HONDA XRV 750 AFRICA TWIN

Ogłoszenia: sprzedam, kupie, zamienie.
Oczywiście, że chodzi o branże motocyklową.
MOTOSZKODNIK
Posty: 9
Rejestracja: 02 grudnia 2015, 16:07

HONDA XRV 750 AFRICA TWIN

Postautor: MOTOSZKODNIK » 02 grudnia 2015, 17:08

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Honda xrv africa twin. Motocykl sprowadzony z Austrii. Kupiłem go osobiście w salonie we Wiedniu. Posiada komplet dokumentów do rejestracji. Posiada dość dużo dodatków takich jak:
-Komplet trzech kufrów GIVI
-Sportowy wydech Sebring o pięknym brzmieniu
-Wysoka szyba turystyczna Givi
-Gmole
-Stelaże pod kufry
-Manetki podgrzewane
Silnik odpala i pięknie pracuje. Motocykl był kilka ładnych lat temu pomalowany i odnowiony. Poprzedni właściciel traktował go jako zwyczajny środek transportu i często mył na myjniach samoobsługowych, dlatego wszystkie elementy aluminiowe są zaśniedziałe i jest efekt utleniającego się aluminium. Na jednym elemencie spróbowałem i spokojnie da sie to wszystko usunąć i wypolerować bez najmniejszego problemu. Przebieg na liczniku wskazuje 61 tys km. i nie mam pojecia czy jest wiarygodny czy nie, ponieważ nie mam motocykla od nowości. Zuzycie tarcz hamulcowych jest adekwatne mniejwiecej do przebiegu.Podczas ostatniego serwisu załozono nowe opony oraz nowy układ napedowy z łańcuchem x-ringowym. Podczas zmiany napedu nie stwierdzono jakiegokolwiek zużycia frezów na wałku zdawczym.Posiada 2 komplety kluczyków oryginalnych do stacyjki oraz 2 komplety do kufrów

Uwaga: oświadczam ze W motocyklu nic nie jest zatajone przeze mnie, nie jest to motocykl nowy!!! posiada liczne drobne ryski (nie na lakierze) wynikające z normalnego użytkowania. Posiada liczne zacieki na elementach aluminiowych od mycia chemią na myjkach ciśnieniowych. Więc wszystkim dziwakom co chcą przyjeżdżać z suwmiarką, kluczem dynamometrycznym, mikrometrem itd, i mają zamiar porównywać 25-letni motocykl do motocykla nowego to SERDECZNIE DZIĘKUJE
Cena 7900zł
tel 600715434
email: artur.moto@wp.pl

kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „BAZAR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika