Kolanem po asfalcie - trochę teorii

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
YZF R1
Posty: 555
Rejestracja: 22 marca 2010, 21:45
Lokalizacja: OGL

Postautor: YZF R1 » 23 marca 2010, 11:41

nie o krytyke mnie chodzi tylko o nabijanie chłopakowi głowy durnotami,najlepiej by zrobił jak by pojechał do moto szkoły i pod okiem instrukrota pojeździł, a nie uczył sie własnie na rondzie w ten sposób w jaki mu pokazujesz i to jeszcze bez kasku
Na Brnie jestem w maju początkiem maja na slovakiaring poczatkiem czerwca najprawdopodobniej zobaczymy jak fundusze pozwola na poznan nie jeżdze bo na o wiele lepsze obiekty mam blizej no i te durne poznanskie normy głosnosci wykluczają mój motong, pzdr

Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 23 marca 2010, 12:19

w sumie racja zly przyklad bez kask- zdjecie usuniete ;] ale mu chodzi o te "durnoty" kolano chce przytrzec dla zabawy i wyglupow a nie jak najszybszego pokonania ronda czy tez drogi do pracy ;]

a na slowacji na torze nie bylem jeszcze ciekawi mnie to.warto???jakie sa warunki i jakie sa zasady wjazdu?
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów

YZF R1
Posty: 555
Rejestracja: 22 marca 2010, 21:45
Lokalizacja: OGL

Postautor: YZF R1 » 23 marca 2010, 13:19


Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 23 marca 2010, 14:02

Moje kolanowanie było by trochę na siłę ;) Dla zabawy a nie jak najszybszego pokonywania zakrętów, czy bicia rekordów na torze. Ja motocyklem jeżdżę codziennie i jest to mój jedyny środek transportu. Może kiedyś zrobię przesiadkę na sporta i będzie mnie częściej widać na torze, niż na drodze... Ale teraz chodzi o to, żeby dobrze się bawić 8)

A co do tego zdjęcia bez kasku... Ech... Może to wyglądam na kompletnego idiotę, nie mniej jednak mam jakiś tam rozumek i potrafię oddzielić humorystyczną fotkę od konkretnych porad.

Może polecimy sobie w któryś piątek na niemodlińską i zobaczymy ile będę Wan odstawał, co!?
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 23 marca 2010, 14:17

nie czaje niemieckiego ale wydaje mi sie ze tam sa jakies treningi na poczatku kwietnia dobrze mi sie wydaje?? jedziesz?
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 23 marca 2010, 15:31

We Wrocku podobno organizują coś takiego. Z chęcią się wybiorę, ale fajnie było by wiedzieć jak najwięcej i w teorii i w praktyce, żeby wynieść z takiego kursu doskonalenia jazdy jak najwięcej.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

YZF R1
Posty: 555
Rejestracja: 22 marca 2010, 21:45
Lokalizacja: OGL

Postautor: YZF R1 » 23 marca 2010, 17:03

e tam we wrocku wbijaj na Brno to sobie polatasz bynajmniej, taka jedno dniowa szkoła kosztuje około 500zł polskich
Na Slovakiaring mam zamiar jechać jak już mówiłem początkiem czerwca to nie są treningi tylko właśnie wolne jazdy tzw przeloty z transponderem pomiar czasu total hardkor, na początku podział na grupy i atak bez limitu głosności oczywiscie, 3 dnówka taka 350 erło + paliwo, dojazd koryto itd czyli z 500 erło mniej więcej +dodatkowe gumy

Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 23 marca 2010, 17:54

YZF R1 pisze:e tam we wrocku wbijaj na Brno to sobie polatasz bynajmniej, taka jedno dniowa szkoła kosztuje około 500zł polskich
Na Slovakiaring mam zamiar jechać jak już mówiłem początkiem czerwca to nie są treningi tylko właśnie wolne jazdy tzw przeloty z transponderem pomiar czasu total hardkor, na początku podział na grupy i atak bez limitu głosności oczywiscie, 3 dnówka taka 350 erło + paliwo, dojazd koryto itd czyli z 500 erło mniej więcej +dodatkowe gumy


no tak a jeden dzien treningu? chyba 95 euro sam wiazd mam rozumiec a gdzie trzeba sie rejestrowac czy po prostu samowolnie wpadasz? i ile to jest godzin. na brno to wpdamy koncem maja ale to klubem na caly dzien ;]
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 23 marca 2010, 18:06

Na NTV nie bardzo jest sens jechać na duże tory. Wtedy, kiedy Wy dopiero zaczynacie myśleć o zapięciu 4 mój motocykl już nie przyspiesza. Można podjechać na Kisielin, ale Poznań, czy Brno trochę mija się z celem.

Wszystko i tak sprowadza się do tego, żeby mieć frajdę z jazdy a nie robić jak najlepsze czasy.

Mi w tym temacie rozchodzi się o to, jak działać, żeby łatwiej schodziło się na kolano i mieć tym samym więcej frajdy z jazdy ;)
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 23 marca 2010, 18:10

Killu pisze:Na NTV nie bardzo jest sens jechać na duże tory. Wtedy, kiedy Wy dopiero zaczynacie myśleć o zapięciu 4 mój motocykl już nie przyspiesza. Można podjechać na Kisielin, ale Poznań, czy Brno trochę mija się z celem.

Wszystko i tak sprowadza się do tego, żeby mieć frajdę z jazdy a nie robić jak najlepsze czasy.

Mi w tym temacie rozchodzi się o to, jak działać, żeby łatwiej schodziło się na kolano i mieć tym samym więcej frajdy z jazdy ;)


no ja ci w tym temacie co nie co poradzilem ;]

co do toru to brno jest szybkim torem wiec masz racje poznan tez. maly ciasny to kisielin tak jak mowisz i tani ;]
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów

YZF R1
Posty: 555
Rejestracja: 22 marca 2010, 21:45
Lokalizacja: OGL

Postautor: YZF R1 » 23 marca 2010, 18:42

piątek to jest 95 erło a niedziela i sobota 250 cały wekend 345 erło wyjazd rezerwujesz wczesniej tam na stronce wszystko jest, a wy jak jezdzicie na tor gdzie kolwiek jak to wyglada :?:

Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 23 marca 2010, 19:28

aha czyli taki luzik to fajnie chyba pojade poczatkiem kwietnia chociaz sie oswoic z torem. to zalezy na jaki tor wypad.
generalnie ja i ziomki z oslo mamy licencje zawodnikow i strtujemy w rookie i superstock,i do tego mamy treningi raz w tygodniu ja chcialem nawet w pucharze w tym roku ale nie dam rady ;/. licencje robilem w oslo i tam sa dwa tory wyscigowe z czego tor rudskogen mamy treningi z klubu za free raz w tygodniu a dla ambitnych i dwa razy w tygodniu ale wtedy jednorazowo za sesje 250zl wychodzi i wpuszczaja tylko zawodnikow. wiec tam trzeba miec licencje a na arctic cicrcle wystarczy tylko kursik ;] a tak dodatkowo to kwalifikacje albo przed jakimis zawodami ale to juz klub zalatwia i trzeba placic ;]

a poznan to sie zawsze podpinam turystycznie do kumpli z polski co jezdza na treningi przed zawodami i brno tak samo tez sie podpinam chociaz juz mi wyjasnili zasady i w tym roku wbijamy osobno w grafik przez klub na wolne treningi ;] i raptem bylem na poznaniu i brnie tylko kilka razy ;(
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 23 marca 2010, 20:23

Killu olej niemodlinska. W sobotę skoczymy na czeskie winkle - ekipa z Nysy zaprasza :) Mieliśmy dzisiaj przelecieć dużą pętlę ale z nie wyszlo z przyczyn technicznych i kawałek tylko przelecielismy się towarzysko. Sama przyjemnosc lecieć za kovalem i obserwować pracę pośladkow :>
Kowal udalo Wam się przetrzec trasę? Pogoda się trochę zepsuła...
Pozdrawiam
Jarekt tel. 514150200
Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com

Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 23 marca 2010, 20:29

juz nie jezdze przed toba ;p w sobote to raczej nie ;] przelozymy na niedziele bo pasuje wiekszej liczbie osob. jutro osobiscie pojade przeczyscic trase bo dzis to sie tylko jeszce przylansowalem na miescie i pojechalem na chate ;p

a wiec NYSA zaprasza na czeskie winkle na petelke w niedziele o 12 pod katedra na rynku ;]
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów

YZF R1
Posty: 555
Rejestracja: 22 marca 2010, 21:45
Lokalizacja: OGL

Postautor: YZF R1 » 23 marca 2010, 20:39

Pewnie w wekend bedzie padało i zas cały plan w pizdu


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika