Chwalę się

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Chwalę się

Postautor: -MisieK- » 25 grudnia 2015, 13:01

Muszę się pochwali, bo mnie się nagle przypomniało.
Kiedyś, kilkanaście lat temu, zanim jeszcze nastała era HD i youtube, nagrałem przypadkiem filmik.
Stałem w oknie, czekałem na kumpla. Nagle zobaczyłem totalnie zalanego kolesia prowadzącego rower.
Gościowi nagle poplątały się nogi i wyorał w latarnie. Rower fajnie się zakleszczył na latarni.
Gość desperacko tańcował próbując oswobodzić rower z macek latarni.
Trwało to na tyle długo, że w końcu postanowiłem chwycić aparat i zacząć nagrywać filmik.
Oto co z tego wyszło: https://www.youtube.com/watch?v=yWwj5wyR-ak
Do filmiku podstawiłem muzę i puściłem w świat.
Wtedy to na jakiś grupach siedziałem typu "chomor". Gdzieś to wystawiłem, zapodałem linka i poszło.
Po jakimś czasie zobaczyłem, że filmik jest na jomonster, a potem trafił na youtube.
W życiu nie podejrzewałem, że kolo tak wyora na końcu w to drzewo.
Twarz miał totalnie rozwaloną. Za chwilę jechaliśmy autem, był niewiele dalej i ciągle bardzo ciężko mu szło :P
Ciekawe czy zastanawiał się następnego dnia kto mu tak facjatę obił :P

Kiedyś gość mnie jeden (zupełnie obcy) zaskoczył. Był z Brzegu i udało mu się dopasować miejsce skąd film mógł być nagrywany i pogratulował mi filmiku :D Lekko mnie wtedy zaskoczył.

Jakość taka na jaką wówczas pozwalał sprzęt, a ręka mi się trzęsła bo lałem potwornie.
On tam na końcu totalnie bez rąk na pełnej prędkości uderza twarzą w drzewo :mrgreen:
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek

Awatar użytkownika
Pabel
Posty: 1541
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 23:24
Lokalizacja: Kietrz

Re: Chwalę się

Postautor: Pabel » 26 grudnia 2015, 15:46

Padłem xd
Honda CBR 900RR FireBlade SC33 / KTM ER 400 LC4-PD-> Kawasaki ZX10-R '05 / Alfarad 250 '20 -> Yamaha MT07 '19 / ?


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „HUMOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika