POŻYCZĘ - kask/kurtkę dla dziewczyny na kilka dni

Ogłoszenia: sprzedam, kupie, zamienie.
Oczywiście, że chodzi o branże motocyklową.
Ryan
Posty: 56
Rejestracja: 07 kwietnia 2016, 23:12
Lokalizacja: Opole

POŻYCZĘ - kask/kurtkę dla dziewczyny na kilka dni

Postautor: Ryan » 20 lipca 2017, 10:31

Hej,

Na 3 tygodnie przylatuje do mnie dziewczyna z Brazylii... (wzrost 171cm, obwod glowy mierzony na oko... 55cm.. ale mierzyla to bez metra wiec z przymruzeniem oka... ;))

https://scontent.cdninstagram.com/t51.2 ... OA%3D%3D.2

Jak będzie pogoda w dniach 26-28 lipca wieczorami (29-30 lipca weekend to jest wiecej czasu) oraz ewentualnie 13 sierpnia (niedziela) chciałbym jej pokazać Opole i okolice z perspektywy motocykla. Tylko nie mam drugiego kasku, a jakas kurtka motocyklowa tez by sie przydala.

Z kaskiem wiem, ze jeszcze bedzie mozna pojechac do wypozyczalni w strzelcach ktora oglasza sie na forum. Jesli znacie cos w Opolu lub ktos mialby ew pozyczyc jakis element to dajcie znac. Dwie kominiarki mam zeby nie bylo no i o kask troszcze sie jak swoj czyli traktuje jak jajko ;)
Rookie rider

Awatar użytkownika
rafpek
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2015, 10:59
Lokalizacja: Opole

Re: POŻYCZĘ - kask/kurtkę dla dziewczyny na kilka dni

Postautor: rafpek » 20 lipca 2017, 20:26

Mam sharka szczękowego M i kurtkę eske. Mogę pożyczyć. Kask pewnie będzie pasował. Kurtka może być za mała. Ale przymierzyć warto.
Wszystko czego pragniesz zajduje się po drugiej stronie strachu....

Ryan
Posty: 56
Rejestracja: 07 kwietnia 2016, 23:12
Lokalizacja: Opole

Re: POŻYCZĘ - kask/kurtkę dla dziewczyny na kilka dni

Postautor: Ryan » 21 lipca 2017, 20:09

Ogloszenie nieaktualne... no chyba, ze kask M bylby za maly, ale powinien byc dobry. Jeszcze raz wielkie dzieki Rafal.
Rookie rider

Awatar użytkownika
-MisieK-
Posty: 1776
Rejestracja: 12 lutego 2015, 08:38
Lokalizacja: OB

Re: POŻYCZĘ - kask/kurtkę dla dziewczyny na kilka dni

Postautor: -MisieK- » 23 lipca 2017, 21:40

Jak byś miał mało czasu dla koleżanki to na bank znajdzie się ktoś chętny do pokazania jej Opola i okolic :wink:
Simson SR50 B4->S51/1 E/2->KTM Duke 125->Kawasaki ER-6n->
->Triumph Street Triple R Matte Phantom Black
Obrazek


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „BAZAR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika