Są tu jacyś moderatorzy ??

Jezeli masz jakies sugestie, co do strony i forum to tutaj napisz
Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 18 czerwca 2015, 09:23

michal.m pisze:Ok, skoro obelgi i wulgaryzmy są tutaj na porządku dziennym to faktycznie dla innych jest to niezłą wizytówką opolskich motocyklistów. A zresztą kto ma na myśli wyrzucanie z forum. Wystarczyłoby słówko by pewne osoby pohamowały z emocjami i ze słownictwem i byłoby OK



Wulgaryzmy chyba niczym strasznym nie są, przeklinamy na co dzień w mowie, uszy nam nie zwiędły, to i w piśmie nie powinno nas kłuć w oczy ;x Nie pochwalam, ale i nie zamierzam ludzi cenzurować.

A poza tym masz zdecydowanie rację - "Wystarczyłoby słówko by pewne osoby pohamowały z emocjami"...

O fak, czekaj, przecież od ponad tygodnia co drugi dzień ktoś pisze "dajcie sobie już chłopaki spokój, przestańcie się napinać, idźcie pojeździć"..
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: michal.m » 18 czerwca 2015, 09:51

Ok, dla mnie słowo pisane to co innego niż wypowiedziane. Pójdzie w świat i zniknie a napisane zostaje.
Oczywiście też czasami przeklinam (może nawet za często ;p ) ale nie wiem co by się musiało stać bym rzucał popularnymi przekleństwami w słowie pisanym.

Jedynie co mnie w tej sytuacji zaczęło mocno wkurzać to to, że zaczęto używać wobec mnie gróźb i nazywać mnie różnymi określeniami. I to mnie zaczęło kłuć w oczy a nie jakieś tak k***y i inne.

Reaven - "ktoś" to nie jesteś Ty lub inny moderator (jeśli w ogóle tu ktoś taki jest)
Wszyscy jesteśmy ludźmi i zawsze jest potrzeba kogoś kto stoi ponad wszystkimi by powiedział: STOP

Tak, Pabel, nie lubię się podporządkowywać i dlatego mam stanowcze zdanie na temat jazdy po publicznych drogach, które to zdanie nie znajduje zbytniego poparcia tutaj na forum wśród osób najbardziej aktywnych. A reszta nie chce się udzielać bo nie lubi pisać / nie ma ochoty brać udział w tej dyskusji / bądź boi się takich Waszych reakcji.

Ja naprawdę wolę być za jakimś stanowiskiem niż stać po środku i być neutralny dla wszystkich opcji (piszę o stylu jazdy)
Ty i niektórzy odbieracie to jako ataki i jako punkt zapalny w rodzinnym charakterze forum a jednocześnie pozytywnie oceniasz wybuchowe charaktery, które to czynią różnorodność.
Ja naprawdę nie muszę się zgadzać w tym, że winklowanie na drogach publicznych w pełnym złożeniu jest OK, że taka jazda to proszenie się samego kierowcę o kuku.
A odnoszę wrażenie, że za to jestem atakowany.

ps. zobacz sobie od kiedy jestem na forum i od kiedy zacząłem się udzielać - bynajmniej nie było to 3 tyg temu.

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Postautor: Fenek » 18 czerwca 2015, 10:43

I kto tu komu grozi? Dobrze pamiętam, że to Ty zacząłeś grozić, że podasz sprawę do sądu? Najpierw coś piszesz, a potem cały czas sobie przeczysz.

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: michal.m » 18 czerwca 2015, 10:49

Znów się kłania chronologia zdarzeń... ehhh

Awatar użytkownika
Fenek
Posty: 807
Rejestracja: 12 kwietnia 2015, 00:20
Lokalizacja: Dobrzeń

Postautor: Fenek » 18 czerwca 2015, 10:57

Tak, Pabel zażartował sobie z Ciebie w trochę obraźliwy sposób, ale to Ty zacząłeś grozić sądem.

Awatar użytkownika
michal.m
Posty: 520
Rejestracja: 22 maja 2012, 11:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: michal.m » 18 czerwca 2015, 11:16

już rozumiem, rozumiem, innym wolno ale nie mi

i jak już to wspominałem jedynie o drodze sądowej jeśli będzie to kontynuował a nie, że już, teraz.

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 18 czerwca 2015, 14:50

wpierdol też miał być dopiero przy spotkaniu, a nie że już teraz zaraz.. :D :D

no ale żarty żartami, było chwilę zabawnie, było długą chwilę niesmacznie, nie ma co kontynuować jałowego przerzucania się winą i wskazywania palcami aż zrobi się nieprzyjemnie.

fajnie by było, gdybyście zgodzili się co do tego, że macie odmienne zdanie na różne tematy i przestali drążyć temat i udowadniać jeden drugiemu kto jest bardziej pamiętliwy :)
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SUGESTIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika