Kawior?

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
Awatar użytkownika
Świderr
Posty: 169
Rejestracja: 11 kwietnia 2005, 00:43

Kawior?

Postautor: Świderr » 19 czerwca 2006, 12:23

Mam pytanko...czemu w ekipie OpoleZone nie ma kolegi Kawiora? Chyba bład na stronie, czy jak?
---<<IOMTT07>>---
---<<OCX Productions>>---
Obrazek

Awatar użytkownika
beny
admin
Posty: 317
Rejestracja: 27 stycznia 2005, 16:24
Lokalizacja: Opole

Re: Kawior?

Postautor: beny » 19 czerwca 2006, 20:02

Świderr pisze:Mam pytanko...czemu w ekipie OpoleZone nie ma kolegi Kawiora? Chyba bład na stronie, czy jak?


Nie ma z jednego powodu...
Była organizowana zrzutka na stronę temat mocno kiedyś poruszył Mariusz Łysy, że każdy chce być na stronie a przychodzi do opłaty na serwer i hosting to są osoby, które to olewają !

Mam pytanie czy 10 zł na osobę to jest dużo ?

Druga sprawa Gregorrr wykonał antyramę dla dzieciaków, nie dość, że poświęcił swoj cenny czas to jeszcze za swoją kasę to zrobił -> każdy powiedział co był obecny w domu dziecka, że wchodzi w ten pomysł ! Tablica jest już w domu dziecka a Gregorrr kasy od paru osób dalej nie ma !

Jeszcze raz grzecznie apeluje! Proszę uregluować zaległości
kiloFazer - w kolorze azzuro :-)
SM 610 - w kartonach...

Awatar użytkownika
PęDZEL
Posty: 488
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: OPO

Postautor: PęDZEL » 19 czerwca 2006, 21:29

Ja się chętnie dorzuce do tej "antyramy" --> tak jak zadeklarowałem :wink: ...

W sumie to nawet nie wiem kiedy zawieźliście to do tych domow dziecka ale mniejsza z tym... pomysl jak najbardziej byl słuszny i godny pochwały :!: Myślałem po prostu że temat "przycichł"... :lol:
To po ile zrzuta??? :wink:

A co do obecności na stronce to ja też chętnie bym się tam pojawił jeżeli jest tak możliwosć :roll: ...
Beny chyba już Ci jakiś czas temu wysłałem fotki... :wink:
Nastał okres polowania na Yamahe FZ1 :-)

Awatar użytkownika
Deviant
baron dzwonów
Posty: 487
Rejestracja: 06 lutego 2005, 14:38
Lokalizacja: Opole

Postautor: Deviant » 19 czerwca 2006, 22:30

No to kara spotkała Kawiora sroga. Może jakby chłopak nie zmienił maszyny na lepszą to jego osoba nadal by widniała na stronie.
A teraz ma maszynę, która ma pełne papiery i do tego widać, że w dobrym stanie, więc Ci wybrani z napisem nad avatarem OPOLE ZONE lub ADMIN zadecydowali, że chłopina nie będzie miał swojego zdjęcia. No może jak zapłaci to wtedy pozna łaskę Pana i wszystko wróci do normy...

Osobiście myślę, że niektóre osoby mogą oddać swoją dolę, ponieważ śmigają jako plecaczki a zapłaciły i tak Ania na pewno się nie pogniewa, jeżeli jej kosztem odda swoje miejsca jakoby jej należne Kawiorowi.
I to jest słuszna koncepcja. Zasadniczo...

Awatar użytkownika
beny
admin
Posty: 317
Rejestracja: 27 stycznia 2005, 16:24
Lokalizacja: Opole

Postautor: beny » 19 czerwca 2006, 22:34

Rysiek w dorabianiu ideologi jestes mistrz numer jeden !!!

Jeszcze jedno powtarzajace się pytanie ? czy 10 zł na ROK to dużo ?

Bo jeżeli dużo to zacznijmy zbierać po złotówkę miesiecznię to może nie będzie to zbyt uciążliwe !
kiloFazer - w kolorze azzuro :-)

SM 610 - w kartonach...

Awatar użytkownika
Świderr
Posty: 169
Rejestracja: 11 kwietnia 2005, 00:43

Postautor: Świderr » 20 czerwca 2006, 03:09

jednak nie błąd na stonie...
---<<IOMTT07>>---

---<<OCX Productions>>---

Obrazek

Awatar użytkownika
Gregorrr
Posty: 36
Rejestracja: 21 marca 2006, 15:48
Lokalizacja: Czarnowąsy

Postautor: Gregorrr » 20 czerwca 2006, 14:26

PęDZEL pisze:To po ile zrzuta???


Koszt calej antyramki to 50 zł. Podczas odwiedzin 1 czerwca br u dzieciaczków bylo nas ok. 10 osób (czy cos podobnie ale przez 10 latwiej sie dzieli w tym przypadku :wink: )
wiec wychodzi ze zrzuta jest po 5 zł - czyli tyle ile zalozylem wczesniej przedstawiajac ten pomysl :)

Ludziki ktore juz dali kaske:
1. Satan
2. Beny
3. Fred
4. Ja (z zalozenia :D)

Reszta to mysle ze wiadomo kto byl.
Kase mozna dawac mi lub Benemu podczas najblizszych spotkan - cisnienia nie ma, jakos wytrzymam :roll: :lol: :lol:


PęDZEL pisze:Myślałem po prostu że temat "przycichł"...


Przycichl na forum to fakt, ale na spotkaniach sie o tym raczej mowilo. Widac Cie to ominelo. Nic nie szkodzi - dlatego pisze tego posta zeby bylo czarno na bialym :)

PęDZEL pisze:W sumie to nawet nie wiem kiedy zawieźliście to do tych domow dziecka


Tydzien temu kilka osob polecialo tam (tzn tylko do Tarnowa Opolskiego) na chwile zeby to zawiezc w ramach wieczornego szwędania :)
Przy okazji padlo haslo od nas i od Pań opiekunek zeby wpasc w ktorys weekend na grilla czy cos, a przedewszystkim wczesniej zeby dzieci nie byly juz w lozkach
(temat jest oczywiscie do obgadania bo z tego co wiem to konkretniejszych ustalen jeszcze nie ma)
Pozdro 4 all :twisted:
SUZUKI SV 1000 S

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 21 czerwca 2006, 08:02

Kurcze, chyba jeszcze tak zgryzliwego postu Devianta tu nie widzialem.. az sie milo czyta :> ale trafil chlopina w sedno..
Jesli o przynaleznosci do grupy decydowac maja wplacane skladki, to wypadaloby sie w ogole zarejestrowac jako klub czy chociazby sekta i wystawiac pokwitowania. Mozna by wtedy zrobic kase, skarbnika, zbierac na strone i na kielbaski.

czy 10 zlotych to duzo? w sumie nie. ale widocznie ci, ktorzy sie nie dorzucili, mieli ku temu jakies powody. a jakby sie grupa nie zrzucila i zniknelaby domena, przestalibysmy jezdzic razem i odzywac sie do siebie?

proponuje dalej przynaleznosc do grupy rozpatrywac pod katem wspolnego jezdzenia i checi przynaleznosci, a o wydatkach typu strony pomyslec wczesniej i pozbierac np. po 5 zlotych co 3-4 miesiace. nie bedzie problemu pozniej ze sciepka na ostatnia chwile.


i z innej beczki: Greg, moglbys wrzucic pikczera z ostatecznego wygladu antyramki? ;) Nie wszyscy mieli okazje zobaczyc, w jakiej wersji to w koncu pojechalo, a pewnie by chcieli.. ;)

tyle mojego, wracam do pracy :d kurde, taka pogoda na jazde fajna.. zycie jest niesprawiedliwe :p

ps. no i Pedzla oczywiscie nalezaloby dodac do ekipy, panie admin :>
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
Gregorrr
Posty: 36
Rejestracja: 21 marca 2006, 15:48
Lokalizacja: Czarnowąsy

Postautor: Gregorrr » 21 czerwca 2006, 13:35

Reaven pisze:i z innej beczki: Greg, moglbys wrzucic pikczera z ostatecznego wygladu antyramki? ;) Nie wszyscy mieli okazje zobaczyc, w jakiej wersji to w koncu pojechalo, a pewnie by chcieli.. ;)


No problemo 8)

Obrazek

Jak widac wiele sie nie rozni od tego co pokazalem wczesniej - jedna fote podmienilem i jedna troszke przykadrowalem + lekkie podciagniecie kolorow 8)
Ogolnie to byl problem z wyborem zdjec, bo w sumie bylo ich bardzo duzo, ale jednak malo grupowych takich, ktore by sie nadawaly akurat do tej pracy
(bo albo widac bylo piekna kaluze, albo smietnik, albo rozesmiane buzie dzieciaczkow ale przez kratki plotu :D itd )
Mysle jednak ze i tak wyszlo spoko, dzieci sie cieszyly i pokazywaly palcami gdzie ktore jest :lol:

Co do formatu antyramki to padlo jednak na troche mniejszy bo 80 x 60 cm z racji kosztow oczywiscie, co moim zdaniem nie wplynelo za bardzo na ogolny efekt antyramki.

Jeszcze temat podpisow. Stwierdzilem ze duzo czasu zajmie zanim zbierze sie wieksza ilosc podpisow, a logo wystaczajaco mowi od kogo to jest.
Zreszta zawsze mozemy zlozyc podpisy podczas nastepnej ewentualnej wizyty w Tarnowie Opolskim.
SUZUKI SV 1000 S

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 21 czerwca 2006, 13:49

no i piknie :x :)
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Postautor: czubuś » 21 czerwca 2006, 18:38

a ty rychu co.... adwokat ?? a zresztą z tego co słyszałem to nie należysz do ekipy tylko masz swoją "jedyną , najlepszą, z "lepszymi ludzmi od nas " " to co sie wpierdzielasz ??!! Kawior jakby coś chciał to zapewniam za samby powiedział . Najlepiej niech każdy pilnuje swojej dupy a jak szukasz sensacji to wejdz sobie na forum tuning klubu i tam to rób !!!! Pisałem to Ja ..... Zawsze NAJGORSZY !!!! :twisted:

Awatar użytkownika
Deviant
baron dzwonów
Posty: 487
Rejestracja: 06 lutego 2005, 14:38
Lokalizacja: Opole

Postautor: Deviant » 21 czerwca 2006, 21:59

Czubek jesteś leszczem... Nie wiesz o czym piszesz i nie wiem kogo cytujesz, ale każdy następny Twój tekst jest lepszy od poprzedniego – w znaczeniu bardziej tępy. Sam sobie napisałeś, żeby pilnować swojej dupy, więc może to dla Ciebie najlepsze wyjście, bo nie wprowadzasz nic nowego swoimi wypowiedziami. Jedyne co Ci się udaje dokonać swoimi wypocinami to pełen żenady uśmiech na mojej twarzy. Ja mam swoje zdanie, które niekoniecznie musisz rozumieć. Reaven rozumie, ale u niego to z pewnością jest połączone z inteligencją.

Wracaj do garażu składać biedronkę – tuningować, albo jedź na stacje zatankuj i odjedź - kolejny „przypał” na koncie, żeby Twoja osoba nie straciła blasku w oczach młodych szesnastek…
I to jest słuszna koncepcja. Zasadniczo...

SławekX11
Posty: 49
Rejestracja: 18 maja 2006, 20:53

Postautor: SławekX11 » 21 czerwca 2006, 22:29

No ale się porobiło!Znowu się drapiecie?To do niczego nie prowadzi!Czyli powinno się powiedzieć Kawiorowi że nie jezdzi już z OZ ani nie nosi Koszulki?Rysiek też nie może jej nosić.A może Admin pod czyimś wpływem ściągnie Ryśka z ekipyOZ? :cry:
Dostałem bęcki od FAZERA.Pora zmienć sprzęt

Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Postautor: czubuś » 22 czerwca 2006, 00:03

:twisted: heh he dzieje sie oj dzieje sie :twisted: a ty co tak wielce inteligencją błyszczysz hahaha dobre sobie :) cofnij sie o pare latek jakim ty byłeś leszczykiem i gońcem :twisted: jak biegałeś całemu ZWMowi po piwo do sklepu :twisted: " i to nie sa moje słowa " żałośc mnie obejmuje jak czytam to co piszesz :twisted: ale spoko chociaż coś sie dzieje :lol: Pozdrowionka dla Ciebie

Awatar użytkownika
Świderr
Posty: 169
Rejestracja: 11 kwietnia 2005, 00:43

Postautor: Świderr » 22 czerwca 2006, 02:40

qruca mości panowie!

Apeluje do zdrowego rozsądku....to nie piaskownica!

Szkoda tylko że :
ale spoko chociaż coś sie dzieje

na naszym forum tylko wtedy gdy dzieje sie źle...

Wracając do sprawy Kawiora, powiem szczerze żenujący jest fakt że o przynależności do ekipy decyduje składka na hosting. Jeżeli został tak radykalnie "usunięty", dlaczego jego fotka ciągle jest na naszym banerze? Patrząc po członkach "ekipy" i tych które zrzuciły sie na hosting widać że Kawior nie jest wyjątkiem. Sroga go kara spotkała.

A poza tym czemu "normalne" tematy przechodzą bez echa?! Uznając ten za wybitnie nienormalny proponuje Koniec dyskusji bo do nikąd nie prowadzi, dozobaczenia pod Tesco!
---<<IOMTT07>>---

---<<OCX Productions>>---

Obrazek


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika