Wielkanocne Jajeczko 03.04.2010 Rynek Opolski godz. 16:00

Jeżeli wiesz o jakimś zlocie to przekaż to też innym !!!
Awatar użytkownika
xkopekx
Posty: 169
Rejestracja: 18 marca 2010, 23:14

Postautor: xkopekx » 23 marca 2010, 16:05

aa nie wiedziałem ,ze to oni są od tego odpowiedzialni , przejrzałem ich forum i nie widzę tam zbytniej aktywności ... nawet nikt nie poruszył tam nic na ten temat...

Awatar użytkownika
Viola
Posty: 366
Rejestracja: 28 marca 2008, 21:08
Lokalizacja: Opole/Chmielowice

Postautor: Viola » 23 marca 2010, 17:50

Jajeczko bez jajeczka ? nie może byc !
Wzziuummm...

Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 23 marca 2010, 18:27

jeśli się nie mylę to w zeszłym roku wpadliśmy na rynek czekaliśmy aż coś się zacznie dziać, po pół godziny pojechaliśmy sobie do dziada. oby w tym roku nie było podobnie.

Przeglądnąłem ich forum i nic się tam nie dzieje, poza tym mają tylko 30 forumowiczów.

Ale mam sugestię jeśli już będziemy na rynku i będzie nas co najmniej tyle samo co ostatnio to zaproponowałbym przejście się na schody Kościół Na Górce i tam zrobienie wspólnej mega foty. Jest to zaledwie 50 m od rynku. :D

Ania1990
Posty: 206
Rejestracja: 11 marca 2010, 00:16

Postautor: Ania1990 » 23 marca 2010, 20:12

To jest myśl :) Popieram:)

Awatar użytkownika
Petro
Posty: 366
Rejestracja: 04 sierpnia 2006, 22:35
Lokalizacja: Komprachcice/Gliwice

Postautor: Petro » 23 marca 2010, 23:41

Super pomysł z tymi schodami :D

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 24 marca 2010, 17:59

virus pisze:jeśli się nie mylę to w zeszłym roku wpadliśmy na rynek czekaliśmy aż coś się zacznie dziać, po pół godziny pojechaliśmy sobie do dziada. oby w tym roku nie było podobnie.




Zeszłoroczne jajo skończyliśmy w Turawce (Virus mniej masła, bo pamięć Ci nawala :) ), ale faktycznie rewelacji co do organizacji nie było :?

virus pisze:Ale mam sugestię jeśli już będziemy na rynku i będzie nas co najmniej tyle samo co ostatnio to zaproponowałbym przejście się na schody Kościół Na Górce i tam zrobienie wspólnej mega foty. Jest to zaledwie 50 m od rynku. :D


A ma ktoś taaaaaaki meeeeeeeeega obiektyw :?: :D
Jestem za :D
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 24 marca 2010, 18:13

To nie chodzi o jakas wielka organizacje - zalatwic miejsce na ognisko a kazdy juz we wlasnym zakresie przywiezie kielbaski czy cos do picia.
Pozdrawiam
Jarekt tel. 514150200
Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com

Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 24 marca 2010, 19:52

jaroslawt pisze:To nie chodzi o jakas wielka organizacje - zalatwic miejsce na ognisko a kazdy juz we wlasnym zakresie przywiezie kielbaski czy cos do picia.


Oooooo a tu jestem jeszcze bardziej za :) Ma ktoś może wtyki w kole łowieckim :?: Bo opolska strzelnica wydaje sie być świetnym miejscem na taką imprezkę :) I blisko do dziada ;)
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 24 marca 2010, 20:56

mario - faktycznie :D po tej zimie to mi trochę przemroziło komórki :D a dobrą fotkę trzaśniesz na zwykłym kompakcie. :D

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 24 marca 2010, 21:16

virus pisze:mario - faktycznie :D po tej zimie to mi trochę przemroziło komórki :D a dobrą fotkę trzaśniesz na zwykłym kompakcie. :D


Taaaaa :) Komórką trzasnę ;)
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Awatar użytkownika
youngcolor
Posty: 79
Rejestracja: 20 marca 2008, 19:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: youngcolor » 25 marca 2010, 12:48

virus pisze:Duże podziękowania należą się chłopakom na crossach. :D
O czymś nie wiem? ;P Kolegom już daje cynk o jajeczku.

To może jakiś ramowy, zupełnie przykładowy plan zróbmy? Może jakiś przejazd, nie tak długi jak w przypadku otwarcia sezonu, no ale jakiś tam można zrobić, można zagadać z Rafałem żeby wpadł zrobić show? Ktoś podał bardzo dobrą opcję - ognisko. Należy rozważyć.
BS MOTO - sklep dla motocyklistów
NAJNIŻSZE CENY -----> www.bsmoto.pl
__
Honda Hornet 600 :)

Awatar użytkownika
x-factor
Posty: 72
Rejestracja: 06 grudnia 2009, 23:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: x-factor » 25 marca 2010, 13:13

Może by wystartować spod Karolinki potem przejechać Wrocławską przez rondo na rynek zrobić postój na sesje foto dopiero potem wyruszyć do Turawy. Będzie trzeba zblokować wtedy dwa skrzyżowania tj Partyzancka-Wrocławska i Wrocławska- Nysy łużyckiej no i do tego dochodzi jeszcze rondo ale chyba będzie z nim najmniej kłopotu przy okazji mielibyśmy praktycznie cały czas dwu dwupasmówkę do dyspozycji.

Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 25 marca 2010, 16:51

x-factor pisze:Może by wystartować spod Karolinki potem przejechać Wrocławską przez rondo na rynek zrobić postój na sesje foto dopiero potem wyruszyć do Turawy. Będzie trzeba zblokować wtedy dwa skrzyżowania tj Partyzancka-Wrocławska i Wrocławska- Nysy łużyckiej no i do tego dochodzi jeszcze rondo ale chyba będzie z nim najmniej kłopotu przy okazji mielibyśmy praktycznie cały czas dwu dwupasmówkę do dyspozycji.


Pomysł dobry z tym że trzeba go przedstawić nieformalnemu organizatorowi jakim jest OKMD SM. Ewentualnie można spotkać się pod Karolinką i grupą przylecieć na rynek. :D

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 25 marca 2010, 18:35

virus pisze:
x-factor pisze:Może by wystartować spod Karolinki potem przejechać Wrocławską przez rondo na rynek zrobić postój na sesje foto dopiero potem wyruszyć do Turawy. Będzie trzeba zblokować wtedy dwa skrzyżowania tj Partyzancka-Wrocławska i Wrocławska- Nysy łużyckiej no i do tego dochodzi jeszcze rondo ale chyba będzie z nim najmniej kłopotu przy okazji mielibyśmy praktycznie cały czas dwu dwupasmówkę do dyspozycji.


Pomysł dobry z tym że trzeba go przedstawić nieformalnemu organizatorowi jakim jest OKMD SM. Ewentualnie można spotkać się pod Karolinką i grupą przylecieć na rynek. :D


A ja sobie mysle, że nie jest najlepszym pomysłem wkurzanie innych użytkowników drogi co dwa tygodnie :) OKMD organizuje od paru lat jajeczko na swoich zasadach ( o ile takowe istnieją ;) ) I tradycją już chyba jest spotkanie w rynku. Myslę, że zbieranie sporej grupy motocykli pod Karolinką i blokowanie skrzyzowań, żeby dojechać do rynku mija się z celem. Oczywiście i tak nie uniknie sie wiekszych grupek motocylki, ale będą one jechały zgodnie z przepisami ;) nie blokując skrzyżowań.

Trudno też wszystkich spędzić do Turawy, bo to przecież święta i każdy pewnie będzie miał swoje plany, ale część osób chetna na ognisko* i pogaduchy ( * opcja ) Spokojnie może ruszyć ( również nie blokując Opola) do celu.

To tyle :) A życie i tak pokaże, że możemy sobie pisać, a i tak będzie jak ma być :)
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Awatar użytkownika
dawidmi
Posty: 751
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 16:07
Lokalizacja: Polska Europa Świat

Postautor: dawidmi » 25 marca 2010, 18:38

DR Mario pisze:
virus pisze:
x-factor pisze:Może by wystartować spod Karolinki potem przejechać Wrocławską przez rondo na rynek zrobić postój na sesje foto dopiero potem wyruszyć do Turawy. Będzie trzeba zblokować wtedy dwa skrzyżowania tj Partyzancka-Wrocławska i Wrocławska- Nysy łużyckiej no i do tego dochodzi jeszcze rondo ale chyba będzie z nim najmniej kłopotu przy okazji mielibyśmy praktycznie cały czas dwu dwupasmówkę do dyspozycji.


Pomysł dobry z tym że trzeba go przedstawić nieformalnemu organizatorowi jakim jest OKMD SM. Ewentualnie można spotkać się pod Karolinką i grupą przylecieć na rynek. :D


A ja sobie mysle, że nie jest najlepszym pomysłem wkurzanie innych użytkowników drogi co dwa tygodnie :) OKMD organizuje od paru lat jajeczko na swoich zasadach ( o ile takowe istnieją ;) ) I tradycją już chyba jest spotkanie w rynku. Myslę, że zbieranie sporej grupy motocykli pod Karolinką i blokowanie skrzyzowań, żeby dojechać do rynku mija się z celem. Oczywiście i tak nie uniknie sie wiekszych grupek motocylki, ale będą one jechały zgodnie z przepisami ;) nie blokując skrzyżowań.

Trudno też wszystkich spędzić do Turawy, bo to przecież święta i każdy pewnie będzie miał swoje plany, ale część osób chetna na ognisko* i pogaduchy ( * opcja ) Spokojnie może ruszyć ( również nie blokując Opola) do celu.

To tyle :) A życie i tak pokaże, że możemy sobie pisać, a i tak będzie jak ma być :)

I racja, to ich impreza, niech oni sobie organizują ją jak tylko chcą, my możemy przyjechać spokojnie, przywitać się i tyle, a kto chętny, to potem wyskoczy sobie na ognisko, nie ma co wpieprzać się komuś w organizacje imprezy.


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „ZLOTY, IMPREZY, SPOTKANIA MOTOCYKLOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika