Sprzedam Cebeerrkę:)

Ogłoszenia: sprzedam, kupie, zamienie.
Oczywiście, że chodzi o branże motocyklową.
Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Sprzedam Cebeerrkę:)

Postautor: rafpek » 07 lutego 2018, 14:10

Witam sprzedam z powodu chęci przesiadki na turystyka motocykl Honda CBR 600RR PC40-07 ( 120 koni) chyba nie trzeba przedstawiać tego modelu

Lub zamienię

NIE JESTEM HANDLARZEM

W motocyklu zostało zrobione na początek 2017roku
-duży serwis
-diagnostyka usunięcie błędów
-inspekcja całego motocykla
-nowa opona przednia 2017rok
-nowa opona tylnia 2017 rok
-nowy akumulator
- nowe łożysko główki ramy
-nowe kierunki Led +przerywacz homologacja ,bardzo mocne
-nowe klocki hamulcowe tył/przod
- nowy płyn hamulcowy
-wymienione oleje , filtry i płyn chłodzacy
-nowe swiece irydowe
-regulacja
-dołożony wyświetlacz biegów dedykowany do Hondy CBR + programowanie
-rolki pod stojak tylni .
-akcesoryjna sportowa szyba ciemna plug
-tank gripCBR600RR
-obszyta kanapa kierowcy i pasażera( dla wygody )
(Koszt serwisu plus dodatki ok 3.500zł)
Motocykl garazowany w cieplym i suchym garażu

Biegi wchodzą gładko nie wyskakują
Przebieg 42.600 km i rośnie motocykl prosty mozna sprawdzic
Do motocykla dokładam kilka rzeczy w gratisie
-dwa stojaki przód /tył( 250zl)
-nakladke siedzenia pasażera( 200zl)
-oryginalna szybe
-nowy napęd jeżeli nie zdążę wymienić komplet( 600zl...)

W motocyklu zainstalowany jest oryginalny amortyzator skrętu sterowany elektronicznie oraz imobilajzer

Cena do niewielkiej negocjacji
Sprzęt gorąco polecam wiem co sprzedaje i co mam nie jest to żaden ulep składany z 2 motocykli to ładna porządna maszyna bez WYPADKOWEJ PRZESZŁOSCI zostal spersonalizowany tj. Dwa boczki i przedni błotnik przemalowane na czarny mat oryginalne boczki były szaro srebrne a błotnik czarny ale w połysku teraz wyglada lepiej niż oryginał ale to kwestia oczywiście gustu gustu ogólnie motocykl nie malowany ....poprzedni właściciel latał 7 lat :) wiec motocykl kupiony od motocyklisty z pasja i trafił tez w ręce pasjonata czyli moje motocykl posiada normalne ślady użytkowania a jeśli ktoś szuka ideału to zapraszam do salonu po nowy( idealny sprzęt )ten jest w stanie Optycznym bardzo dobrym a mechanicznie nie ma do czego się przyczepić wszystkie podzespoły silnik pracują bez zarzutu...

Motocykl ubezpieczony z przeglądem
dla zainteresowanych mogę podesłać nr VIN oraz więcej zdjęć przy oględzinach możliwość zdjęcia owiewki do sprawdzenia

Na poczatku sezonu bede wymienial wszystkie plyny oraz elementy eksplatacyjne klocki itp oraz przeglad calego motocykla i ewentualna wymiana czesci zuzytych... tak aby nowy wlasciciel nie musial nic robić.

NIE JESTEM HANDLARZEM

NIE MAM PARCIA ŻEBY JA SPRZEDAWAĆ BO TO NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY EGZEMPLARZ I DUŻO WSADZIŁEM SERCA I PRACY ŻEBY TAKI BYŁ I JEŻELI SIĘ SPRZEDA MAM NADZIEJE ZE TRAFI RÓWNIEŻ W RĘCE DOBREGO MOTOCYKLISTY I BEDZIE SŁUŻYŁA JESZCZE DŁUGIE LATA....PSEŁDO KUPCOM TYPU DAM 10.000 I JUTRO JESTEM ODRAZU DZIĘKUJĘ SZKODA CZASU OGŁOSZENIE DLA KONKRETNYCH ZAINTERESOWANYCH POWAŻNYCH KTÓRZY WIEDZA CZEGO CHCĄ....

Możliwa zamiana na turystyka
najchętniej Kawasaki Z1000sx

Wszelkie info tel: 730 817 427

Link do ogłoszenia ze zdjęciami:

https://www.olx.pl/oferta/motocykl-hond ... 8e07c44ef7
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „BAZAR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika