Pomoc dla Rafała

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Pomoc dla Rafała

Postautor: Killu » 15 lipca 2011, 11:48

Siema!

Dzisiaj do roboty dostaliśmy list następującej treści:

Witam.
Nazywam się Rafał i jestem motocyklistą.

Dnia 28 kwietnia jadąc moim motocyklem, zostałem zepchnięty z drogi przez samochód, który zahaczając o moje przednie koło zderzakiem, pozbawił mnie jakiegokolwiek manewru. Upadając uderzyłem w znak drogowy zcinając go,w skutek czego doznałem licznych złamań stopy oraz rozszarpania i zmiażdżenia podudzia.
W szpitalu zapadła decyzja o amputacji nogi nad kolanem, a po trzech tygodniach okazało się, że mam odłamki w stawie biodrowym imiałem następną operację.
Kiedy po miesięcznym pobycie w szpitalu wróciłem do domu, okazało się, że moje marzenia skończyły lepiej, niż ja.
Siadając na mojej starej maszynie choć bez nogi, chciałoby się ją znowu odpalić i znowu pojechać w drogę,lecz bez nogi jest to niemożliwe,muszę mieć protezę, abym mógł dalej kontynuować moją pasję. (...)

Pozdrawiam
Rafał Gliniorz


Sytuacja podobna do tej z zeszłego roku, kiedy to Jasiek potrzebował naszej pomocy.

Proteza nogi kosztuje 150 tys złotych. Ciężko będzie uzbierać taką kwotę, ale zawsze łatwiej z naszą pomocą, niż bez niej.

To jak? Pomożecie?

Do zobaczenia dzisiaj pod dziadem motocykliści, hultaje, rajdowcy!

PozdRR
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 15 lipca 2011, 14:56

Domyślam się, że to podsumowanie historii dwóch kuzynów testujących fazera przeciwko audi i znakom drogowym..

Jak to dobrze, że audica która mi zajechała drogę była dużo bardziej miękka..

Violi nagle pewnie te śruby w nodze też się znacznie mniej uciążliwe wydały, prawda Violka?

Co do pisma, to zbieractwo niewiele tu zdziała - potrzebny była by jakaś fundacja polsatu czy tvn.. ale oni motocyklistów przecież nie lubią, znacznie bardziej medialni jesteśmy jako bandyci.
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
Viola
Posty: 366
Rejestracja: 28 marca 2008, 21:08
Lokalizacja: Opole/Chmielowice

Postautor: Viola » 15 lipca 2011, 16:12

Tak masz racje,aż dreszcz mnie przeszedł jak czytałam ten list i tez powrócił obraz z wypadku Rafała... wyglądało to okropnie ,ale myśle,że wspólnymi siłami pomożemy ;)
Wzziuummm...

guniooxtr
Posty: 1
Rejestracja: 23 sierpnia 2011, 20:42

Postautor: guniooxtr » 23 sierpnia 2011, 20:46

witam spcjelanie dla rafala w porozumieniu z carlsbergiem oraz fundacja dzieci z porazniem mozgowym organizuje festiwal na lotnisku 3 sceny bedzie rozpierdol ! PRZEKAZCIE DALEJ! jestem z komprachcic i znam cala sprawe

http://www.facebook.com/ConnectionFestival

http://www.facebook.com/event.php?eid=171932942876348

Awatar użytkownika
tomski
Posty: 7
Rejestracja: 04 maja 2010, 17:42

Postautor: tomski » 08 września 2011, 14:35

Jeszcze trochę potrzeba aby Rafał miał profesjonalna protezę.
Z tego co wiem to Rafał uzbierał do tej pory ok 70.000 zł. Dodatkowo pracownicy zakładu Nutricia w Opolu wraz z zarządem firmy prowadzą również zbiórke wewnątrzzakładową i do tej pory udało się uzbierać prawie 50.000 zł.
Dla wszystkich chętnych pomóc link do strony z apelem Rafała wraz z nr konta na które można wpłacać pieniądze aby mu pomóc.

http://forum.nysa.pl/download.php?id=18 ... 32878dc3ad


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika