Nowy projekt fotogalerii

Jezeli masz jakies sugestie, co do strony i forum to tutaj napisz

Jak byscie woleli?

Bez zmian - wrzucac wsio do fotorelacji
3
30%
Zaczac wrzucac nowe zdjecia do prezentowanej fotogalerii
7
70%
 
Liczba głosów: 10

Agacica

Postautor: Agacica » 20 września 2005, 22:54

...to zacznijcie teraz kombinować :wink: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
czubuś
OPOLE ZONE
Posty: 165
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 23:50
Lokalizacja: Opole

Postautor: czubuś » 20 września 2005, 23:20

Bleee to co benaszek robił bardziej mi sie podobało było bardziej przejzyste :twisted: a więc jednak stawiam na stare !!

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 21 września 2005, 00:18

Z ciekawosci, powiedz mi Czubusiu, co w tym takiego nieprzejrzystego? :>

Zakladamy, ze jest link na stronie glownej. Klikamy go, wyswietla sie spis galerii - z nazwami, datami, chronologicznie. Klikamy znow, pojawiaja sie miniaturki zdjec. Jak jakies nam sie podoba, klikamy i mamy jego pelna wersje.. - przeciez to dokladnie to samo, co w starych fotorelacjach :> Nowoscia sa jedynie liczniki i system komentarzy, ale to raczej na plus niz minus, nie? :>

Ja sie oczywiscie upierac nie bede, ale nowa galeria ma dla mnie jedna, wielka zalete, przewazajaca wszystkie inne plusy i minusy: dodanie do niej nowej galerii zdjec to kwestia kilku chwil, duzo duzo latwiej niz w starych fotorelacjach. Automat robi miniaturki, automat tworzy strone, wystarczy wrzucic fotki do katalogu i kliknac dwa razy - tu akurat Beny bedzie wiedzial, ile sie musial naklepac kodu w Fotorelacjach, byscie mogli obejrzec strone ze zdjeciami :)

Takze pod wzgledem wygody, nowy sposob bylby bardzo efektowny. Jesli o wizualna strone chodzi, mozna dopracowac - np. zmienic kolor tla na bialy..
Zreszta, na pewno wkrotce bedzie okazja pogadac na zywo i pomyslec, co zrobic, zeby bylo i dobrze i wygodnie :> Nie ? :)
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
SATAN
OPOLE ZONE
Posty: 60
Rejestracja: 13 marca 2005, 23:07
Lokalizacja: rodem z piekła

Postautor: SATAN » 21 września 2005, 00:41

ja do starych fotorelacji juz sie przyzwyczailem,i podobaja mi sie
...ale skoro nowe galerie bede o wiele szybciej zamieszczane,zaraz po wyprawach motocyklowych
i nikt nie bedzie sie musial tyle spuszczać nad wrzucanie zdjec to jest to jak dla mnie praktyczniejsze wyjscie :!: :!: :!:

do wszystkiego zreszta mozna sie przyzwyczaic :)
a glownie chodzi o aktualizacje strony,a z tego co pisze Reaven to bedzie ona na biezaco :) :)
memento mori...nie zapomnij wyjebać Marioli

YAMAHA FZS 1000 FAZER

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 22 września 2005, 00:15

No i łokej, na stronie głównej pojawił się link otwierający nową fotogalerię, zaraz nad linkiem z dotychczasowymi fotorelacjami.
Samą fotogalerię natomiast delikatnie przemodelowałem - przekolorowałem - tak, by lepiej pasowała wystrojem do strony głównej :)

Jakby co, zawsze można coś pozmieniać, ale myślę, że powinno się przyjąć.. :)
:

:

Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..

[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
rufi.26
Posty: 128
Rejestracja: 22 marca 2006, 19:52
Lokalizacja: Bielefeld-D / Osowiec k.OPOLA

Postautor: rufi.26 » 11 lipca 2008, 23:08

Czytajac ten temat natknolem sie na takie posty w ktorych stalo " fotki z niedzielnego wypadu juz sa gotowe ... , czy tam wycieczka do Kup ... itd itp" , w jakims pisalo jeszcze -" w fotogalerii mozna bedzie poogladac fotki z naszych wyskokow , smigania po miescie , imprez czy zlotow " czy jakos tak to bylo , i tak przegladajac fotogalerie mozna szybko zauwazyc jak z biegiem czasu zanika liczba dadawanych fotek , a szkoda , panowie administratorzy nie zaniedbujcie tego bo za pare lat otwioerajac strone niebedzie czego poogladac

pozdrowionka dla calej ekipy OZ
<<< POWERED BY V-2 >>>


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „SUGESTIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika