Banners Broker - Firma, która zrewolucjonizwowała internet.

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Banners Broker - Firma, która zrewolucjonizwowała internet.

Postautor: Adamuss » 05 marca 2013, 10:11

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałbym wam przedstawić firmę z którą od niedawna zacząłem współpracę, a wcześniej przez dłuższy czas weryfikowałem jej wiarygodność oraz poznawałem jak to wszystko w niej funkcjonuje. Mowa tu o Banners Broker. Nie chcę nikogo namawiać do współpracy z tą firmą tylko pokrótce omówić jak wygląda ten system współpracy i jakie daje nam możliwości. Firma zajmuje się reklamą w internecie, narodziła się w Kanadzie w 2010 roku. Reklamodawcy oraz osoby posiadające strony internetowe mogą nawiązać współpracę z Banners Broker, ale nie tylko oni. Firma oferuje program partnerski zwykłym osobom, które nie posiadają własnych stron. Tak więc każdy może zacząć współpracę z tą firmą i zarabiać prawdziwe pieniądze. Od razu mówię, że nie jest to żadna piramida finansowa, mlm, ponzi, hyip i inne tego typu shit.

Jak to w skrócie działa ? My wykupujemy powierzchnię reklamową od wydawcy, a Banners Broker wynajmuje ją reklamodawcy w korzystnej dla siebie i dla nas cenie. Dzieląc się z nami zyskami. Proste? Pewnie, że tak.

W każdym biznesie istnieje ryzyko straty, dlatego trzeba do wszystkiego podchodzić z głową. Trzeba poznać program jak działa, obrać dobrą strategię oraz mieć osobę, która pokieruje "nas" i wyjaśni wszystko minimalizując ryzyko straty. Kto ryzykuje może przegrać. Kto nie ryzykuje zawsze przegrywa. Długo zastanawiałem się czy wejść w ten biznes, aż w końcu się zdecydowałem i nie żałuję.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak ten system wygląda od środka zapraszam do REJESTRACJI. Rejestracja jest bezpłatna i do niczego nas nie zobowiązuje.

Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek pytania to zapraszam do kontaktu na PW.

Awatar użytkownika
szajbus-op
Posty: 187
Rejestracja: 03 października 2012, 20:35

Postautor: szajbus-op » 05 marca 2013, 18:35

Zawsze, jeśli Ty coś kupujesz, a ktos na tym zarabia, jest to piramida finansowa. Moga one byc różnie maskowane, przybierać różne formy, lecz pozostają piramidami.

Przykro mi że zepsułem Ci wizję.

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 05 marca 2013, 19:10

"Kup jabłko od rolnika, a firma sprzeda je konsumentowi, dzieląc się z tobą zyskiem"


Sami jabłka nie kupią, bo po co inwestować swoje pieniądze, a ty dostaniesz grosze w porównaniu do tego, co dostałbyś sprzedając jabłko samemu. Ale jak ktoś lubi inwestować za grosze..

Swoją drogą, ile płacą za zamieszczenie reklamy na forum i za każdą osobę która się zarejestruje z twojej referencji? ;x Może się zarejestrujemy w 300 osób i podzielimy się zyskiem? ;P
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 05 marca 2013, 22:02

Raven BB nie płaci mi za reklamę na forum, ani za poleconych. W tym biznesie można zarabiać całkowicie samemu. Można też bardziej się angażować i budować swój własny zespół.

Jak działa BB ?
Weźmy na przykład stronę WP, You Tube, Interia.
Na tych stronach panuje duży ruch (2-4 mln wyświetleń na dobę). Reklamodawcy korzystają z popularności tych stron i umieszczają tam swoje banery reklamowe.
Np. Yamaha zamieszcza swój baner na interia.pl. Yamaha w tym przypadku jest reklamodawcą, a interia.pl wydawcą. Za każde wyświetlenie baneru reklamowego Yamahy, interia pobiera opłatę 5gr.
Znajduje się bogaty przedsiębiorca (Pan X), który wykupiłby na interii hurtowo dużą powierzchnię reklamową za np. 2 000 000 zł. W tym przypadku przedsiębiorca byłby w stanie wynegocjować 1gr za wyświetlenie, a nie 5 gr. Teraz Pan X może odsprzedać reklamodawcy powierzchnię reklamową za 4 gr od wyświetlenia.

Banners Broker działa na znacznie większą skalę niż Pan X i wykupuje powierzchnie reklamowe na ~200 000 stron internetowych na całym świecie. Wykupuje taniej od wydawców, a sprzedaje drożej reklamodawcom . Dochody polegają na różnicy pomiędzy zakupem, a sprzedażą. Założyciel firmy Chris Smith nie chciał brać kredytów w bankach na biznes. Tu się pojawia możliwość zarobku dla zwykłego człowieka, który nie jest właścicielem strony interia, wp czy onet.

Firma zakazuje używania zwrotu "inwestycja" w stosunku do siebie, Banners Broker oferuje program partnerski.

Nie spotkałem się z osobą, która przystąpiła do tego programu i miałaby złe zdanie o niej. BB to realny biznes oparty na normalnych zasadach.

Taki krótki opis jak to działa.


W zależności od naszych funduszy wykupujemy pakiet startowy (mamy ich 7 do wyboru) po założeniu konta każdy pakiet zawiera w sobie określone panele, które są graficznym przedstawieniem powierzchni reklamowej i możemy ich posiadać wiele, wiele oraz opłatę abonamentową za pierwszy miesiąc prowadzenia konta.

Mamy 7 paneli:
Żółty – kosztuje 10$
Fioletowy – kosztuje 30$
Niebieski – kosztuje 90$
Zielony- kosztuje 270$
Czerwony- kosztuje 810$
Czarny- kosztuje 2430$
oraz nowy Prestige w cenie 7290$

Panele mają określony cykl pracy, który uzależniony jest od wyświetleń banerów. np. Kupując pakiet startowy niebieski za 145$ otrzymujemy panel żółty, fioletowy oraz niebieski. Panele o niższej wartości potrzebują mniej wyświetleń do zakończenia pracy, a te droższe potrzebują więcej wyświetleń. Pracę paneli możemy ustawić na 50% lub 100%. Weźmy na przykład panel fioletowy który kosztuje 30$. Ustawiając go na 50% po jego zakończonej pracy otrzymamy 30$ do naszego elektronicznego portfela + jeden panel fioletowy. Ustawiając panel na 100% po jego zakończonej pracy otrzymujemy dwa nowe panele fioletowe. Pieniądze, które wypracowały panele można wypłacić, albo reinwestować i rozwijać konto kupując więcej paneli i generować tym samym większe zyski.




Nikogo nie namawiam do tego biznesu. Przedstawiłem tylko firmę, dzięki której można dodatkowo zarobić. Ile zarobisz w BB? Wprost proporcjonalnie do tego ile poświęcisz pracy oraz jaką strategię obierzesz.

Awatar użytkownika
szajbus-op
Posty: 187
Rejestracja: 03 października 2012, 20:35

Postautor: szajbus-op » 05 marca 2013, 23:36

Ok a powiedz, masz swojego opiekuna w firmie ??
takiego kogos kto na poczatku sie toba opiekuje i pomaga nie wtapiac pieniedzy zdobywajacego twoje zaufanie wciskajacego madre ksiazki motywujace, choć nie teraz już dają audiobooki lub filmy instruktarzowe.

kiedyś zaopatrywałem podobne firmy w materialy szkoleniowe i owe super ksiazki z masa madrych slow i tonami statystyk. A jak im powiedzialem ze jest cos takiego jak audiobook i ich zombi beda mogly pracowac i w tym samym czasie sie "doksztalcac" to myslalem ze mi "D" wyliza...

te firmy sa tak przemyslane ze czasem nawet sprytny koles wymieka.

jesli faktycznie robisz kase to gratuluje i zycze duzo chetnych. przypomne ci jednak ze to ty inwestujesz nie Oni i to ty mozesz twopic Nie oni.

sory za bledy pisane z fona

pozdro

Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 06 marca 2013, 00:10

Tak Szajbus, mam swojego "opiekuna" w tej firmie. Jest to osoba, która zna tą firmę praktycznie od podszewki, aktywnie w niej działa, poznała właściciela, liderów tej firmy oraz wiem, że ta osoba nie wchodzi w "byle jaki" interes. Jest to osoba z którą trochę czasu się już zam i nie musi mi wciskać żadnych książek motywujących, filmów czy audiobooki. Ja mogę zawsze liczyć niego, tak samo jak moi poleceni mogą liczyć na mnie. Gdybym nie był pewny tego interesu nie wchodziłbym w niego, nie angażowałbym w niego moich znajomych czy rodzinę.

Wiem, że takie "firmy" zawsze budziły wątpliwości i spotykały się z różną opinią. Sam nie wierzyłem i z dystansem podchodziłem do tego programu. Na internecie można znaleźć masę pozytywnych opinii na temat Banners Broker jak również negatywnych, tylko czemu wszystkie negatywy pochodzą od osób, które nie poznały tej firmy, nie poznały programu, który nam oferuje oraz możliwości jakie nam daje? Jeszcze raz powtórzę, że nie jest to żaden MLM czy piramida. Jeśli ktoś uważa, że jest to MLM czy piramida to proponuję dokładnie zapoznać się z programem firmy i wtedy oceniać.

W tej firmie się nie inwestuje pieniędzy. BB oferuje nam bardzo korzystny program partnerski. Nie zarobisz tu 400% wkładu własnego w dwa miesiące, jest to raczej program na dłuższy dystans. Po kilku miesiącach można już zacząć regularnie wypłacać z tego $, można po kilku miesiącach wypłacić włożony wkład własny i dalej rozwijać konto w wolniejszym tempie i wypłacać systematycznie drobne kwoty, a można reinwestować wszystko przez kilka miesięcy co przekłada się na większe zyski w późniejszych miesiącach. Strategii jest bardzo wiele.

Nie spotkałem osoby, która by straciła wkład własny na tym programie.

Firma ciągle się rozwija, ma solidne plany na kilka lat do przodu, staje się coraz bardziej stabilna, otwiera nowe biura w różnych państwach.

Master Card zajmuje się produkcją kart dla BB, dzięki którym możemy wypłać z bankomatów pieniądze, płacić na stacjach benzynowych, w sklepach....
Gdyby to była podejrzana firma czy firma Mster Card zdecydowała by się na współpracę z Banners Broker ryzykując utratę własnej renomy :?: :?: :?:

Tak jak pisałem wcześniej, nikogo nie namawiam do tego programu, nie zmuszam do współpracy. Chciałem tylko przedstawić program, dzięki któremu można dodatkowo zarobić poświęcając 15-30 minut tygodniowo nie wychodząc z domu. A czy to będzie 100$, 500$, 1000$ czy 5000$ lub więcej miesięcznie to zależy od obranej strategii oraz pracy włożonej w tej interes.

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 06 marca 2013, 10:27

Adamuss, kumpel się bawił w ten sam cyrk, tylko, że z ramienia Skandii... Generalnie stracił tylko czas. Niby zarabiał jakieś tam pieniądze, ale generalnie stracił tylko czas, gdyż gra nie była warta świeczki. Na początku zarabiał mało, bo wiadomo... Najtrudniejszy jest start... Później najtrudniejsze miały być pierwsze 3 mies, kiedy to masz dojść do wniosku, że sposób postępowania zgodny z instrukcją jest najlepszy, a żadne wariacie na temat nie powinny wchodzić w grę... Po 3 mies zaczynasz coś tam zarabiać na zachętę... Ale wiesz... Prawdziwe pieniądze zaczynają się po mniej więcej roku... Po roku ponosisz koszty swoich niekorzystnych działań przez pierwsze 3 mies, bo przez te 3 mies mogłeś już zarobić tyle... Więc poczekaj cierpliwie jeszcze trochę, załatw więcej klientów, a zobaczysz, że statystycznie budując własny "team" będąc na szczycie, będziesz zarabiał prowizję od każdej innej osoby pod Tobą... Termin przeciągania "prawdziwych zarobków" trwał do nieco ponad 2 lat, kiedy to okazało się, że kolega zbałamucony założył już własną działalność i spalił sobie start z własną firmą, stracił kupę czasu i właściwie niczego konkretnego z tego nie miał.

Drugi kolega przerobił dokładnie to samo z firmą FM.

Wiesz, jak to działa. Piramidy zysków, statystyki, wykresy, cytaty z książek mądrych ludzi, ekonomistów etc. Przecież tacy ludzie nie mogą się mylić. Generalizując zasada zawsze jest ta sama... Im więcej wysiłku w to wkładasz, tym więcej masz zyskać a firma więcej zyskuje :) Oczywiście przedstawiają Ci ludzi, którzy zarabiają po 9 tys miesięcznie... Ale najważniejsze, żebyś zdecydował się teraz, najlepiej w tej chwili, bo jak nie to coś tam stracisz.

Prawda jest taka, że jak nie zdecydujesz się od szybko, to firma ma mniej, niż 50% szans na to, że się zgodzisz. A dlaczego? Bo klient po np. tygodniowym namyśle mówi tak, albo nie. Teoretycznie 50:50. Jeżeli tak, to sukces.... Ale na nie może się złożyć więcej czynników. Nie będziesz zainteresowany, nie będziesz miał czasu, znajdziesz jakieś inne firmy o podobnej strukturze, w których będziesz wolał pracować, rozchorujesz się, wyjedziesz z kraju etc. Oczywiście dostajesz na gotowo konkretne teksty do łamania obiekcji, bo to podstawa. Kolorowe przykłady, statystyki, wykresy, cytaty, porównania... Wszystko to by wzbudzić zainteresowanie, i łamać obiekcje pod przykrywką oszczędności, rozwiązania problemów etc.

Stracisz czas :(
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 06 marca 2013, 11:38

Killu wiem na czym polega współpraca z firmą FM i nigdy nie byłem przekonany co do tego biznesu. O Skandii nie słyszałem więc nie wypowiem się w tym temacie.

Dobrze, że ludzie podchodzą z dystansem do takich interesów i doskonale to rozumiem. Sam też taki jestem i minęło trochę czasu zanim przystąpiłem do programu Banners Broker. Żaden biznes nie jest idealny i pozbawiony wad, idealny biznes po prostu nie istnieje :!: Jak dla mnie nie ma drugiego takiego biznesu jak BB, który również posiada swoje drobne wady. Jak w każdej innej dużej firmie pojawiają drobne problemy techniczne czy niedociągnięcia.

Jednak Banners Broker oferuje nam realny biznes oparty na jasnych i prostych zasadach. Firma jest stabilna, wypłacalna i dotrzymuje wszystkich swoich obietnic. Mnie to w zupełności wystarcza, moim znajomym również i wielu innym osobom, które rozpoczęły swoją współpracę z tą firmą.

Są u nas w zespole osoby co dopiero zaczynają swoją przygodę z tą firmą i są na starcie doskonale sobie radząc dzięki pomocy całej "drużyny", wzajemnie sobie pomagamy, szukamy rozwiązań, obmyślamy strategię. Są osoby, które dzięki temu programu wypłacają co miesiąc różne kwoty, wkład własny dawno już się zwrócił, a teraz mają z tego tylko czysty zysk czy to z poleconymi czy też bez. W tym biznesie nie trzeba budować swojego zespołu, żeby zacząć zarabiać. Ani też nie trzeba poświęcać nie wiadomo jak wiele czasu, żeby zacząć zarabiać z tą firmą.

Awatar użytkownika
Mort
Posty: 161
Rejestracja: 10 lipca 2012, 16:44
Lokalizacja: Opole

Postautor: Mort » 06 marca 2013, 16:11

Adamuss

Mógł byś zdradzić ile już na tym zarobiłeś? chodzi o konkretne kwoty a jeszcze jeśli można było by coś napomknąć o roli opiekuna.Ciekaw jestem jak to działa bo szczerze mówiąc nie mam za grosz wiary w takie inwestycje."Mster Card zdecydowała by się na współpracę z Banners Broker"
To normalne z każdym podpiszą umowę jeśli jest dużą firmą szczególnie jeśli widnieje na giełdzie żeby tylko pozyskać potencjalnie więcej klientów niż Bank of America(VIsa)
"Kto ryzykuje może przegrać. Kto nie ryzykuje zawsze przegrywa." Takie slogany na przykład mnie osobiście odstraszają,wiadome jest że inwestycja to ryzyko ale jakoś tak mam :)
Pozdrawiam co złego to nie ja.

Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 06 marca 2013, 22:25

Mort jak już pisałem wcześniej od niedawna przystąpiłem do tego programu także nie będę tu wypisywać konkretnych kwot czy wartości mojego konta, bo jest to program raczej długoterminowy. Nie dokonywałem żadnych wypłat ponieważ taką strategię sobie obrałem. Przez najbliższe miesiące wszystkie pieniądze zarobione przez panele reinwestuję w kolejne, żeby jak najbardziej rozkręcić konto, a potem dokonywać regularnych wypłat. Nie chcę też tu podawać kwot jakie wypłacają moi znajomi, którzy siedzą w tym programie dłużej niż ja, ponieważ jedni może by w to uwierzyli, a pewnie znaczna większość nie... wiem jacy są ludzie i ja też taki byłem. Z dystansem do tego programu podchodziłem i obserwowałem znajomych jak im idzie. Czy wtopią kasę czy może firma zniknie po roku bez śladu czy jednak może im się uda jakiś "grosz" z tego biznesu wyciągnąć.

Są u nas w zespole osoby co działają aktywnie mają kilku poleconych czy też kilkadziesiąt, a są też osoby co działają całkowicie pasywnie i bawią się w to bez poleconych. Jednak nie ma u nas osoby, która zawiodłaby się na tym programie czy wtopiła swój wkład własny.

Przedstawiłem program, który długo analizowałem jak działa. "Badałem" firmę czy jest wiarygodna, zbierałem opinie ludzi, znajomych, przyjaciół. Zdecydowałem się w końcu do niego przystąpić i nie żałuję. Widzę jak moje konto pracuje, rozwija się, panele zarabiają oraz jak nowe osoby, które dołączają do naszej grupy również są zadowolone z tego biznesu.

Opisałem tutaj jak działa program, na czym zarabiamy i jak to wszystko wygląda w wielkim skrócie. Cała masa informacji jest na internecie, filmów na youtubie, zdjęć itd.... Jeśli ktoś chce przeszukiwać neta i weryfikować dalej tą firmę to ok, ja też tak robiłem i doskonale rozumiem takie podejście.

Nikogo nie zmuszam na siłę do tego biznesu. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to fajnie, niech napisze do mnie na PW, maila, gg, facebooka... Chętnie wytłumaczę wszystko jak to wygląda od A do Z, zaczynając od rejestracji konta, potem jego weryfikacji, wyboru i zakupu pakietu startowego,zakup paneli, jak wygląda sposób kwalifikowania paneli. Możemy analizować różne strategie, przeprowadzać symulacje uwzględniając czas pracy paneli itd...

Mort ja również nie ufałem takim biznesom, ale w końcu się przekonałem. Wszedłem w ten biznes i nie żałuję, śmiało go polecam, bo według mnie warto i ten biznes ma potencjał. A czy ktoś się zdecyduje przystąpić do BB to już jego decyzja. Jest cała masa przeróżnych biznesów internetowych, które oferują zyski, ale ja nie zamierzam wchodzić w żaden inny interes. Po prostu nie ufam innym firmom...

Awatar użytkownika
Mort
Posty: 161
Rejestracja: 10 lipca 2012, 16:44
Lokalizacja: Opole

Postautor: Mort » 07 marca 2013, 09:57

Dzięki za odpowiedz.Poprzyglądam się temu bliżej.

Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 07 marca 2013, 11:13

Zapoznaj się bliżej z tematem, może się przekonasz co do tego biznesu jak całkiem spora grupa innych osób. Może zdecydujesz się przystąpić i zarejestrujesz się za pomocą mojego linku referencyjnego, będzie mi miło powitać kolejnego partnera biznesowego i zawitasz do jednego z najszybciej rozwijającego się zespołu BB w Polsce. Jeśli zarejestrujesz się u kogoś innego, również będę zadowolony, że firma zdobywa zaufanie kolejnych osób. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania pisz do mnie śmiało, na wszystkie postaram się odpowiedzieć.

Awatar użytkownika
szajbus-op
Posty: 187
Rejestracja: 03 października 2012, 20:35

Postautor: szajbus-op » 07 marca 2013, 13:49

a zapytam jeszcze tylko żeby sie upewnić, czy w Waszym programie są pakiety które sobie trzeba na wstepie wykupić ??

tzw. Pakiet startowy.

I po wiedz mi jeszcze czy taki chłopek który przystępuje do Waszej organizacji musi płacić miesięczny abonament za możliwośc zarabiania przez Banners Broker pieniedzy
Ostatnio zmieniony 07 marca 2013, 14:01 przez szajbus-op, łącznie zmieniany 1 raz.

Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 07 marca 2013, 13:56

Tak. Opisałem w drugim poscie w wielkim skrócie jak to wszystko wygląda.

Awatar użytkownika
szajbus-op
Posty: 187
Rejestracja: 03 października 2012, 20:35

Postautor: szajbus-op » 07 marca 2013, 14:11

gdzieś w internetowni natknąłem się na coś takiego

Kilka powodów dlaczego biznes ten opłaca się tylko jego założycielowi

Pierwsze to abonament 15 $ miesięcznie za normalne konto a jakby się chciało konkretnie podziałać to 100 $ za konto Premium.

Po drugie jest możliwość dokupienia ( 50 $ ), a po pewnym czasie okazuje się to koniecznością jeżeli się chce zarabiać, pakietu ruchu czyli trafficu dzięki któremu będziemy mogli aktywować nasze kolejne pola dzięki którym generujemy zyski.
Traffic jest duży chyba osiąga liczbę 100 000 wyświetleń i umożliwia aktywację kilku pól.
Jego zakup konieczny jest w tym samym dniu następnego miesiąca w ilości co najmniej takiej jak miesiąc wcześniej.

Nie rozumiem tego obostrzenia zastosowanego przez Banners Broker ale ewidentnie widać że jak raz kupimy chociaż jeden pakiet ruchu to co miesiąc musimy go kupić czyli wydać 50 $.

Po trzecie jeżeli raz wykupimy traffic to co miesiąc będziemy musieli go wykupywać bo w przeciwnym razie zablokują nam tą możliwość na 6 miesięcy – czyli tak zniechęcą abyśmy sami zrezygnowali.

Po czwarte to koszt rozpoczęcia inwestycji jest stosunkowo wysoki ponieważ jest w dolarach a po drugie jeżeli założymy że nie chcemy dopłacać do tej inwestycji w kolejnych miesiącach to przyjęta przez nas strategia inwestycyjna powinna zapewnić nam co najmniej opłatę abonamentu a i o wykupieniu trafficu trze by było pomyśleć.
Powoduje to iż sensowny okazuje się nie pakiet najtańszy tylko średni za 145 $ co po kursie ok. 3,4 zł daje na starcie inwestycję w wysokości ok. 493 zł.
Sami przyznacie iż nie jest to mało.

Po piąte istnieje zależność pomiędzy konkretnymi polami. Jest ich kilka typów i żeby mieć 2 pola niższego rzędu trzeba mieć jedno wyższego. Doskonale się domyślacie iż ten zapis wymusza dokupowanie pól wyższego rzędu by móc mieć kolejne niższego. Skoro chcąc się rozwijać muszę ciągle wykupywać nowe rzeczy to pewnie na wypłatę sensownych zysków przyjdzie trochę poczekać.
Niewielkim pocieszeniem może być fakt iż 3 pola niższego rzędu możemy połączyć w jedno pole wyższego rzędu.

W mojej opini juz bardziej sie opłaca inwestycja w giełdę. mogę tam inwestować ile chcę, nie płacę abonamentu i nie muszę wykupywać pakietów startowych.

Jeśli już zacząłeś się w to bawić, zastanów się jeszcze raz, czy nie warto ta kasę zalać do baku i objechać sobie np. Polski do okoła :)

Przyjmuję też opcję, że sam nie możesz się zdecydować czy przystapic do tego projektu, a ten post jest pewnego rodzaju zebraniem opinii innych ludzi ( ja bym tak zrobił, podstepne ale działa :P )

heh Tak czy siak, jak dorobisz sie już kasy, mam nadzieję że przynajmniej forumowiczom postawisz kolejkę dobrego 12 letniego Jameson`a

Pozdro.


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika