TOR KAMIEŃ ŚLĄSKI

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
Awatar użytkownika
Kubex
Posty: 125
Rejestracja: 05 kwietnia 2010, 21:00
Lokalizacja: Opole

TOR KAMIEŃ ŚLĄSKI

Postautor: Kubex » 06 września 2012, 10:58

Coby nie jeździć taki hektar do Kisielina, to jest opcja że w Kamieniu powstanie tor i to już w niedługim czasie. Poniżej link do artykułu opisującego walne spotkanie założycielskie.

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article ... /120909714
Suzuki GS 500 N >>> Suzuki GSF 600 S >>> ???

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 06 września 2012, 11:36

Kuba, ten art traktuje raczej o tym, że nie powstanie :(
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
DomN
Posty: 220
Rejestracja: 20 lutego 2007, 22:59
Lokalizacja: Przysiecz / München

Postautor: DomN » 06 września 2012, 13:38

jest plan, że jak wygram w lotka to kupuje u mnie we wsi 11hektarów pola i buduje na nim Motodromo di Przysiecz pierwszy tydzień wjazd za free :D

Awatar użytkownika
Kubex
Posty: 125
Rejestracja: 05 kwietnia 2010, 21:00
Lokalizacja: Opole

Postautor: Kubex » 06 września 2012, 20:27

Killu pisze:Kuba, ten art traktuje raczej o tym, że nie powstanie :(


Kuuurde, a ja liczyłem że ktoś to łyknie :/ W końcu różni ludzie się ostatnio pojawiają na forum ;)
Suzuki GS 500 N >>> Suzuki GSF 600 S >>> ???

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 10 września 2012, 10:32

Ale było by dobrze, gdyby coś ruszyło. Myślicie, że gdyby atakować urząd miasta, PZM, automobilklub etc, można by coś zdziałać?

W Kamieniu Śląskim są susły, czy inne motyle... Ale może Skarbimierz? Tam same fabryki są dookoła. Są jeszcze stare hangary, które można zaadaptować... Miejsce mogło by mieć fajny klimat :)
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
ZX-RR
Posty: 90
Rejestracja: 28 września 2012, 18:11
Lokalizacja: Opole

Postautor: ZX-RR » 08 października 2012, 23:39

Ja tam nie widzę nic o torach wyścigowych w tym artykule :shock:
Z tego co wyczytałem to lotnisko jest od dawna w rekach prywatnych,wikipedia mówi,że w 2008 miało być wykupione przez samorząd ( na szczęście do tego nie doszło).
Tu są 2 ciekawe wpisy:
http://www.radio.opole.pl/2011/sierpien ... askim.html
http://www.radio.opole.pl/2012/lipiec/w ... zedaz.html
Ciekawa jest wypowiedź burmistrza Gogolina,który twierdzi,że właściciel dalej chce realizować inwestycje i już jest na etapie uzyskania zgody na budowe toru.
Lotnisko jest ciągle w rękach prywatnych, nie wierze że samorząd wyłoży 24 mln na zakup (dane z 2008) oraz 90 mln ,na taką kwotę szacuje sie przystosowanie lotniska do ruchu rejsowego.
Jeśli facet chce z tego mieć jakiekolwiek pieniądze to tor jest chyba jedynym wyjściem, oczywiste jest że do lotniska na opolszczyźnie trzeba będzie ciągle dokladać a samorząd nigdy nie wyłoży odpowiedniej kwoty.
Jest chęć do wspołpracy ze strony lokalnej administracji ja jestem dobrej myśli. No chyba że znajdzie sie ktos komu zamarza sie pola gofowe czy inne...

Awatar użytkownika
szajbus-op
Posty: 187
Rejestracja: 03 października 2012, 20:35

Postautor: szajbus-op » 09 października 2012, 01:48

e tam nie ma co marzyć, nawet jeśli były by plany toru nie zgodzą się na to mieszkańcy. Jak dziś pamiętam jeszcze jak odbywały się tam zawody, kościół buczał że przez hałas nie da się odprawiać mszy. Ludzie kupili tanio ziemie i teraz płaczą że nie chcą mieć hałasu. Polska polityka proste.

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 18 października 2012, 16:48

Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

YZF R1
Posty: 555
Rejestracja: 22 marca 2010, 21:45
Lokalizacja: OGL

Postautor: YZF R1 » 18 października 2012, 18:06

ze co to ma niby byc


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika