Admin/Mod

Jezeli masz jakies sugestie, co do strony i forum to tutaj napisz
Awatar użytkownika
Viola
Posty: 366
Rejestracja: 28 marca 2008, 21:08
Lokalizacja: Opole/Chmielowice

Postautor: Viola » 28 lutego 2010, 11:21

słuszna racja :) popieram kolege.
Wzziuummm...

Awatar użytkownika
iri
Posty: 285
Rejestracja: 19 lutego 2010, 23:02
Lokalizacja: OKR

Postautor: iri » 28 lutego 2010, 14:09

a robicie jakieś spoty czy coś? i jak to wygląda, jeździcie czy idziecie do jakiejś knajpy na Cole pogadać ? :) i ile osób sie spotyka tak średnio?

Awatar użytkownika
PęDZEL
Posty: 488
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: OPO

Postautor: PęDZEL » 28 lutego 2010, 16:54

iri pisze:a robicie jakieś spoty czy coś? i jak to wygląda, jeździcie czy idziecie do jakiejś knajpy na Cole pogadać ? :) i ile osób sie spotyka tak średnio?


W sezonie to praktycznie moto-spotkania są co piątek, jakaś Cola i latanko. Frekwencja, hmmm... różnie to bywa, raz jest 5-6 motocykli a czasem bywało i ze 30-40 a może nawet więcej ale to raczej nie w temacie, o spotkaniach możesz poczytać w innym dziale :wink:
Nastał okres polowania na Yamahe FZ1 :-)

Awatar użytkownika
Arnold
Posty: 651
Rejestracja: 12 kwietnia 2010, 22:33
Lokalizacja: Opole

Postautor: Arnold » 03 czerwca 2010, 00:12

Chciałbym wyrazić moje zdanie na temat nie przeczytanych postów na forum. Jest to najbardziej wk**wiająca rzecz na tej stronie. Chodzi mi o to. Czy nie mogło by być zamiast "posty od ostatniej wizyty" tylko "nieprzeczytane posty"? Niekiedy wychodzi dziwna sytuacja że nie uda się przeczytać niektórych wpisów i później jest kłopot z ich odnalezieniem.
To tylko moje zdanie. Jak ktoś się ze mną zgodzi to chętnie bym taki manewr na forum widział.

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 03 czerwca 2010, 11:57

Niestety, temat praktycznie nie do ruszenia bez zmiany całego oprogramowania forum. Jedyny mod jaki znalazłem o podobnym funkcjonowaniu robi taki bajzel z forum i zżera tyle zasobów, że instalowanie go było by posunięciem mocno samobójczym :P

Z tego co wyczytałem, taka funkcja pojawia się dopiero w odpowiedni zmodowanym phpBB3, a i tam raz działa a raz nie ;x

Mogę jedynie poradzić, by nie zamykać strony z wyszukanymi, nieprzeczytanymi tematami aż się wszystkie przejrzy, a gdyby to nie było możliwe, to znów nie przesadzajmy.. Forum pokazuje kolorowymi ikonami, w jakich tematach znajdują się nieprzeczytane posty. Mamy raptem 10 działów, więc zerknięcie w którym znajduje się coś czego jeszcze nie czytaliśmy, zajmuje sekundę.
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
kamil
Posty: 498
Rejestracja: 24 listopada 2009, 11:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: kamil » 02 lipca 2010, 13:32

Mam takie pytanko czy da sie cos zrobic z datami postow. Nie zawsze jest wlasciwa czasami pokazuje dzien wstecz,choc oczywiscie nie jest to jakis problem ale tak dla porzadku moglo by to dzialac. :wink: pozdro

Awatar użytkownika
kosak8410
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2010, 18:49
Lokalizacja: Opole

Postautor: kosak8410 » 11 lipca 2010, 19:29

kamil pisze:Mam takie pytanko czy da sie cos zrobic z datami postow. Nie zawsze jest wlasciwa czasami pokazuje dzien wstecz,choc oczywiscie nie jest to jakis problem ale tak dla porzadku moglo by to dzialac. :wink: pozdro


Nie, bo tego działu nie czytają admini i modzi :P
Jak napewno widziałeś jest tu brak moda :P :P
SUGESTIE
Moderatorzy: Brak
gn71d

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 11 lipca 2010, 23:49

sorry, miałem odpisać i zapomniałem :)

czy komuś jeszcze pojawia się podobny błąd/ problem?
przyznam szczerze, że od kilku lat tu zaglądam i nigdy nie zauważyłem podobnego zachowania dat..
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SUGESTIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika