Admin/Mod

Jezeli masz jakies sugestie, co do strony i forum to tutaj napisz
Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Admin/Mod

Postautor: torbiasz » 18 lutego 2010, 17:11

nie wiem, może mi się tylko tak wydaje ale przydałby się ktoś kto ogarnie ten burdel..... moim zdaniem są tu z leksza pomieszane wątki (nie w tych tematach) ogólnie ciężko jest, zadać pytanie bądź rozpocząc inny temat w odpowiednim dziale (nie jasno określonym ;)

Awatar użytkownika
iri
Posty: 285
Rejestracja: 19 lutego 2010, 23:02
Lokalizacja: OKR

Postautor: iri » 21 lutego 2010, 21:44

jak tak liste użytkowników zobaczyłem to masakra, tyle syfu, dlaczego nie robicie z tym porządku? ogólnie tu sie nic nie trzyma kupy :P

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 22 lutego 2010, 16:38

Ale i tak jest wesoło 8)
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 22 lutego 2010, 18:42

Wesoło bo wesoło :D

ale admin faktycznie powinien zrobić porządek. Jest tu zarejestrowanych ok 800 osób ale nawet na rozpoczęciu sezonu 2009 nie było połowy. Brakuje w/g mnie wyboru (data ost. zalogowania) na podstawie tego admin byłby w stanie sprawdzić ilu nas jest - faktycznych użytkowników , część zalogowała się tylko raz. No i brakuje czegoś takiego jak (nie wiem jak to się fachowo nazywa) ale chodzi o to że po upływie pewnego czasu od ostatniego zalogowania np. 1 rok minie i wypad z listy. :idea:

kulawy
Posty: 166
Rejestracja: 08 października 2006, 00:06

Postautor: kulawy » 22 lutego 2010, 19:56

virus pisze: Jest tu zarejestrowanych ok 800 osób ale nawet na rozpoczęciu sezonu 2009 nie było połowy.


3/4 zarejestrowanych to słynne boty
Wyznawca czarnej wstęgi...

CBF600SA silver

Awatar użytkownika
iri
Posty: 285
Rejestracja: 19 lutego 2010, 23:02
Lokalizacja: OKR

Postautor: iri » 22 lutego 2010, 22:26

a kto to forum założył? św mikołaj? :shock:

Awatar użytkownika
Deviant
baron dzwonów
Posty: 487
Rejestracja: 06 lutego 2005, 14:38
Lokalizacja: Opole

Postautor: Deviant » 23 lutego 2010, 08:08

Panowie, wtedy kiedy to forum było zakładane w Opolu jeździło 10 motocykli. Znaliśmy się ze wszystkimi, łącznie z pod opolskimi miejscowościami. Obecnie maszyn jest tyle, że już nie wiadomo kto jest kim oraz czy odwiedza forum czynni, czy też czyta tylko z ciekawości. Mnie w każdym razie nie przeszkadza większa ilość zalogowanych, boty czy ludzie - niech sobie 'wiszą'...
I to jest słuszna koncepcja. Zasadniczo...

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 23 lutego 2010, 13:13

tak jak piszesz, nie chodzi o liczbe użytkowników tylko o pomieszane tematy...

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 23 lutego 2010, 17:46

Hm, no chyba pora żebym i ja się udzielił ;)

Co do ilości osób - tak, 80% to boty, z pamiętnego zalewu spamu wszelakiego. Udało mi się w końcu forum zabezpieczyć przed nimi, ale ani ja, ani Beny nie mamy serca do tego by usuwać kilka setek użytkowników, w dodatku zgadując, czy któryś z nich być może jest realną osobą.. Więc tak to sobie wisi i o jeść nie woła.

Co do pomieszanych tematów - ogólnie wydaje mi się, że układ forum jest dość przejrzysty i dotychczas w pełni był wystarczający. Fakt, pojawiły się jakieś dziwne reklamy w dziale OpoleZone, ale już je przeniosłem, dział Woj. Opolskie jest wystarczająco obszerny, by wiele tematów pomieścić, a jak nie, to zostaje jeszcze Hydepark.

Gdybym miał powiedzieć, że czegoś brakuje, to chyba działu Technika - gdzie można by poruszać typowo techniczne wątki jak naprawiać, jak usprawniać, jak odwrócić angielską kierownicę na drugą stronę, itp.
Ale z kolei takich tematów pojawia się baaardzo mało, czy jest więc sens robienia osobnego działu?

W każdym razie jeśli macie jakieś uwagi, czego brakuje i co by mogło się przydać - piszcie. Założenie nowego działu to parę chwil, jeśli ma Wam to uprzyjemnić korzystanie z forum, to nie ma problemu.
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
PęDZEL
Posty: 488
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: OPO

Postautor: PęDZEL » 23 lutego 2010, 17:50

Widzę, że forum znowu ożywa jak za dawnych czasów :lol: Tylko coraz mniej tu widać osób ze "starej gwardii" a szkoda :cry:
Nastał okres polowania na Yamahe FZ1 :-)

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 23 lutego 2010, 17:57

z pomieszanych rzeczy: 2 dział(podpis regionalne imprezy,.....)
3 dział(tytuł: zloty, imprezy)

brakuje działu "warsztat"
dział "nasze motocykle" też wydaje sie nie być głupim....

dział OpoleZone w stylu "co autor miał na myśli"

a i w dziale humor stworzyłbym jeden tamat, do którego można by powrzucać smieszne rzeczy bez tworzenia za kazdym razem osobnego tematu, w ktorym znajduje się tylko link czy kawał na 5 linijek :)

Awatar użytkownika
iri
Posty: 285
Rejestracja: 19 lutego 2010, 23:02
Lokalizacja: OKR

Postautor: iri » 23 lutego 2010, 21:05

torbiasz pisze:
brakuje działu "warsztat"
dział "nasze motocykle" też wydaje sie nie być głupim....


jestem za, a co do tych 80% bootow to przynajmniej usunąć tych z tymi ruskimi nazwami, nie liczy się ilośc tylko jakość.. :)

Awatar użytkownika
Stachoo
Posty: 290
Rejestracja: 10 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Krośnica

Postautor: Stachoo » 23 lutego 2010, 21:26

Ale Wy się uczepiliście tych botów :D
Toż to zajmuje parę kilo w sqlu, nie spamuje to, nie loguje sie to, a roboty od grzyba. Można by wywalić wszelkie ludziska z USA, Russia itd. jednym ruchem, ale niezbyt to pomoże ;)
Wypadało by zrobić captcha (o ile nie ma), aby w przyszłości się takie akcje nie pojawiały.

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 23 lutego 2010, 23:26

A ja bym apelował o postawienie jakiegoś ShoutBox'u... Fajna sprawa jak chce się pogadać o byle czym...
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
iri
Posty: 285
Rejestracja: 19 lutego 2010, 23:02
Lokalizacja: OKR

Postautor: iri » 24 lutego 2010, 00:02

shoutbox też fajna sprawa :P to kto w końcu to zrobi? bo ja nadal nie wiem kto jest kierownikiem... :P


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SUGESTIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika