NASZ DZIEN- DZIEN KOBIET :))) TRAATATATATATTATAAAAA

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
pani k.

NASZ DZIEN- DZIEN KOBIET :))) TRAATATATATATTATAAAAA

Postautor: pani k. » 08 marca 2005, 17:36

:) WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ MOIM KOCHANYM LASECZKOM ( GIRL ZONE ) DUZO KFFFATKOW OD CHLOPAKOW, CZEKOLADEK, CZEKOLAD I INNYCH SLODKOSCI, NO I OCZYWISCIE DUUUUUZO SEXU :) NO I FAJNEGO FACETA Z MOTOREM :d :p

Awatar użytkownika
Deviant
baron dzwonów
Posty: 487
Rejestracja: 06 lutego 2005, 14:38
Lokalizacja: Opole

Barbie...

Postautor: Deviant » 09 marca 2005, 00:26

GODVERDOMME!
Co to jest - klub barbie? - Czekoladki i inne bzdety...
Czegoś tu nie rozumiem - czy mamy w opolu jakieś jeżdżące kobiety o których nie wiem a nazywają się GIRL ZONE?
Zamiast szukać sobie faceta z moto lepiej byście zrobiły (kobiety) sprawiając sobie własne maszyny i na nich jeździły w seksownych skórach...
Kończe, bo się pośliniłem - czas na sesje onanistyczną przy filmie "ZŁY DOTYK"
;)
I to jest słuszna koncepcja. Zasadniczo...

pani k.

:)

Postautor: pani k. » 09 marca 2005, 17:49

no no no Deviant:) haaaa. motorki mi sie podobaja, lubie na nich czasami pojezdzic,ale zebym ja sama miala byc "motodawca organow"- NIE,DZIEKUJE !!! nie kreci mnie to az tak bardzo.kazdy lubi to co robi.dlatego mi wystarczy,ze wy macie swietne motorki i czasami sie brykne z moim ukochanym:)) a GIRL ZONE to te panienki z Galerii :P pozdroweczka dla ciebie hehe i ekipy Opole Zone BYLE DO WIOSNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czizis krajs,mam juz dosc tego sniegu blee !!!

Agacica

Postautor: Agacica » 09 marca 2005, 21:55

Deviant przestań sie onanizować i przyłącz sie do klubu Barbie :wink:
:idea: :arrow: pogadamy troche o bzdetach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zamiast szukać sobie faceta z moto...
heh wcale nie szukamy 8)

pe.es. jak tam nowy sprzęt :?: może jakies fotki :twisted: :twisted:

pozdro 4 all

Gość

Postautor: Gość » 10 marca 2005, 11:08

Moim zdaniem strona motocyklowa nie jest po to by promowac jakies GIRL ZONE. Duzo jest stron w Internecie, abyscie tam sie prezentowaly.
OPOLE ZONE - to OPOLE ZONE a nie jakies GIRL ZONE ! :x

Agacica

Postautor: Agacica » 10 marca 2005, 13:24

po 1.zapomniałe(a)ś sie podpisać :!: :!: :!: :!: :evil: :evil:
po 2. jakieś GIRL ZONE na tej stronie sie nie promuja :x
po 3. fotki mikołajkowe były zrobione dla zabawy,na dobry początek stronki...
więc wyluzuj troche GOŚCIU 8) :wink: 8) :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

pani k.

....

Postautor: pani k. » 10 marca 2005, 20:42

o boshe ... znowu jakis meski banan ktoremu cos nie pasuje. Agacica ma racje i ja ja rowniez popieram ! trzeba sie przedstawic! pozdrawiam galla anonima :P i opole zoneeeeeeeeeeeeeeee

Reaven

Postautor: Reaven » 11 marca 2005, 11:36

No pieknie..

Dzien kobiet, a nie dosc, ze nikt zyczen nie zlozyl poza sama kobieta wlasnie, to jeszcze sie zaraz przyczepili ;) Pozniej sie dziwic, ze faceci taka opinie maja zszargana :P

Spoznione zyczenia wszystkiego naj i wielu udanych kilometrow, niezaleznie od tego, czy jako szofer, czy jako plecaczek :)

Pzdr

Awatar użytkownika
ZALOO
moj jedyny plecak... MADI !
Posty: 262
Rejestracja: 05 lutego 2005, 11:51
Lokalizacja: OPOLE

Postautor: ZALOO » 11 marca 2005, 13:56

ale "pusto"...
wiadomo u kogo...

Elo

Postautor: Elo » 11 marca 2005, 18:16

Hmmmm z tego co mi wiadomo Girl Zone to kolekcja ubrań w Reporterze i nie trzeba jej promować bo mają swoją reklamę :) strzała

pani k.

Postautor: pani k. » 11 marca 2005, 18:23

co niektorzy nie znaja sie normalnie na zartach :roll: wy sobie chlopoki wymysliliscie Opole Zone a my z dziewczynami Girl Zone,tyle tylko,ze nie mamy strony , motorow itede itepe:D ). dla jaj,zeby bylo smiesznie i wesolo.jak cos komus sie nie podoba to wrotki .

Gość

Postautor: Gość » 11 marca 2005, 18:34

pani k. pisze:jak cos komus sie nie podoba to wrotki .


A to może sama wrotki stąd zrobisz?

Reaven

Postautor: Reaven » 11 marca 2005, 21:01

Ktos tu chyba bardzo kobiet nie lubi..
Tyle sie mowi o tolerancji wobec *innych*, a ci *inny* za grosz tolerancji nie maja ? :P

Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Postautor: czubuś » 12 marca 2005, 11:52

uuuu ciekawe że teraz się tak wywyższasz na forum i piszesz bzdety o jakiś Girl Zone które Ty sobie sama wymysliłaś bo inne dziewczyny nic na ten temat nie wiedzą, a jak trzeba było dorzucić się na hosting to zarzekałaś sie że Ty z Opole Zone nie masz nic wspólnego !!! A więc pani.k zastanów się nad Sobą !!!
:twisted:
Pozdrawiam Wszystkich Moich Sprzymierzonych
Na gazie !!

pani k.

Postautor: pani k. » 12 marca 2005, 17:36

jeju,tyle krzyku...moj drogi kolego-miekka fajo jak cie nazywam:)widze,ze masz jakies ALE do mnie.jesli tak to POWIEDZ mi to w zywe oczy.CENIE SZCZERYCH LUDZI . masz racje,ze nie zlozylam sie na hosting.ale po co,jak ja nie biore zadnego udzialu w waszej stronie,tylko forum i ks.gosci :twisted: no,ale to w koncu jest dla GOSCI.nie wywyzszam sie na forum,nie wiem czym w ogole.komus nie pasuje,ze zlozylam zyczenia dziewczynom,w koncu to HYDE PARK"samowolka" . jesli masz znowu jakiegos focha to lepiej wiesz co zrob...pozdrawiam


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika