystko dopisało. ekipa sie zgrala i duzo pojezdzila, wypila i pojadła.
pokrotce: przejechaliśmy ponad 1300 km, gdzie sam dojazd w 2 strony okolo 800 km z predkoscią okolo 100 - 120 (nie liczac pewnych "indywidualnych" przyspieszeń). przerwy byly czeste i za dlugie, ale trudno sie dziwic przy takiej ilosci roznych czasem podzielonych zdan, oczywiscie w pozytywnym znaczeniu.
Było SUPER, dziekuje wszystkim za ten wspaniały wyjazd i licze na kolejne podobne doswiadczenia.
P.S. Klapek = operator

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 04 maja 2005, 00:40

Pozostaje czekac na foty i jakies dluzsze relacje :>

Awatar użytkownika
madi
Posty: 7
Rejestracja: 24 lutego 2005, 19:33
Lokalizacja: opole

Postautor: madi » 04 maja 2005, 10:00

Witam wszystkich :D

Wyjazd byl boski, obfity w doznania...radosc, podniecenie, lekkie "nerwy", smiech... coz mozna chciec wiecej- ekipa swietna choc czasem niezgrana (ale w tym tkwil caly urok).. I choc czasem tyłek bolal to widoki i wieczorne wspolne "browarzenie" wynagradzalo te leciutkie nieudogodnienia... :wink:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziekuje za wspolny wyjazd.. a Tobie Kochanie najbardziej!!!

NICPOŃ CBR

Postautor: NICPOŃ CBR » 04 maja 2005, 13:47

DZIEŃ DOBEREK :D
Chciałbym wszystkim podziękować za wspaniałą wyprawę weekendową. za zajebiste winkle, pyszny ser i tanie piwo.
Było super mimo ekscesu z pierwszego dnia i kupy w spodniach na serpentynach (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) :lol:
Na forum chciałbym specjalnie podziękować mojej Myszce że dała radę i czasami jechała jak facet :wink:
Takie małe zapytanie: Kiedy powtórka ? bo mam ochotę na ser i piwko.
Pomysł z wyjazdem był jak najbardziej trafiony. Mam nadzieje że drugi długi weekend bedzie podobny.
Pozdrawiam :D

Bedek
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2005, 19:29
Lokalizacja: Opole

Postautor: Bedek » 04 maja 2005, 19:54

Cześć!

Chcieliśmy serdecznie podziękować za zajebisty wyjazd i ciepłe przyjęcie nas w ekipie. Słowacja jak zwykle była piękna, winkle super (tylko po co ten piach i żwir), ser miód malina, droga do restauracji Javorovica ciekawa ;-) (szczególnie powrotna, no i ten szum morza). Siostra Karolina dziękuje za mega miłą niespodziankę urodzinową, już nie może się doczekać następnych urodzin bo marzy o nowej wersji składanego klęcznika wyjazdowego, w skrócie SKW.
Czekamy na następne wyjazdy oraz wspólne spotkania.
Pozdrówki!

Bedek z krainy kredek :-)

Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Postautor: czubuś » 04 maja 2005, 23:00

Elo elo nio, nio było Zajefajnie !! :twisted:
Dla wszystkich co wyruszyli z Nami mega podziękowania za wspólnie spędzony czas i przejechane razem kilometry !!
Oby jak najwięcej takich wypadów w tak licznym gronie z tak Zajebistymi Ludzmi !! :twisted:
Pozdro !! na Gazieeeeeeeee

Awatar użytkownika
beny
admin
Posty: 317
Rejestracja: 27 stycznia 2005, 16:24
Lokalizacja: Opole

Postautor: beny » 07 maja 2005, 00:32

Witam

Na początku chciałbym Wszystkim podziękować za te wspaniałe 4 dni (szkoda, że tak krótko)...
Mając chwilkę czasu postaram się napisać krótka relacje :oops: .
Fotki już wrzuciłem - SŁOWACJA 2005
A teraz snujmy plany na jakiś wypad na BOŻE CIAŁO lub w CZERWCU :D
kiloFazer - w kolorze azzuro :-)
SM 610 - w kartonach...


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „ZLOTY, IMPREZY, SPOTKANIA MOTOCYKLOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika