polityk na 2oo

Miejsce na ciekawe filmy i zdjęcia o tematyce motocyklowej ;)
Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

polityk na 2oo

Postautor: Walach » 18 grudnia 2009, 16:04

http://www.youtube.com/watch?v=ffgBG6FeTd0

nie moge z tego polityka.... w takim stanie motor prezentować.. brak kierunku, usterka, a łańcuch wisi jak nie powiem co czemu :P

taki doświadczony kierowca że nie potrafi ujarzmić 10KM hehe

a struj (można powiedzieć że dobry) i pewno droższy od samego sprzętu jakby nie miał zaufania sam do siebie

a największy polew jak się wypowiada na temat kasku że być ich nie powinno hehe

motopsychoo

Postautor: motopsychoo » 18 grudnia 2009, 19:30

typowo polskie podejscie.... Zamiast pochwalic chlopa, wkoncu to brac nasza - motocyklowa to tylko krytyka.

Po czym wnioskujesz ze nie potrafi ujarzmic 10 koni ?

Podpowiem TObie cos : strój - bo stroje :D

Co do kaskow to logiczne jest tak samo jak z pasami, powinien byc wybor. A jesli juz nakaz to konkretnego kasku o pewnej wymuszonej
specyfikacji. Teraz co sie dzieje to paranoja. Jak ktos chce to ubiera
super Shoeia, a drugi ubierze topek na glowe, ktory nic nie chroni, twarz odkryta - po co taki przepis ?

Ja tam podziwiam kazdego motocykliste po 50 roku zycia... Inni siedza przed telewizorem i biegaja do drugi dzien do ZUSu z podaniem o wczesniejsza emeryture bo im sie robic nie chce....

Pozdro

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 18 grudnia 2009, 20:21

wiesz ja tam też lubię widok takiego dziadka pomykającego spokojnie czoperkiem po mieście :)

polecił bym jeden odcinek "monośladu"... to byś zrozumiał czemu napisałem te 10 KM ale już nie pamiętam w którym on też wystąpił

ale spoko nie obrażam się :) i dzięki za odpis

pozdro

Awatar użytkownika
kamil
Posty: 498
Rejestracja: 24 listopada 2009, 11:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: kamil » 18 grudnia 2009, 23:10

Koleszko chyba nie jest jednak wielkim milosnikiem motocykli bo ten Romecik dosc mocno ''zmeczony''a chyba zaden prawdzwy motocyklista nie doprowadzil by swojej maszynki do takiego stanu zeby jezdzic z ujebanymi lusterkami i kierunkami.

motopsychoo

Postautor: motopsychoo » 20 grudnia 2009, 12:52

czyli Waszym zdaniem prawdiwym motocyklistom jest ten, kto ma wypucowany motor i wyczyszczone lustereczka ?

Moim zdaniem liczy sie cos innego, przyjemnosc z jazdy i posiadania motocykla. On lewe lusterko ma, czyli motor technicznie sprawny.... Ale mniejsza z tym - ja poprostu mysle, ze Korwin nie ma takiej zony jak Radar..... i dlatego jego motor tak wyglada ;)

Oto dowód :

http://www.bikemovies.com/movie/009561/

Awatar użytkownika
Morich
Posty: 139
Rejestracja: 04 maja 2009, 17:11
Lokalizacja: DW/Opo/Wro

Postautor: Morich » 21 grudnia 2009, 00:20

motopsychoo pisze:czyli Waszym zdaniem prawdiwym motocyklistom
Moim zdaniem liczy sie cos innego, przyjemnosc z jazdy i posiadania motocykla. On lewe lusterko ma, czyli motor technicznie sprawny.... Ale mniejsza z tym - ja poprostu mysle, ze Korwin nie ma takiej zony jak Radar..... i dlatego jego motor tak wyglada ;)

Oto dowód :

http://www.bikemovies.com/movie/009561/


Tak, tak, tylko pozazdrościć takich luksusów :)
"Stay or forever go, paly or you will newer know!"
gg: 3288368

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 21 grudnia 2009, 13:49

Korwin Mikke, to koleś który jest na nie i bardzo się z tym afiszuje... Najbardziej rozjebało mnie hasło: "żona ma siłę przekonywania, ale ja mam siłę fizyczną". A tak ogólnie, to fajnie, że gościu nie ulega konwencji i jeździ Rometem z potłuczonymi kierunkami i bez lusterka, kiedy wszędzie panuje raczej tendencja do kupowania jak największej maszyny z kosmiczną mocą! Zwłaszcza, że omawiany przypadek coraz częściej nie służy do jeżdżenia, tylko do pucowania i wystawiania przed drzwi garażu, żeby sąsiedzi widzieli jakim jeżdżę motocyklem. Ojj, sorry. Jaki mam motocykl a nie jakim motocykl;em jeżdżę... Z resztą co raz częściej jest to już bez znaczenia :(

Morich, musimy trochę popracować nad naszymi plecaczkami, żeby też mieć takie luksusy :P
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Radar
Posty: 147
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 23:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: Radar » 29 grudnia 2009, 11:34

motopsycho ma ciagle zal do mnie o cos tylko tylko nie wiem o co?
Najwidoczniej nie dostał jeszcze po zębach od nikogo. A szkoda.
Jak sie nie odczepi to sie da to załatwić. traktuj to jako ostrzeżenie
Radar

Radar Motors
Warsztat, Części zamienne, Akcesoria motocyklowe

Suzuki SV 650s

Prędkość jest bogiem a wiara w boga jest nałogiem

http://www.bikepics.com/members/radar123/

motopsychoo

Postautor: motopsychoo » 29 grudnia 2009, 18:18

radar ty kozi bobku - czekam na ciebie leszczu o kazdej porze dnia i nocy. Prosze zbij mnie, zapowiada sie ciekawie.... Opowiem Wam koledzy na forum jaki wpier&^*(^ol dostalem :o :o :o

Teraz radar to juz musisz wyskoczyc - bo inaczej okazesz sie pizdą...

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 29 grudnia 2009, 22:10

Co do Korwina to oszolom jakich malo ale absolutnie urzeka mnie jego absolutny brak konformizmu. Co jak co ale liberalizm powinien byc bliski sercu kazdego motocyklisty.
Co do sprzeta to nie zrobil na mnie piorunujacego znaczenia - widac, ze Korwin traktuje go jak srodek transportu i nie dorabia zadnego etosu. Tu akurat mam podejscie calkowicie rozbiezne :)


PS. To sie chlopaki odnalezliscie jak w korcu maku. Adwersarze po byku :)
Pozdrawiam
Jarekt tel. 514150200
Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com

Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „MULTIMEDIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika