Uwaga na donosiciela

Miejsce na ciekawe filmy i zdjęcia o tematyce motocyklowej ;)
Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 12 grudnia 2014, 13:08

Drugi link, to ulubiona miejscówka policji. Prawie codziennie widzę ich tam, jak stoją i koszą.

Jak jeździłem po Węgrzech, to w takich miejscach niemal zawsze było znacznie podniesione ograniczenie prędkości.

A tak jedziesz tam zupełnie bezpiecznie 90 (jak każdy inny kierowca) i wystarczy się zapomnieć i minimalnie przyspieszyć, żeby zabrali Ci prawko.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 12 grudnia 2014, 18:52

szanowny panie MICHALE.M co to ma być te linki ,chcesz mi coś udowodnić bo nie wiem,chłopie masz ochotę zapierdalać po mieście to proszę bardzo,nikt ci nie broni ,twoje życie twoja sprawa,choć nie do końca bo narażasz innych..bo jak coś się stanie ,coś ci z boku wyskoczy to na reakcję zostaje ułamek sekundy..ale pózniej pretensje tylko do siebie...mi to wisi ...
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 12 grudnia 2014, 23:14

Nachodzą mnie dwie refleksje. Pierwsza jest taka, że faktycznie nie powinno się propagować łamania przepisów na forum... A drugiej większość pewnie się domyśli, bo jednak jeździmy jak jeździmy.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: michal.m » 13 grudnia 2014, 16:17

Szanowny Panie JARO33, napisałeś
STÓWKA po mieście zawsze jest niebezpieczna

ja się z tym nie zgadzam i podałem jako przykład miejsca w samym centrum Opola, gdzie moim zdaniem stówka nie jest niebezpieczna.
Ale jak widać spotkałeś się z argumentacją, na którą nie potrafisz odpowiedzieć w sposób inny niż atakiem na moją osobę.
bo jak coś się stanie ,coś ci z boku wyskoczy to na reakcję zostaje ułamek sekundy..

widziałeś w ogóle te odcinki, których dałem linki? Widzisz tam jakąś możliwość wyskoczenia kogoś z boku?

Dziwi mnie też fakt, że Ty jako motocyklista piszesz takie coś
choć nie do końca bo narażasz innych..

w 99% przypadków motocyklista naraża tylko i wyłącznie siebie (no i gdy jedzie z pasażerem to jego również)

A zapewniam Cię, że ja raczej łagodnie traktuje manetkę zarówno w mieście jak i na trasie. I na szczęście mało mam sytuacji na drodze gdzie ktoś próbuje mnie zabić jak to mają w zwyczaju narzekać niektórzy motocykliści.

Awatar użytkownika
akilia
Posty: 397
Rejestracja: 08 listopada 2011, 23:18
Lokalizacja: OPO

Postautor: akilia » 17 grudnia 2014, 12:18

Facet z Tarnowa to Rafal Sierpinski - internet nie jest anonimowy jak mu się zdawało.

Ale uwaga pojawił się kolejny kozak na ulicach Opola - Tomek2002

https://www.youtube.com/watch?v=BgJsHFS-hd4

Dziewczyna przez tego konfidenta dostała 300zl i 5 pkt. Miły prezent na Święta.

Awatar użytkownika
BartekOpole
Posty: 305
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 20:11
Lokalizacja: Opole

Postautor: BartekOpole » 17 grudnia 2014, 13:28

No niestety jeśli to ona na oleskiej na ciągłej zawraca to niestety ale musi zaboleć. Trzeba się z tym liczyć że ktoś wykorzysta nasze błędy. Dla jednych to konfident dla innych stróż prawości. Co nie zmienia faktu, że trzeba zapłacić mandat jak się tak a nie inaczej jeździ. Każdy z nas jeździ i każdy z nas łamie przepisy (częściej lub rzadziej). No i ok. Trzeba tylko wziąć to na klatę i nie piskać jak to źle sie dzieje bo nas złapali...A ludziom którzy siedzą przed kompem i pakują filmiki na YT z jazdy po mieście trzeba współczuć jacy są żałośni.
P.S. konfident to ktoś kto donosi i ma z tego jakieś profity. Jeśli ktoś to robi z "potrzeby serca" to znaczy że ma chyba za dużo wolnego czasu :wink:

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 17 grudnia 2014, 14:57

bartek raczej chodziło w wyprzedzanie ELKI na skrzyżowaniu i pasach..
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
Jekke
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2012, 23:19
Lokalizacja: Opole

Postautor: Jekke » 17 grudnia 2014, 15:09

akilia pisze:Dziewczyna przez tego konfidenta dostała 300zl i 5 pkt. Miły prezent na Święta.


Jakby to powiedzieć...wcale mi nie żal...
primo- manewr nic nie przyśpieszył, bo na światłach i tak Volvo się zatrzymało, heh...
secundo- przekroczyła ciągłą linię? wyprzedzała przed pasami?

to odnośnie Volvo...

Chrysler to minimum 500 :lol:

PS. na rozluźnienie doopy:
Po co blondynka stoi koło drzewa?













czeka na autograf Kory
Homo homini

Awatar użytkownika
akilia
Posty: 397
Rejestracja: 08 listopada 2011, 23:18
Lokalizacja: OPO

Postautor: akilia » 17 grudnia 2014, 15:33

Jekke pisze:
akilia pisze:Dziewczyna przez tego konfidenta dostała 300zl i 5 pkt. Miły prezent na Święta.


Jakby to powiedzieć...wcale mi nie żal...
primo- manewr nic nie przyśpieszył, bo na światłach i tak Volvo się zatrzymało, heh...
secundo- przekroczyła ciągłą linię? wyprzedzała przed pasami?

to odnośnie Volvo...

Chrysler to minimum 500 :lol:

PS. na rozluźnienie doopy:
Po co blondynka stoi koło drzewa?













czeka na autograf Kory



To czy się należało jej czy nie jest widoczne - ewidentnie.

Aczkolwiek co to za kraj? Konfident pogania konfidenta, fotoradar kolejny fotoradar. Policja robi łapankę na rzekomych piratów drogowych, którzy nie zdążyli zredukować biegu jadąc w trasie i dostają mandaty za przekroczenie 12km/h.

Rozumiem, że jesteś szeregowcem ale to co zaczyna się dziać jest niepokojące. Jeden nagra naprawdę poważne wykroczenia a drugi będzie tylko wyłapywał drobne przewinienia, które zdarzają się każdemu. Niech ten co jest bez winy pierwszy rzuci kamień.

Wprowadźmy jeszcze godzinę policyjna i odznaki dla konfidentów jako przykład wzorowego obywatela.

Profity dla konfidentów policja już dawno znalazła w swojej skarbonce.

Opole jest małym miastem w końcu trafią na równych sobie.

Awatar użytkownika
misiek93
Posty: 96
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 17:46
Lokalizacja: Karczów/Opole

Postautor: misiek93 » 17 grudnia 2014, 18:08

akilia pisze:To czy się należało jej czy nie jest widoczne - ewidentnie.

Aczkolwiek co to za kraj? Konfident pogania konfidenta, fotoradar kolejny fotoradar. Policja robi łapankę na rzekomych piratów drogowych, którzy nie zdążyli zredukować biegu jadąc w trasie i dostają mandaty za przekroczenie 12km/h.

Rozumiem, że jesteś szeregowcem ale to co zaczyna się dziać jest niepokojące. Jeden nagra naprawdę poważne wykroczenia a drugi będzie tylko wyłapywał drobne przewinienia, które zdarzają się każdemu. Niech ten co jest bez winy pierwszy rzuci kamień.

Wprowadźmy jeszcze godzinę policyjna i odznaki dla konfidentów jako przykład wzorowego obywatela.

Profity dla konfidentów policja już dawno znalazła w swojej skarbonce.

Opole jest małym miastem w końcu trafią na równych sobie.


Czekać tylko na utworzenie organizacji na wzór ORMO - odpukać w niemalowane.
Honda CBR 600 F4i
Obrazek

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 17 grudnia 2014, 18:12

chyba trzeba powoli przywyknąć że takich konfidentów będzie co raz więcej ,wideo-rejestratory zaczynają być bardzo popularne więc trzeba się co raz bardziej pilnować..osobiście uważam że chamstwo na drogach powinno być tępione..ale to tylko moje zdanie
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: michal.m » 17 grudnia 2014, 18:51

akilia pisze:Dziewczyna przez tego konfidenta dostała 300zl i 5 pkt. Miły prezent na Święta.

I bardzo dobrze, że kierowca dostał mandat i punkty - wyprzedzanie na pasach :/
akilia pisze:To czy się należało jej czy nie jest widoczne - ewidentnie.
(...)Policja robi łapankę na rzekomych piratów drogowych, którzy nie zdążyli zredukować biegu jadąc w trasie i dostają mandaty za przekroczenie 12km/h.(...)
(...)Jeden nagra naprawdę poważne wykroczenia a drugi będzie tylko wyłapywał drobne przewinienia, które zdarzają się każdemu.
(...)Opole jest małym miastem w końcu trafią na równych sobie(...)

1. Czy się JEJ należało czy nie wcale nie jest widoczne - ja widzę białe Volvo a nie kierowcę.
2. Jak nie chce dostać fotki z żółtego fotoradaru to jadę licznikowe 62-64km/h. Wątpię, że policja zatrzymuje takich kierowców - no chyba, że ruch prawie zerowy się naprawdę nudzą.
3. I jeden właśnie nagrał poważne wykroczenie - wyprzedzanie na pasach. To naprawdę nie jest drobne wykroczenie, które zdarza się każdemu. Zdarza się IDIOTOM drogowym.
4. Ty tu komuś grozisz?

Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 17 grudnia 2014, 19:28

akilla - weź to na spokojnie, sama widzisz ile osób tyle ocen wersji itd. to jest jak polityka. Kamerek będzie więcej i tego się nie zmieni.

Owszem są nagrania ładnych przegięć, ale też tych nieszkodliwych. A czepienie się każdego g...a przynosi mi na myśl ul. Wiejską w Warszawie. :wink:

Awatar użytkownika
jaro33
Posty: 350
Rejestracja: 21 marca 2013, 22:46
Lokalizacja: POKÓJ

Postautor: jaro33 » 17 grudnia 2014, 19:41

oooooooo virus to bardzo dobre porównanie..podzielam twoje zdanie..
DŁUGIEGO SEZONU I SZEROKOŚCI DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEDNOŚLADÓW..

Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 96
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 20:58
Lokalizacja: Tarnów Opolski

Postautor: Gruby » 17 grudnia 2014, 20:45

Kurde, chyba wyczail ze go scigam, chowa swifta w garazu, jak tylko go zobacze wstawie foto ;)
Żyję by jeździć, jeżdżę po to by żyć

Motorynka->Chiniol->Derbi GPR-> Cagiva Mito 125


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „MULTIMEDIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika