Kac

Chyba wiadomo wszystko na dowolny temat - "samowolka" :)
Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Kac

Postautor: -MisieK- » 24 września 2015, 18:28

Ale mam moralniaka :(
Pojechałem sobie na moto wczoraj do Wrocka. Miałem tam parę spraw do załatwienia.
Nie wiem, jakoś tak kręci mnie jazda w korkach na moto :P
Wczoraj były mega korki we Wrocku. Na Klecińskiej np. 2.5km :D
Generalnie jeździło się bardzo dobrze. Zazwyczaj ładny odstęp między pasami i totalnie stojące auta - to właśnie mnie tak kręci :twisted:
Raz tylko kolo otworzył nagle drzwi :!: Pierwsza myśl - zrobił to specjalnie. Jednak on sam się wystraszył jak się zorientował w sytuacji, zresztą sięgał po coś z boku fotela. Kurde sytuacja jak z filmików :P
No i chyba poczułem się zbyt pewnie :? W pewnym momencie zrobiło się cholernie wąsko. Wydawało mi się jednak, że spokojnie przelecę. No i się pomyliłem :( Końcówką ciężarka trachnąłem w lusterko. Obudowa odfrunęła. Na szczęście w tym momencie nie jechałem szybko. Zatrzymałem się i udało mi się sięgnąć po tą obudowę. Jak sięgałem po obudowę to poczułem na stopie oponę auta z drugiego boku :shock: Starsza kobita otworzyła szybę i jedzie po mnie. Przeprosiłem. Myślę sobie ale chryja. Totalna amatorszczyzna :( Ale szybki rzut okiem na lusterko i obudowę i patrzę, że to tylko wyskoczyło z zatrzasków. Babka mówi, żebym dał jej tą obudowę ale mówię, że to tylko wyskoczyło i szybko wszystko zapiąłem i nie było śladu. Chyba pukłem w kierunek i on wyskakując wypchał obudowę. To musiało być mega precyzyjne stuknięcie :wink: Tak się wkurzyłem, że odechciało mi się korków :(
Wiem jak bym się sam wkurzył na takiego delikwenta :( Ech :cry:

Wszystko przez tą nową szerszą kierownicę :P
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Re: Kac

Postautor: Reaven » 24 września 2015, 21:45

Spoko, ty panią lekko puknąłeś, ona cię rozjechała, myślę, że jesteście kwita :) Nie ma się co zadręczać ;x
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
Szwed
Posty: 47
Rejestracja: 26 maja 2010, 18:03
Lokalizacja: Opole ZWM / Kraków

Re: Kac

Postautor: Szwed » 25 września 2015, 12:32

Ja też lubię jazdę w korkach. Gdy mieszkałem w Krakowie było tego pod dostatkiem.
Korek to taka unawniłowka, czy ktoś ma Matiza czy Porschaka jedzie z tą samą prędkością bliską 0 km/h. :-P Jedynie motocykle poruszają się w popołudniowym krajobrazie miasta.
Po kilku akcjach jeżdżę bardzo ostrożnie.
Też kiedyś zahaczyłem lusterko, w dodatku koledze z pracy. Dogadaliśmy się.
Przerabiałem też próbę zepchnięcia mnie do rowu przez busa. Gość miał prawo być wkurzony, bo stał jakieś 1,5h, żeby przejechać odcinek 500m. No to próbował się wyżyć na motocykliście :D Na szczęście mu się nie udało.
Parę razy też ktoś zajechał mi drogę, ale raczej nie złośliwie. Kierowcy mają niestety taki zwyczaj, że chcą "wyjrzeć zza kolumny aut" i wtedy robią nagłe odbicie w bok do linii rozdzielającej pasy. Więc trzeba uważać.
Aprilia Pegaso 650

"Im gorzej, tym lepiej" - sprawdzone wielokrotnie.

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Kac

Postautor: Pabel » 28 września 2015, 00:29

a ja z kolei dostaje białej gorączki jak mam gdziekolwiek wjechać w zabudowany, tym bardziej przedzierać się w korku, w skórze, załóżmy w 30 stopniach- chyba lubicie sado maso :D
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika