autoreklama

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
Awatar użytkownika
karwoj
Posty: 33
Rejestracja: 30 września 2011, 18:19

autoreklama

Postautor: karwoj » 17 lipca 2012, 23:11

Przepraszam, że wychylam się z czymś takim na forum ale staram się dorobić trochę pieniędzy oprócz mojej codziennej pracy, bo chce kilka rzeczy zrobić w Yamaszce :)

a więc... Jeśli ktoś z Was potrzebowałby jakiegoś ubezpieczenia (jakiegokolwiek!) polecam się [ponoć początki najgorsze;p].
Nie mam na myśli tylko tych komunikacyjnych typu OC, bo są też fajne grupówki i ubezpieczenia indywidualne na życie a chyba każdy z nas powinien takowe mieć w razie czego. Nie jest drogo no ale co ja będę zachwalać... po prostu jak coś to piszcie, pomożecie mi przy okazji ;)

Pozdrawiam i przepraszam za "spam" na forum.
You have one chance, one life and what you do with it is up to you

Moreno
Posty: 2
Rejestracja: 20 lipca 2012, 20:28

Postautor: Moreno » 20 lipca 2012, 21:14

A to możesz mi podrzucić jakieś oferty? Kurcze, już półtora roku bez żadnego ubezpieczenia na życie jeżdżę... :D
Suzuki GSR 600

Awatar użytkownika
karwoj
Posty: 33
Rejestracja: 30 września 2011, 18:19

Postautor: karwoj » 21 lipca 2012, 14:28

Mogę :)
You have one chance, one life and what you do with it is up to you

Awatar użytkownika
akilia
Posty: 397
Rejestracja: 08 listopada 2011, 23:18
Lokalizacja: OPO

Postautor: akilia » 22 lipca 2012, 11:59

A ja mam takie pytanko czy jest mozliwosc zakupu NNW na osobe, ktore bedzie obejmowało wszystkie pojazdy ktorymi kieruje. Szlak mnie trafia jak na 3 rozne pojazdy musze zakupic 3 oddzielne polisy. A PZU to już nie wnikam jak zdziera za te swoje 15 tys zl ubezpieczenia. Na dniach przyszło do zapłaty OC motonga :P boje się ze w przyszlym roku zapłace za niego więcej niż za ubezpieczenie auta z silnikiem 2.0.

Awatar użytkownika
karwoj
Posty: 33
Rejestracja: 30 września 2011, 18:19

Postautor: karwoj » 22 lipca 2012, 20:53

oczywiscie ze jest :)
You have one chance, one life and what you do with it is up to you


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika