Czy zrobiono mi zdjęcie?

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
Awatar użytkownika
wojak8969
Posty: 54
Rejestracja: 16 marca 2011, 15:54
Lokalizacja: Opole

Czy zrobiono mi zdjęcie?

Postautor: wojak8969 » 18 lipca 2013, 16:03

Mam pytanie, jechałem przez skorogoszcz do Opola. Jak wjeżdzalem, to jakies 100 m za tym mostkiem, przed pierwszym skrzyzowaniem zobaczyłem blysk jak od flesha w lusterku. zawróciłem czy jest fotoradar, ale nie zauważyłem zadnej skrzynki, było juz ciemno więc mogłem przegabić (kask cały z komarów). Czy ktoś był ostatnio w skorogoszczy i widział gdzie jest ten radar? na mapach jest ze radar jest w środku miejscowości. Jakby ktoś chciał, mam film nagrany, ale na nim błysku nie widze. koło 46s, zanim auto skręci w prawo. Ci co chcą mogę wysłać link do filmu.

Awatar użytkownika
Pittbull
Posty: 129
Rejestracja: 16 marca 2013, 13:15
Lokalizacja: OPO

Postautor: Pittbull » 18 lipca 2013, 17:47

A nie stał gdzieś na poboczu zaparkowany samochód bo na tej trasie ponoć stawiają jakieś auto co ma zamontowany fotoradar w bagażniku, kiedyś czytałem o tym na 24opole i nawet fotki były jak dobrze pamiętam był to ford focus , a swoją drogą to jest tam fotopstryczek stacjonarny z tego co pamiętam bo jeździłem tak kiedyś (autem ciężarowym) to był on gdzieś przy budynkach między mostem a zjazdem na popielów ale mogę się mylić bo to było z 5-6 lat temu

Awatar użytkownika
wojak8969
Posty: 54
Rejestracja: 16 marca 2011, 15:54
Lokalizacja: Opole

Postautor: wojak8969 » 18 lipca 2013, 20:52

zawrocilem, i rozgladalem sie to nie zauwazylem. Mam na nagraniu, ale samochodów nie wyszukiwałem. Jeszcze raz zobacze nagranie, ale nie kojarze tam auta :/ nie mialoby gdzie zaparkować. Może ktoś jest z tych okolic i wie jak tam wyglada w dzien?

Awatar użytkownika
kamil
Posty: 498
Rejestracja: 24 listopada 2009, 11:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: kamil » 18 lipca 2013, 21:31

Tak jest - w Skorogoszczy jest stacjonarny fotoradar , jeżeli jechałeś w stronę Opola to miałeś go po lewej stronie.

tygrysek 0706
Posty: 89
Rejestracja: 30 maja 2011, 23:27
Lokalizacja: opole

Postautor: tygrysek 0706 » 20 lipca 2013, 13:54

z tego co piszesz to ten błysk był przed tym stacjonarnym radarem on jest zaraz za skrzyżowaniem na Popielów po przeciwnej stronie sklepu tam tez jest jakaś wysepka


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika