[S] Suzuki Gsf 1200S 2003r Oryginał Bandit Fajny Stan Stelaż Wingrack

Ogłoszenia: sprzedam, kupie, zamienie.
Oczywiście, że chodzi o branże motocyklową.
mad jaro
Posty: 14
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 19:18
Lokalizacja: Nysa

[S] Suzuki Gsf 1200S 2003r Oryginał Bandit Fajny Stan Stelaż Wingrack

Postautor: mad jaro » 17 października 2016, 17:58

Motocykl w moim posiadaniu od 3 lat, przez ten czas sprawował się bezawaryjnie. Zwiedziłem nim min. całą Chorwację, Czarnogórę, Albanię, nigdy mnie nie zawiódł.

Robiony pod siebie jako motocyklistę, to już mój drugi bandit i następnym motocyklem również będzie bandit tyle, że już na wtrysku - stąd ta zmiana na coś nowszego

Regularnie serwisowany (przeze mnie - mechanik) nie ufam serwisom motocyklowym.

Przez ten okres w motocyklu wymieniłem / zamontowałem:
-stelaż na kufry WINGRACK (już niedostępny w sprzedaży ściągałem z Czech)
-olejarkę łańcucha DIY
-grzane manetki OXFORD

-2015 wymiana płynów hamulcowych i sprzęgłowego
-2015 nowy akumulator VARTA
-2014 nowe opony Michelin Pilot Road 2 (jeszcze mają ponad połowę mięcha) spokojnie przejeżdżą jeszcze ponad 10 tyś.km
-2014 nowy napęd (wystarczy zobaczyć jak wygląda, ja go jeszcze nie naciągałem (olejarka robi robotę) czyli jeszcze spokojnie starczy na ponad 15tys.km
-2014 wymiana oleju i uszczelniaczy w lagach

Oczywiste sprawy takie jak filtry oleje robione na bieżąco. Obecnie zalany świeży VALVOLINE.

Nie mam nic do ukrycia, z wad to motocykl miał delikatną parkingówkę na lewy bok nieszczęsny piasek na asfalcie (lekko przetarty dekiel silnika, róg owiewki - obecnie już polakierowany, trzeba by się też rozejrzeć za klockami na przód. Reszta bez wkładu.

Motocykl sprzedaję bez kufrów oraz deflektora na szybkę.

Cena: 10900PLN
Nie mam parcia na sprzedaż, cena jest adekwatna do stanu. Wiem czym jeżdżę i za darmo go nie oddam. Także jeżeli szukasz czegoś konkretnego i sprawdzonego to zapraszam.

Handlarzom i cwaniakom z góry dziękuję, zapraszam na alledrogo szukać igiełek w mniejszej kasie.

Proszę telefonować najlepiej w godzinach wieczornych (17:00-22:00)

Mogę przesłać lepszej jakości zdjęcia jeśli będzie potrzeba.

Nie mam parcia na sprzedaż, wołam za niego 11k. wiem czym jeżdżę i za darmo nie oddam [:diabel:] garaż mam duży [:)]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „BAZAR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika