Banners Broker - Firma, która zrewolucjonizwowała internet.

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 07 marca 2013, 14:50

Szajbus dobrze, ze ktoś Sie zainteresował tematem. Wieczorem z miła chęcią odpisze na Twój post. Teraz nie dam rady, bo jestem w pracy i nie mam wystarczająca wolnego czasu. Także do wieczora :)

Awatar użytkownika
szajbus-op
Posty: 187
Rejestracja: 03 października 2012, 20:35

Postautor: szajbus-op » 07 marca 2013, 14:59

:) Czołem

Awatar użytkownika
kamil
Posty: 498
Rejestracja: 24 listopada 2009, 11:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: kamil » 07 marca 2013, 15:55

Jeżeli chodzi o zarabianie pieniędzy to ja tez znam taki jeden sposób -sprawdzony przez miliony ludzi na całym świecie. Zasada jest prosta ,najpierw trzeba podwinąć rękawy a potem - wziąć się kurwa do roboty! Polecam!. Sorry za O.T ale w sumie tego tematu tez tu nie powinno być więc czuje się rozgrzeszony. :wink:

Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 07 marca 2013, 22:29

Szajbus fajnie, że zacząłeś coś grzebać po necie i szukać informacji na temat tego programu. Jak pisałem krążą różne opinie w sieci zarówno pozytywne jak i negatywne. Tylko z tego co zauważyłem negatywy pochodzą od osób, które nie zapoznały się dokładnie z tym programem. Spotkałem również osoby co miały niemiłe zdane o tej firmie, ale gdy zapoznały się dokładniej z tematem postanowiły wejść w ten biznes i zmieniły zdanie na temat tego programu. To co znalazłeś w sieci i wkleiłeś również pochodzi od osoby, która nie zagłębiła się w temat jak to wszystko działa. Odnośnie wejścia w to za ~400zł, dla jednego to będzie dużo dla kogoś innego to będzie mało, ale nie oszukujmy się…za taką kasę to można iść z kumplami na piwo, imprezę czy na panienki, a nie myśleć o wejściu w jakikolwiek sensowny biznes. Startować na giełdę za tą kasę ? Też za wiele nie zwojujemy a i ryzyko większe, że raczej wtopimy niż coś z tego wyciągniemy.

Do rzeczy jak to faktycznie jest od A do Z, bez owijania w bawełnę.

Krok pierwszy rejestracja konta oraz zakup pakietu startowego:

Rejestracja jest darmowa i do niczego nas nie zobowiązuje jak już pisałem w pierwszym poście. Po dokonaniu rejestracji możemy wykupić pakiet startowy, mamy ich siedem.

-żółty (starter) – koszt 25$, zawiera w sobie jeden panel żółty oraz 1 000 impresji.

- fioletowy (Basic)- koszt 55$, zawiera w sobie jeden panel żółty, jeden fioletowy oraz 4 000 impresji.

- niebieski (Buisness)- koszt 145$, zawiera jeden panel żółty, fioletowy oraz niebieski i 13 000 impresji.

- zielony (Professional) – koszt 415$, zawiera jeden panel żółty, fioletowy, niebieski, zielony oraz 40 000 impresji.

- czerwony (Enterprise) – koszt 1225$, jeden panel żółty, fioletowy, niebieski, zielony, czerwony oraz 121 000 impresji.

- Czarny (Ultimate) – koszt 3655$, jeden panel żółty, fioletowy, niebieski, zielony, czerwony, czarny oraz 364 000 impresji.

- Pozłacany (Prestige) – koszt 11030 $, zawiera po jednej sztuce każdego panelu oraz 1 093 000 impresji.


Są to ceny przedstawione dla konta STANDARD, każdy pakiet zawiera w sobie opłatę abonamentową za pierwszy miesiąc w wysokości 15$. W przypadku konta Premium opłata abonamentowa wynosi 100$ co miesiąc oraz nowy typ konta, który został wprowadzony wraz z nową wersją programu Executive 500$ co miesiąc. PAKIET MOŻEMY POSIADAĆ TYLKO JEDEN NATOMIAST PANELI WIELE, WIELE…

Paneli również mamy siedem:

żółty - 10$
fioletowy -30$
niebieski-90$
zielony-270$
czerwony-810$
czarny-2430$
prestige-7290$

Panele mają dwa tryby pracy 50% oraz 100%.

Ustawiając panel na 50% np. koloru zielonego po jego zakończeniu otrzymujemy 270$ do portfela oraz jeden nowy panel zielony.

Ustawiając na 100$ otrzymujemy dwa nowe panele po zakończeniu pracy.

Czyli można powiedzieć, że każdy panel zarabia dwukrotnie swoją wartość.


Panele wymagają Traffic, jest to tzw. „paliwo”, żeby móc je zakwalifikować oraz makro, które określa ile paneli danego koloru możemy uruchomić. Jak pozyskiwać Traffic i Marko o tym później 

Po zakupie pakietu startowego od Firmy dostajemy „paliwo” dla paneli na dwa pierwsze cykle oraz Makro, które pozwala zakwalifikować po 5 paneli każdego koloru. Panel Prestige można kwalifikować dowolną ilość , wcześniej tak było z czarnym, ale od lutego weszła nowa wersja programu i kilka nowych rzeczy, nowy panel, pakiet starty i parę innych….

NA 100% USTAWIAMY ZAWSZE PANELE, KTÓRE MAMY Z PAKIETU STARTOWEGO z tego względu, że mamy darmowe paliwo na dwa cykle, przy drugim cyklu ustawiamy na 50%, żeby już wpływała nam kasa do portfela.


Jaki pakiet wybrać ? Im wyższy tym lepiej dla Ciebie. Ja odradzam i nie polecam brać trzech pierwszych z prostego powodu. Dwa pierwsze przy obecnym czasie pracy paneli nie zarobią na koszty związane z prowadzeniem konta, a sam pakiet niebieski jest w stanie zarobić na konto, ale za wiele przy gołym niebieskim nie zarobimy.

Dwa pierwsze cykle pracy mamy zagwarantowane przez firmę, co dalej ? Jak pozyskiwać Makro oraz Traffic, które są potrzebne do kwalifikowania paneli ?

Mamy 4 rodzaje Traffiku: Traffic Pack, Organic Traffic, Sales Credit i nowy Incentive Traffic

Trafic Pack możemy zakupić od firmy (Paczka Traffiku zawiera 100 000 Traffic Hits) kosztuje ona 50$ i jeśli zdecydujemy się na zakup to jesteśmy zobowiązujemy się do miesięcznej subskrypcji. Czyli co miesiąc będziemy kupować jedną paczkę Trafficu, koszty prowadzenia konta wzrosną wtedy do 65$ miesięcznie. Jeśli zakupimy dwie lub więcej paczek w ciągu miesiąca automatcznie przechodzimy na konto Premium i abonament nam wzrasta z 15$ do 100$ plus ilość paczek ile zakupiliśmy wcześniej. Czyli zakupimy 3 paczki w ciągu miesiąca w przyszłym miesiącu również zakupujemy 3 paczki.

Żółty panel wymaga 5 000 Traffic Hits do zakwalifikowania, fioletowy 15 000 Traffic Hits, niebieski 45 000 hits i tak dalej co kolor wyżej x3 Traffic hits.

Dzięki punktom impresji, które dostajemy z kadego panelu możemy organizować kampanie reklamowe za które otrzymujemy Organic Traffic.

Sales Credit otrzymujemy z poleconych.

Oraz ostatnio została wprowadzona bardzo miła zmiana na korzyść osób, które działają same. Został wprowadzony Incentive Traffic. Mamy możliwość pisania artykułów na różne tematy, za które również dostajemy Traffic. PANELE KWALIFIKOWANE ZA POMOCĄ INCENTIVE TRAFFIC NIE POTRZEBUJĄ MAKRO. Jak dla mnie to zajebista opcja.

Makro (w obecnej wersji Traffic Allowance)…..na starcie mamy TA, które pozwala na kwalifikowanie po 5 paneli z każdego koloru, ale co potem ? Co jak zakwalifikuję 5 paneli koloru zółtego czy fioletowego ? W momencie kiedy kwalifikujemy jeden panel koloru wyższego otrzymujemy makro na dwa panele niższego koloru. Czyli kwalifikuję panel niebieski, otrzymuję TA na dwa fiolety i z fioletów na 4 żółte. Kwalifikuję jeden czerwony otrzymuję TA na dwa zielone, 4 niebieskie, 8 fioletów, 16 żółtych itd itd….

I tu podobnie jak z Traffickiem. Panel żółty wymaga 5 000 TA, fioletowy 15 000 TA i tak dalej x3.

Panele wyższego koloru możemy zakupić za pieniądze, które zarobiły nasze panele, albo możemy zrolować 3 panele koloru niższego i w ten sposób otrzymujemy 1 panel koloru wyższego.


Wybierając pakiet startowy należy dobrze się zastanowić i wybrać, ponieważ nie możemy go potem zmienić. Istnieje jedynie opcja Upgrade do 30 dni od aktywacji pakietu, możemy przeskoczyć na wyższy dopłacając różnice. Ja osobiście skorzystałem z tej opcji i jestem zadowolony, ponieważ mam darmowe dwa cykle panelu wyższego, który otrzymałem po dokonaniu upgrade’u.

Można przeprowadzać różne symulacje….sześciomiesięczne, roczne… ale nigdy się one nie sprawdzą z prostego powodu. Jest zbyt wiele zmiennych, czas pracy paneli może się wydłużyć lub skrócić i już cała symulacja będzie się inaczej prezentować

Koszty 65$ związane z prowadzeniem konta mogą wydawać się spore, ale spokojnie panele zarobią na to i na jeszcze więcej. Dlatego ważny jest wybór pakietu i odpowiedni start.

Są osoby co polecają pierwszy lepszy pakiet startowy żeby tylko pozyskać poleconego, a potem martw się sam i działaj. Ja czuję się odpowiedzialny za swoich poleconych i staram się im doradzać jak najlepiej, żeby wyciągnęli z tego interesu jak najwięcej i żeby byli zadowoleni tak jak ja sam…I tak na chwilę obecną jest.

Z jakim pakietem jest rozsądnie wejść ? Jak ktoś będzie zainteresowany dalej to niech się ze mną skontaktuje i chętnie udzielę dalszych informacji.

Szajbus….Tak ten system działa, mogłem coś przegapić, bo trochę sporo tego jest żeby tak o wszystkim naraz pisać i sporo nowości weszło z nową wersją, która została wprowadzona w lutym. Jak wcześniej pisałem nie jest to program na 2 czy 4 miesiące tylko na dłuższą metę, ale da się na nim zarobić i ludzie zarabiają na nim. Czy to z pomocą poleconych czy też nie, ale zarabiają. Nie jest to tez idealny program, bo taki nie istnieje. Czasami zdarzą się opóźnienia w wypłatach, jakieś niedociągnięcia techniczne itp. Ale są to na tyle drobne minusy, że ja je całkowicie akceptuję jak cała reszta osób, które zaufały temu programowi.

Owszem potrzeba trochę wkładu własnego , żeby zacząć się w to bawić i rozkręcić jakoś w miarę konto, ale jak pisałem…. Za ~400 zł to można iść z kumplami na imprezę. Nie oszukujmy się, w jaki biznes wejdziemy z takim wkładem ? Ja wszedłem w ten biznes z taką kwotą jaką mogłem, nawet jeśli to stracę to nie będzie to dla mnie koniec świata. A z tego co widzę to na stratę się nie zapowiada. Po ostatnich zmianach, które zostały wprowadzone w lutym ten program jeszcze lepiej się prezentuje niż wcześniej. Nowe możliwości pozyskiwania Traffiku, różne sposoby kwalifikowania paneli…Wszystko to się rozwija na korzyść użytkowników tego programu, tych nowych i tych co dłużej w tym siedzą, tych bardziej aktywnych oraz tych co działają pasywnie.


Na pytanie czy można działać i rozwijać swoje konto bez poleconych ? Odpowiadam tak, jest to możliwe. BB wprowadzając nową wersję programu w lutym wyszła w stronę tych osób jeszcze i powiększyła wachlarz możliwości.

Czy dzięki poleconym moje konto rozwija się szybciej ? Tak.

Na pytanie czy da się zarobić w tym programie, niezależnie od tego czy działam sam czy tworzę swój zespół ? Odpowiadam tak !

Jak dla mnie na chwilę obecną jest to najlepszy program w którym istnieje najmniejsze ryzyko straty. Ciągle się rozwija, wprowadzane są zmiany na korzyść użytkowników, stabilizuje się. W żaden inny interes nie zamierzam wchodzić, bo jak dla mnie żaden inny nie jest na tyle wiarygodny, stabilny i przejrzysty.

Mam nadzieję, że trochę udało mi się wyjaśnić jak to działa. Jeśli dalej są jakieś niejasności to pisać, pytać....chętnie odpowiem.


p.s. Kamil codziennie podwijam rękawy i zapier*** do roboty jak wiele innych osób :) Zostałeś rozgrzeszony :)

Awatar użytkownika
szajbus-op
Posty: 187
Rejestracja: 03 października 2012, 20:35

Postautor: szajbus-op » 07 marca 2013, 23:13

Adaś, nie będę rozkminiał zagadnienia, nie będę również robił reklamy, czy antyreklamy. napisałem jedynie moje pierwsze i generalnie teraźniejsze podejście do tego tematu. Każdy ma lub szuka jakiegoś dodatkowego dochodu jedni spuszczają "dizla" inni jumają kable ( miedź, amilinium ) i mają do tego pełne prawo ( a może i nie ) :)

Mogę się z Toba napić browara na zlocie, ale biznesu nie zrobimy :)

Pozdro

Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 07 marca 2013, 23:19

Całkowicie szanuję Twoje podejście do tematu, każdy ma prawo do własnego zdania. Przedstawiłem jasno jak to wygląda.

Będzie okazja to chętnie piwka się napiję z Tobą :) Porozmawiamy o motocyklach czyli to co chyba najbardziej lubimy, albo na inne tematy ;)

Awatar użytkownika
Kronos
Posty: 213
Rejestracja: 22 marca 2008, 19:30
Lokalizacja: Praszka / Opolszczyzna

Postautor: Kronos » 08 marca 2013, 18:00

Czasy się zmieniają a "Amway" wciąż żywy.
Piramidy ewoluują i dostosowują się do rynku bo dla ich twórców wciąż są żyłą złota.
Jeśli starczy Ci czasu i determinacji aby się piąć i zarabiać to życzę szczęścia.
SUZUKI SV 650s K5 => Suzuki GSX1300R HAYABUSA K8 => Kawasaki ZZR1400 II GEN. => ZX10R GEN 5

Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 08 marca 2013, 20:40

Kronos według Ciebie BB to piramida ?

tygrysek 0706
Posty: 89
Rejestracja: 30 maja 2011, 23:27
Lokalizacja: opole

Postautor: tygrysek 0706 » 08 marca 2013, 21:03

życie jest piękne poczekamy zobaczymy nie ma nic darmo

Awatar użytkownika
Kronos
Posty: 213
Rejestracja: 22 marca 2008, 19:30
Lokalizacja: Praszka / Opolszczyzna

Postautor: Kronos » 09 marca 2013, 07:55

Pojęcie piramid się zmienia i to bardzo. Tak jak pisałem piramidy ewoluują i teraz nie można jednoznacznie nie siedząc w tym tego określić. Nie mniej jednak system ma elementy piramidy i wydaje mi się, że jest "genetycznie zmodyfikowaną" piramidą co pozwala jej działać w obecnych realiach. Podkreślę WYDAJE MI SIĘ.

Osobiście jednak uważam, że każde działanie, które da nam korzyści, a nie przyniesie szkody innym jest warte uwagi, więc działaj .
SUZUKI SV 650s K5 => Suzuki GSX1300R HAYABUSA K8 => Kawasaki ZZR1400 II GEN. => ZX10R GEN 5

Awatar użytkownika
ZX-RR
Posty: 90
Rejestracja: 28 września 2012, 18:11
Lokalizacja: Opole

Postautor: ZX-RR » 09 marca 2013, 18:42

Najzabawniejsze jest to że nie można dojść do tego w jaki sposób pojawiają się te cudownie zarobione pieniądze.Przeczytałem kilka artykułów na temat tego "biznesu" i zawsze jest lakoniczna informacja kupujesz powierzchnie my odkupujemy banery i każdy jest bogaty i zadowolony.
Jeśli jest to rodzaj gry spekulacyjnej to jak na giełdzie aby jeden zarobił musi setka stracić, nie ma towaru nie ma klienta są za to cudownie i tajemniczo mnożące się pieniądze :wink:

Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 09 marca 2013, 20:42

ZX-RR opisałem kilka postów wyżej jak to wygląda...Nie wiem gdzie wyczytałeś, że firma odkupuje czy sprzedaje banery reklamowe. Jeśli ktoś szuka banerów reklamowych Banners Broker to powodzenia, nie znajdzie takich, bo takie nie istnieją. Brak wiedzy powoduje, że krążą przeróżne mity na temat firmy typu "piramida", "ktoś musi nowy wejść, żebym ja coś mógł zarobić"... Ja, osoby w moim zespole czy każda inna osoba, która przystąpiła do tego programu nie zarabia na wpłatach innych osób...Nie wzbogacam się czyimś kosztem. Jednak są ludzie i zawsze się tacy znajdą, którzy będą głosić złą opinię na temat tej firmy, nazywając ją piramidą, mlmem czy innym badziewiem. Jeśli spotykam się z taką osobą to nawet nie prowadzę z nią dalej dyskusji na temat tej firmy, bo to nie ma najmniejszego sensu, jeśli ktoś nie chce się otworzyć na nowe możliwości to ja na siłę nikogo nie będę przekonywać. Firma oferuje nam produkt AdPub-Combo, dzięki któremu zarabiamy razem z Banners Broker. Jeśli ktoś nie chce polubić tego produktu to nic na siłę, tylko niech nie wymyśla niestworzonych opowieści na temat tego produktu i tej firmy. Ja w tym siedzę i mam się dobrze jak cała reszta innych osób. Nie żerujemy na wpłatach innych osób.

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
ZX-RR
Posty: 90
Rejestracja: 28 września 2012, 18:11
Lokalizacja: Opole

Postautor: ZX-RR » 09 marca 2013, 21:08

Właściwie to BB jest pośrednikiem a partnerzy źródłem kapitału którym obraca. Ile wynosi dywidenda od moich zainwestowanych pieniędzy w te pakiety?,co ile jest wypłacana i od czego zależy jej wysokość?pieniądze inwestowane w pakiety nie podlegają zwrotowi?

Adamuss
Posty: 212
Rejestracja: 14 lipca 2010, 19:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Adamuss » 09 marca 2013, 21:24

To nie jest program inwestycyjny, firma nie inwestuje, nie ma żadnej stopy zwrotu itd. Firma nie gwarantuje zarobków. Panele zarabiają, nie pakiety. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak to funkcjonuje to napisz na PW do mnie, wszystko Ci wytłumaczę. Nie ma potrzeby nabijania tutaj więcej postów.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ZX-RR
Posty: 90
Rejestracja: 28 września 2012, 18:11
Lokalizacja: Opole

Postautor: ZX-RR » 09 marca 2013, 22:23

Pewnie inni też są zainteresowani.
W pewnym sensie jest ,ja kupuje pakiety za które BB finansuje swoje zakupy banerów reklamowych za które pobiera opłaty od zainteresowanych reklamodawców(tak działalność BB jest opisana w sieci).
Ale masz racje to jedyna inwestycja która nic nie gwarantuje w zamian :lol:
Czytam i czytam a tu tylko gadanie o pakietach,poziomach,banerach,wejściach nic o % i $.
Jedno proste pytanie od czego zależy ile zarobie?


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika