Pogrzeb Pumy

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Pogrzeb Pumy

Postautor: Killu » 17 września 2014, 12:13

Witam wszystkich!

Informacja o tragicznym wypadku naszego kolegi, Sławka nie daje mi ostatnio spokoju :( Niestety czegokolwiek nie powiemy i zrobimy, to i tak nikomu ani nie ulży w cierpieniu, ani tym bardziej nie cofnie czasu.

Myślę, że po pierwsze powinniśmy pożegnać Sławka jak motocyklistę. To po pierwsze. Po drugie uważam, że możemy spróbować zebrać jakąś choćby symboliczną kwotę na pogrzeb, czy cokolwiek nie będzie rodzinie potrzebne po takiej stracie. Każdy może rzucić te 20, czy 50zł i myślę, że większość z nas jakoś radykalnie z tego powodu nie zbiednieje.

Niestety nie znam nikogo z rodziny Sławka i nie wiem, jak na to wszystko spojrzy rodzina, bo cokolwiek sobie nie myślimy, musimy liczyć się z ich zdaniem.

Powiedzcie proszę, co myślicie.

Jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje o pogrzebie, to także proszę o podanie ich do wiadomości ogółu w tym temacie.

Jesteśmy motocyklistami i powinniśmy solidarnie trzymać się razem. Także po odejściu jednego z nas. Pamiętajmy także, że żona Sławka także jest motocyklistką (nie tylko plecakiem, ale też kierowcą małego monstera).
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
BartekOpole
Posty: 305
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 20:11
Lokalizacja: Opole

Postautor: BartekOpole » 17 września 2014, 21:35

Może zrobić sciepkę kasy na miejscu? Sam pomysł nawet niewielkiego wsparcia finansowego uważam za praktyczny i tyle. Trudno tu pisac o sensownosci, niezrecznosci czy nietakcie. Poprostu zwykły odruch.

Poza tym jade samochodem na pogrzeb i mam wolne 3 miejsca, chetnych ktorzy nie chca lub nie mogą jechac na 2oo prosze o kontakt na priv.


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika