Przepisy drogowe, BRD

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: michal.m » 29 lutego 2016, 16:18

Wiesz, sporo racji w tym co napisałeś teraz.
Jednak potwierdzasz tym samym, że mogą robić to co im się żywnie podoba.

Jednak mam nadzieje, że jest jeszcze trochę osób na tym świecie, którym się jeszcze chce walczyć z nieprawidłowościami a nie za legalną łapówkę kupują sobie spokój.

Wiesz o co w tym wszystkim chodzi? O to, że tym razem dałeś im do zrozumienia, że jeśli kolejny raz Cię zatrzymają i policjant stwierdzi "jechał Pan 80km/h na 50" a na pytanie na podstawie czego tak stwierdza Ci odpowie "na podstawie mojego doświadczenia tak stwierdzam" to też przyjmiesz mandat bo:
A. nie masz czasu na sądy
B. śpieszyłeś się
C. był to piątek po całym tygodniu pracy
D. i jeszcze inne milion powodów

Wszystkie służby MAJĄ obowiązek działać zgodnie i w granicach PRAWA.

Ps. a myślisz, że wszyscy sędziowie z własnej woli będą przenosić sprawy tam gdzie mieszka obwiniony? O to czasami trzeba się upomnieć i mają wtedy zasrany obowiązek przenieść sprawę. Nie jestem pewien w 100% ale raczej tego nie zmieniali niedawno.

-MisieK- pisze:Nie zamierzam być typowym polskim cwaniaczkiem bo uniknięcie mandatu w takiej sytuacji było by niczym innym jak tylko zwykłym cwaniactwem.
Ty zapłaciłeś legalną łapówkę a nie przyjąłeś mandat. I się mylisz o typowości "cwaniactwa" - takie niezgodne urządzenia pomiarowe chociażby w Niemczech mają bardzo krótki żywot i pierwsza lepsza sprawa skierowana do sądu rozwiązuje z reguły sprawę - ale nie w Polsce. W Niemczech odcinkowe pomiary prędkości są uznane za nielegalne gromadzenie danych wszystkich przejeżdżających pojazdów a u nas system wprowadzają i się jeszcze tym na masową skalę chwalą. Tak samo jak zatrzymywanie prawa jazdy na 3m-ce: bubel prawny. A się na lewo i prawo chwalą.

W Polsce zaczynasz walczyć z systemem - jesteś nazywany cwaniaczkiem. Nie ma co...ehhh

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: -MisieK- » 29 lutego 2016, 17:18

Michał nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć podstawowej sprawy - złamałem prawo i od tego trzeba wyjść.
Miałem kiedyś znajomych, którzy mieszkali w Wiedniu. Opowiadali mi jak np. w strefie osiedlowej policjant zauważy "na oko", że jedziesz za szybko to też wlepi ci mandat i nikt nie będzie dyskutował.
Co kraj to obyczaj.
Podajesz bezsensowną sytuacje bo wiadomo, że gdyby mnie w Polsce zatrzymał "na oko" to bym go zlał.
Jak na razie jednak używanie tego radaru nie zostało prawnie zdelegalizowane pomimo licznych materiałów w tv, gazetach i internecie i, jak mogło by się wydawać, oczywistej oczywistości.
Może ja zadam przewrotne pytanie. Złapią Cię na jawnej kradzieży drogiej biżuterii w sklepie, ale popełnią szereg błędów proceduralnych w tym brak odczytanych Ci praw itp. Broniąc się wykorzystasz z pewnością te wszystkie nieprawidłowości na swoją korzyść. Kim będziesz? Zwykłym złodziejem cwaniakiem.

Zresztą o czym my w ogóle rozmawiamy, za chwile pisory wprowadzą dopuszczenie nielegalnie zdobytych dowodów i będzie po sprawie i dopiero się będzie działo :P
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: michal.m » 29 lutego 2016, 18:20

-MisieK- pisze:Michał nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć podstawowej sprawy - złamałem prawo i od tego trzeba wyjść.

Ja to doskonale rozumiem. Zatem w ramach tej Twojej uczciwości wpłacaj co miesiąc odpowiednią daninę bo założę się, że za każdym razem jak wyjeżdżasz na ulicę łamiesz prawo - takie swego rodzaju samoukaranie się...heh
Ja łamię dopuszczalne prędkości za każdym razem, absolutnie za każdym - bez wyjątku :twisted: i jeśli ktoś zarejestruje tą moją prędkość to będzie mi ją musiał pokazać na LEGALNYM urządzeniu MIERZĄCYM MOJĄ prędkość w momencie pomiaru. Jeśli tego nie zrobi to sąd będzie mnie musiał skazać w procesie sądowym a nie jakiś policjant na drodze.

Z tą kradzieżą troszkę odbiegasz od tematu: jadąc niedozwoloną przepisami prędkością nie robisz nikomu krzywdy w przeciwieństwie do kradzieży czy innych przestępstw. Nie widzę w tym analogii do prędkości.

-MisieK- pisze:Opowiadali mi jak np. w strefie osiedlowej policjant zauważy "na oko", że jedziesz za szybko to też wlepi ci mandat i nikt nie będzie dyskutował.
Absolutnie jestem za takim karaniem, na serio i piszę to jak najbardziej poważnie. Faktyczna strefa osiedlowa - totalny reżim prędkościowy jak najbardziej, odpowiednie przepisy, że policjant "na oko" może wlepić mandat, że kierowca jechał "za szybko" i tyle.
I albo teraz Ty nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć podstawowej sprawy - oni Ci podali konkretną prędkość na podstawie urządzenia, które nie spełnia szeregu polskich przepisów. Trochę się postawiłeś podczas zatrzymania więc za dotknięciem magicznej różdżki ta "konkretna" prędkość spadła na niższy szczebel w taryfikatorze mandatów. Kierowca uznał, ok, utargowałem (ale ze mnie 'cwaniak') więc dla świętego spokoju przyjmę tą karę za stówkę.
A teraz wersja oczami policjantów: wylatuje jeden zza łuku, cyk, mierzymy, ooo, 120 na suszarce, zatrzymujemy, pokazujemy wynik, a ten się pyta z jakiej odległości pomiar...hmm jakiś kumaty... no to obniżamy mu mandat do stówki bo kto by walczył o stówę, na bank nie będzie mu się chciało dalej dyskutować...i myk, gotowe. Przyjmuje, szerokiej i bezpiecznej dalszej drogi. No to łapiemy kolejnych...
https://youtu.be/p-hyCMxuDCY

Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: rafpek » 29 lutego 2016, 19:08

Ja pierdziele. Misiek miałem Cię za kolesia który zgłebi temat a później podnosi głos w sprawie. Stary. Przecież mandaty za przekraczanie prędkości w naszym kraju to jest jedna wielka loteria. Poczytałem ten wątek i nietety albo stary Michał ma rację.

Zadam Ci jedno pytanie. Jeziesz sobie pucha nie spieszy Ci się ale się zamysliles i jedziesz 75km/h. Niby niewielkie przekroczenie może się zdazyc każdemu. Nagle patrol lizak stajesz pochodzi pan Milicjant i z dumą pokazuje Ci iskre na której widnieje napis 101km/h. Co robisz. Przyjmujesz z pokorą odebranie prawka na 3 miechy i 500 mandatu. Nie mów ze tak bo jak Cię znam to nie uwierzę. Mnie też boli to ze przez właśnie tak kulawo ustanawiane prawo dają możliwość wywijania się od odpowiedzialności ale tylko tym co mają na to czas i kasę
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

Awatar użytkownika
Remilo7
Posty: 199
Rejestracja: 23 maja 2015, 21:06
Lokalizacja: Dobrzeń Wielki

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: Remilo7 » 29 lutego 2016, 19:19

rafpek pisze:Zadam Ci jedno pytanie. Jeziesz sobie pucha nie spieszy Ci się ale się zamysliles i jedziesz 75km/h. Niby niewielkie przekroczenie może się zdazyc każdemu. Nagle patrol lizak stajesz pochodzi pan Milicjant i z dumą pokazuje Ci iskre na której widnieje napis 101km/h. Co robisz. Przyjmujesz z pokorą odebranie prawka na 3 miechy i 500 mandatu.


Z tego co zrozumiałem, to gdyby tak było, to właśnie wtedy Misiek nie przyjąłby tego mandatu i poszedł się sądzić :P
Ale ponieważ pokazali mu taką samą prędkość z jaką jednak jechał, to poczuł, że to byłoby niezgodne z jego sumieniem uciec się od takiego mandatu :D
Jawa 50 > Yamaha TDR 125 > Kawasaki ER5 > Yamaha TDM 850

Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: rafpek » 29 lutego 2016, 19:37

Ok. Jeżeli ostatnio p. Milicjant pokazał mi 171 na 90 a ja jechałem ok 170 to tez zrobiłem jak Misiek i zapłaciłem. Ale chodzi mi o całokształt. Niestety urządzenia które używa nasza Policja nie pokazuje prawdziwych prędkości i nawet nie pokazuje kto popełnia przestępstwo. Niestety to nie jest zgodne z Polskim prawem. Ale zasada jest prosta. POLICJA DROGOWA to nowa maszynka rządu do zarabiania pieniędzy. Policjant nie jest od rozstrzygnięcia czy urządzenie które mu dali w łapę i kazali mierzyć ma rację. On ma zrobić plan 20 mandatów dziennie i finito.
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

sznapi02
Posty: 70
Rejestracja: 08 grudnia 2012, 08:33
Lokalizacja: Nysa

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: sznapi02 » 29 lutego 2016, 19:45

Ale nie wiem o co drążycie temat napisał Misiek że prędkość z pomiaru zgadzała się z prędkością jaką wskazywał prędkościomierz w samochodzie więc o co tyle krzyku. Co do tych 75 i 101 to pisał że by sie kłócił więc nie wiem wczym problem.

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: -MisieK- » 29 lutego 2016, 20:10

No sorry, ale mam wrażenie, że jeden potrafi czytać ze zrozumieniem, a drugi nie.
Sznapi czuje problem, Michał lubi się kłócić :P, ale Ty Rafał to już kompletnie nie czujesz materii.
Gdybym miał choć cień wątpliwości, że nie jechałem tyle co pokazał radar to w życiu nie przyjął bym mandatu.
Najlepiej oszukiwać samych siebie i wierzyć w to, że 100% pomiarów np. Iskrą jest z dupy, a prawda jest taka, że pewnie może z góra 10%, a może ledwie 3% lub mniej pokazują nieprawdziwy wynik.

A tak w ogóle to czemu Rafał przyjąłeś ten mandat??
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: rafpek » 29 lutego 2016, 20:17

Bo jechałem 170 km/h
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: michal.m » 29 lutego 2016, 20:48

-MisieK- pisze:Michał lubi się kłócić :P

Nie kłócić tylko dyskutować na forach :)
Ja po prostu nie lubię jak ktoś powiela medialną sieczkę. I pisze, że białe jest czarne.

Ja osobiście nigdy nie przyjmę mandatu z suszarki ISKRA-1 nawet jakby mi pokazała moją faktyczną prędkość bo jest nielegalnym urządzeniem - tyle albo aż tyle.
Jak SG zrobiła mi dwie fotki przenośnym fotoradarem też nie przyjąłem (chociaż obie fotki wskazały właściwą prędkość) - zrobiłem to tylko dlatego, żeby nie dawać przyzwolenia tym idiotom ze SG w Polskiej Cerekwi do nabijania kasy gminy zdjęciami wykonywanymi z miejsca z którego nie mogli robić fotek.
Jak mi kiedyś błysnął fotoradar na drodze to bez mrugnięcia wskazałem siebie jako kierowcę i zapłaciłem chociaż i tam wykazałem nieprawidłowości w znakach.
Parkując autem w SPP bez znaków poziomych NIE płacę za parkowanie - bo opłaty te są wymagane NIELEGALNIE.

Służby, które egzekwują przepisy na nas, same muszą być czyste jak łza. Dla mnie nie ma półśrodków w tym zakresie.

Takie małe rzeczy a sprawiają, że apetyt władz rośnie. Walka o niby bezpieczeństwo a pod publikę chwalą się "straszliwymi" piratami drogowymi w terenach "zabudowanych".
Setki a nawet tysiące praw jazd zatrzymanych na podstawie bubla prawnego w imię walki z prędkością na drodze a wypadki nie maleją, policyjne akcje "trzeźwy poranek" (też naruszające polskie prawo) wyłapujące promil (nawet nie odsetek) kierowców "wczorajszych" gdy nadal pijani jeżdżą i powodują wypadki PO PRACY bo w pracy piją.
Czemu do cholery nie robią takich częstych akcji pod dyskotekami kiedy to imprezowicze zaczynają wracać z imprez? Albo np. popołudniami w popularne imieniny wypadające w dni robocze? Jakoś z tych dni się nie chwalą ile to przebadali kierowców na %

Jednocześnie NIC nie się nie robi na tematy dot.:
- nie używania kierunkowskazów,
- niesprawnych i źle ustawionych, oślepiających światłach,
- jeździe na "zderzaku",
- badaniach kontrolnych kierowców w podeszłym wieku,
- uświadamianiu pieszym, że po drodze bez chodników chodzi się LEWĄ stroną a nie prawą

Tyle się mówiło i pisało o podwyższeniu taryfikatora mandatów i co? Wiadomo o co chodzi -> statystyczny Kowalski nie będzie latał po sądach w obronie 500 zł i 10pkt karnych. Ale jak mu dowalą takie kwoty jakie były w projekcie ustawy to dopiero zaczną się odmowy przyjęć mandatów...

-MisieK- pisze:a prawda jest taka, że pewnie może z góra 10%, a może ledwie 3% lub mniej pokazują nieprawdziwy wynik.

Chciałbym by tak było. Ale jakoś bardziej wierzę w doniesienia takich portali SPND czy działalność T.Motylińskiego niż przedstawicieli policji, którzy samych siebie nazywają urządzeniami, które identyfikują mierzony pojazd w myśl obowiązującego rozporządzenia dot. mierników prędkości.

Wiadomo, że świata się nie zbawi ale ja będę w zgodzie z samym sobą jak będę się przeciwstawiał takim praktykom i nie będę dorzucał cegiełki do takiego naginania prawa przez służby a drugi będzie w zgodzie z własnym sobą przyjmując taki mandat.

Ważne byśmy mogli robić i to i to :)

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: -MisieK- » 29 lutego 2016, 21:11

Ciekawe jest to jak różnie każdy z nas interpretuje "sumienie" :P
ISKRA1- tak długo jak nie zostanie formalnie zdelegalizowana lub generalnie uznana przez sąd za nielegalną jest w pełni legalnym urządzeniem. Spróbuj nie przyjąć mandatu, a w sądzie jako jedyny argument użyj stwierdzenia, że pomiar był wykonany urządzeniem ISKRA :P To tak jak z przestępcą, dopóki sąd nie uzna go winnym to choć wszyscy wiedzą, że zabił nie można o nim mówić jako o winnym :P Chcesz nie być tylko cwaniakiem, a naprawdę walczyć z systemem? Nie ograniczaj się tylko do sytuacji, w której jesteś przyłapany na łamaniu przepisów. Zacznij walkę prawną o zdelegalizowanie urządzeń niezgodnych z polskim prawem.
Dam Ci dobrą radę, już to pisałem, nie łam przepisów, to ich zaboli najbardziej, ale to trudniejsze jest niż cwaniakowanie, co ? :D
Gwarantuje Ci, że szanse są promilowe, że ktoś będzie próbował wcisnąć ci mandat jeśli nie będziesz łamał przepisów, a wtedy będziesz miał pełne prawo kłócić się o swoje :D
Natomiast co do np. stanu technicznego pojazdów to też uważam, że policja i itd powinna bardziej skupić się na tym, niż tylko na karaniu wkroczeń drogowych, ale to już oddzielna historia.
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: michal.m » 01 marca 2016, 12:02

-MisieK- pisze:ISKRA1- tak długo jak nie zostanie formalnie zdelegalizowana lub generalnie uznana przez sąd za nielegalną jest w pełni legalnym urządzeniem. Spróbuj nie przyjąć mandatu, a w sądzie jako jedyny argument użyj stwierdzenia, że pomiar był wykonany urządzeniem ISKRA :P
Jak Ty w sądzie użyjesz jedynego argumentu to myślisz, że sędzia sam będzie doszukiwał się prawdy?
Gwarantuje Ci, że jeśli będę mieć nieprzyjemność zatrzymania mnie na podstawie pomiaru suszarą ISKRA-1 sprawa będzie się toczyć w sądzie i to z publicznością na którą zostaną zaproszeni wszyscy co mnie znają i również Ci co nie znają.

W tym sęk, że niestety polskie prawo nie przewiduje prawa precedensu i co sędzia to może sobie żonglować pojęciem: ISKRA-1 Legalna/Nielegalna.

Iskra-1 nie spełnia przepisów określonych w rozporządzeniu ministra gospodarki z 9 listopada 2007 r. w sprawie wymagań, którym powinny odpowiadać przyrządy do pomiaru prędkości w ruchu drogowym. Zdaniem sądu Iskra-1 w żaden sposób nie identyfikuje pojazdu, którego prędkość jest mierzona.

http://orzeczenia.piotrkow-tryb.so.gov. ... -06-03_001
http://superauto24.se.pl/porady/mandaty ... 24791.html
http://www.radiopik.pl/2,20434,wyrok-sa ... &si=1&sp=1
http://prawonadrodze.org.pl/sad-uznal-r ... predkosci/
https://pl-pl.facebook.com/STOP.Mobilny ... 0591627565
http://www.egarwolin.pl/index.php/aktua ... e-kierowcy
http://moto.onet.pl/aktualnosci/nielega ... lsce/d549e

Twoim tokiem myślenia skoro nie stosuje się do przestrzegania przepisów nie mam prawa kłócić się o swoje? Kłócić się o to, że nikt nie może dwuznacznie interpretować tego samego prawa? Dla mnie to mega krótkowzroczne.
Nie zgadzam się na przymykanie oczu jeśli ktoś postępuje niezgodnie z obowiązującym prawem i jego działania powodują szkodę innych osób.

Nazywaj to sobie jak chcesz jak ja myślę i postępuje a Ty płać daninę organom państwa za spokój. Zarówno ja jak i Ty mamy do swojego postępowania takie samo prawo.

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: -MisieK- » 01 marca 2016, 13:04

Miarka się przebrała. Ciśnienie mi się podniosło na 300 chyba.
Nie ma mnie w domu, ale właśnie się dowiedziałem, że za jedno z tych parkowań co się bawiłem w Brzegu przyszedł tytuł egzekucyjny.
Teraz to już nie odpuszczę s@#$synom.
Michał o czym mówi ten gość w Nysie? Coś tam o jakimś wyroku wspomina?
Teraz to już zgłoszę doniesienie do prokuratury na bezprawne działania burmistrza.
Nie mam w tej chwili kasy, ale mam to w dupie. Wracam do Brzegu i wynajmuje prawnika.
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: michal.m » 01 marca 2016, 14:24

Zajrzyj tutaj, gość z Nysy się nazywa Tomasz Hankus
Witam. 1 marca o godz: 10:00 zapraszam do UM w Nysie. Będzie rozpatrywana moja skarga na działania Burmistrza w zakresie nielegalnie pobieranych opłat w Strefie Płatnego Parkowania. https://www.facebook.com/groups/9156638 ... 9/?fref=ts

Tutaj ładne kompendium wiedzy na temat SPP:
http://bezprawie-mandatowe.eu/porady/77 ... nysie.html

Poza tym już sobie drukuje taką oto wiadomość: http://bezprawie-mandatowe.eu/download/ ... ingowa.pdf

Kto ten tytuł egzekucyjny wystawił?

Polecam również: http://obywatelskieinfo.ngo.pl/x/974649

A w Twoim przypadku kolejność działań:
Przy założeniu, że obowiązek zapłaty wg Ciebie nie istniał kolejność jest taka:
1. Prezydent (burmistrz) występuje do dłużnika z upomnieniem i wzywa do zapłaty opłąty dodatkowej
2. Prezydent (burmistrz) występuje do komornika z tytułem wykonawczym.
3. Komornik wszczyna postępowanie egzekucyjne i powiadamia o tym dłużnika.
4. Dłużnik wnosi zarzuty do postepowania egzekucyjnego.
5. Prezydent (burmistrz) rozpatruje zarzuty i podtrzymuje stanowisko (zasada)
6. Dłużnik wnosi zażalenie na postanowienie Prezydenta.
7. Samorządowe Kolegium Odwoławcze rozpatruje zażalenie i utrzymuje w mocy zaskarżone postanowienie Prezydenta.
8. Dłużnik skarży postanowienie Samorządowego Kolegium Odwoławczego do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

http://prawonadrodze.org.pl/oznakowanie ... ment-66001

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: Przepisy drogowe, BRD

Postautor: -MisieK- » 01 marca 2016, 15:49

Nie ma mnie w domu, wieczorem powinienem mieć skan.
Mam tylko kiepskie fotki i widzę, że to jest już zawiadomienie od naczelnika us do banku o zajęcie konta i przekazanie wymaganej kwoty w ciągu 7 dni.
Nie zdążę już tego zablokować bo to poszło też do banku.
Nikt mnie nie powiadomił o wszczęciu postępowania itp.

BTW wkładanie takiej karteczki za szybę mija się z celem. Gość, który zostawia wezwania ma to w głębokim poważaniu. Jemu kazali i on robi.
Zresztą w Brzegu sfera płatnego parkowania już nie istnieje.

[EDIT]
Sam tego wszystkiego nie ogarnę. Mam zamiar oskarżyć wszystkich, których się da.
Trudno, nie kupię tłumika, nie będę miał na wachę do moto, ale wynajmę prawnika i będę walczył.
Jaki tego będzie efekt? Ostatecznie nic nie osiągnę, nic się nie zmieni, a na koniec pewnie złośliwie jakiś urzędnik dojebie się do mnie za coś o czym jeszcze nawet nie mam w tej chwili pojęcia :(
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika