Event - Triumph i Przyjaciele 2017

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Event - Triumph i Przyjaciele 2017

Postautor: -MisieK- » 04 kwietnia 2017, 16:27

No Triumpha to oni nie sprzedają już od dawna, także to żadna nowość.
Mnie głównie interesuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a na to, jak pisałem, podpisali nową umowę wiec na razie spokój.
Co do salonu to fajnie jak by powstał we Wro, ale dopiero kończą w Katowicach.
Jak będą tak budowali te salony to przy tej sprzedaży jaka jest nowych motocykli marki Triumph w pl długiej kariery im nie wróże.
Ale życzę im jak najlepiej bo z chęcią przytuliłbym kiedyś nowego RS'a :P
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Event - Triumph i Przyjaciele 2017

Postautor: -MisieK- » 06 kwietnia 2017, 13:15

Tak a propos Triumphowych eventów tutaj jedna bardzo ciekawa propozycja: http://klasycznytriumph.pl/
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
Phanatic
Posty: 96
Rejestracja: 24 września 2016, 13:22
Lokalizacja: Opole

Re: Event - Triumph i Przyjaciele 2017

Postautor: Phanatic » 06 czerwca 2017, 22:18

Mam chwilę wolnego czasu więc podzielę się wrażeniami z jazdy próbnej. Event został przełożony na czerwiec i po uzgodnieniu wyznaczono mi datę na niedzielę 4 czerwca o godzinie 9:30. Na miejsce do salonu w Katowicach stawiłem się 30 minut przed czasem w celu uzgodnienia szczegółów i podpisania papierka ze swoimi danymi. Wszystko odbywało się bardzo sprawnie, ładne hostessy serwowały kawę i napoje, dodatkowo dostaliśmy po talonie na hamburgera z food trucka który stał obok. Maszyn do jazdy było całkiem sporo, co było fajne i mile zaskoczyło to fakt - że bez żadnych problemów można było się przejechać na dowolnej maszynie i to kilka razy pomimo zapisu na konkretny jeden motocykl.
Na pierwszą rundę wziąłem Speed Triple R 1050 - trasa dosyć ciekawa, można było i ostro przycisnąć jak i posmakować jazdy w zakrętach a nawet posłuchać dzwięku silnika w tunelach, jedna runda trwała 30 minut więc tragedii nie było. Ja jestem ogólnie bardzo mile zaskoczony i zadowolony z tego wyjazdu, pomijam już fakt że te 3 cylindrowe maszyny zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie i w przyszłości chętnie przesiadłbym się na takiego 140KM Speed Triple R ;) Dżwięk tłumika i te strzały jak schodził z obrotów to czysta poezja dla uszu ;) Polecam też Boberka bo to kawał niesamowitej maszyny, na miasto świetny sprzęt.
Obrazek Honda CB600F Hornet

Daj szansę innym aby Cię w porę dostrzegli na drodze...

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Event - Triumph i Przyjaciele 2017

Postautor: -MisieK- » 08 czerwca 2017, 11:02

Najważniejsze, ze jesteś zadowolony.
Ja tam bym z chęcią przetestował Street'a RS
A co do samej marki to ja już dokonałem wyboru i nie zamieniłbym się na nic :D
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika