Najlepsze zdjęcia 2009

Miejsce na ciekawe filmy i zdjęcia o tematyce motocyklowej ;)
Demoqp
Posty: 40
Rejestracja: 03 października 2009, 15:12

Postautor: Demoqp » 13 kwietnia 2010, 17:17

Fotki z moto to mozna ogladac... ;)
a tak ps wiecie czy mozna zrobic cos podobnego z banditem ? gdzies w okolicy ? Znajomy sie pytał (malowanie, rama czesci owiewek,wydech, siedzenie, i mniej wiecej w jakiej cenie :))
http://www.youtube.com/watch?v=DDlyzbWW ... re=related
Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat ....

Awatar użytkownika
iri
Posty: 285
Rejestracja: 19 lutego 2010, 23:02
Lokalizacja: OKR

Postautor: iri » 14 kwietnia 2010, 19:47

Demoqp pisze:Fotki z moto to mozna ogladac... ;)
a tak ps wiecie czy mozna zrobic cos podobnego z banditem ? gdzies w okolicy ? Znajomy sie pytał (malowanie, rama czesci owiewek,wydech, siedzenie, i mniej wiecej w jakiej cenie :))
http://www.youtube.com/watch?v=DDlyzbWW ... re=related


siedzenia to w Reńskiej Wsi obszywają ;) polecam super wykonanie

Awatar użytkownika
sirmariano
Posty: 162
Rejestracja: 19 września 2009, 01:45
Lokalizacja: Karłowice, Opole

Postautor: sirmariano » 14 kwietnia 2010, 22:18

iri czy masz na myśli firme Omega? Robiłes coś u nich? Jak wygląda kwestia finansowa?

Awatar użytkownika
iri
Posty: 285
Rejestracja: 19 lutego 2010, 23:02
Lokalizacja: OKR

Postautor: iri » 14 kwietnia 2010, 23:10

sirmariano pisze:iri czy masz na myśli firme Omega? Robiłes coś u nich? Jak wygląda kwestia finansowa?


ja nie robiłem. ale jeden kumpel dawał tam do obszycia siedzenie ze skutera alcantarą i niebieską nicią, jakoś 200zł chyba dawał, zapytam dokładnie. a drugi kumpel całe wnętrze auta miał obszywane, fajnie im to wyszło ;) ceny to nie pamiętam, też bym muisał zapytac. i nawet nie wiem czy sie OMEGA nazywają :P mam nr tel od nich tylko, i że na przeciwko cmentarza gdzieś siedziba sie znajduje


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „MULTIMEDIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika