quad przeprawowy vs rekreacyjny

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
Awatar użytkownika
BartekOpole
Posty: 305
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 20:11
Lokalizacja: Opole

quad przeprawowy vs rekreacyjny

Postautor: BartekOpole » 27 lutego 2016, 11:12

Czolem mam pytanie do ludzi ktorzy siedzą w temacie quadow. Chce kupic takie cudo. No i teraz pytanie jaki. Naped 4x4 czy na 2? Przeprawowy czy sportowy? Moze jest ktos z Opola kto ma i jeździ i moze chcialby podzielic sie opinią. Na pewno musi to być sprzęt z homologacją do zarejestrowania i użytkowania po drogach publ. To jest podstawa. Druga sprawa to cena. Myślałem o używanym w cenie do 20 k. Max. Z uwagi na corke chcialbym zeby pojazd był dostosowany do w miare bezpiecznego jezdzenia we dwoe osoby. Wymyśliłem ze będzie to pojazd przeprawowy (grizzly). Ale nie wiem jaka pojemność. Czekam na info od kogoś kto jest praktykiem.
Triumph

dr.hause
Posty: 159
Rejestracja: 03 września 2010, 16:04
Lokalizacja: opole

Re: quad przeprawowy vs rekreacyjny

Postautor: dr.hause » 01 marca 2016, 19:03

ja polecam przeprawowy wiecej mozliwosci zabawy i oczywiscie grizzly jaknajbardziej sam mialem ich pare i wiem ze sa nie do zajechania:)

Awatar użytkownika
misiek93
Posty: 96
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 17:46
Lokalizacja: Karczów/Opole

Re: quad przeprawowy vs rekreacyjny

Postautor: misiek93 » 11 marca 2016, 11:45

Jeździłem na obu typach - Raptor, Wolverine i poczciwy Bashan - i powiem szczerze, że najlepiej jeździło mi się Wolverinem. Taki złoty środek pomiędzy sportowym a przeprawowym. Z tego co pamiętam, są dwa warianty - 350cc z napędem na 2 koła i 450 z 4x4 uruchamianym elektronicznie z kierownicy. Skrzynia automat, bardzo fajnie się zbiera, można poszaleć jak i wpierdzielić się w większą kałużę :) Gabarytowo ciut większy od Raptora. Co do ceny to mieści się w przedziale do 20 tys. :)
Honda CBR 600 F4i
Obrazek


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika