Nowy Sklep Motocyklowy "RADAR MOTORS"

regionalne imprezy, serwisy motocyklowe, sklepy, lakiernie, itd. wszystko w Naszym województwie
motopsychoo

Postautor: motopsychoo » 27 października 2009, 20:41

jaroslawt - ciesze sie ze twoj poziom na forum jest wysooooki. Fajnie, tylko szkoda ze w jezdzie motorem cos lezysz i kwiczysz. Najpierw wywody odnosnie stoopie az po glebe na spotkaniu piatkowym. Wiecej pisz na forum, a bedziesz mial super wyniki w jezdzie na moto.

Masz super percepcje, skoro po jednym spotkaniu poznajesz juz osobe na tyle, ze mozesz za nia reczyc.... Ja to musze z kims beczke soli zjesc zeby go poznac ale widze ze u Ciebie jest inaczej....

.........ojjj forumowi teoretycy :roll: :roll: :roll:

Awatar użytkownika
Radar
Posty: 147
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 23:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: Radar » 27 października 2009, 20:50

Ty motopsychoo czubku od mnie zwale jak ci coś nie pasuje to se zwal konia najwidoczniej nie dorastasz mi do pięt . Nie podskakuj bo się wywrócisz na motorku jeszcze i będzie boleć
dawidmi o mojej SV zwala stoi w garażu nie mam czasu jeździć
Killu będę mówił i pisał co chciał mam więcej oleju w głowie niż psycholek
Radar

Radar Motors
Warsztat, Części zamienne, Akcesoria motocyklowe

Suzuki SV 650s

Prędkość jest bogiem a wiara w boga jest nałogiem

http://www.bikepics.com/members/radar123/

motopsychoo

Postautor: motopsychoo » 27 października 2009, 21:00

Radar - jeszcze nikt nie wymyslili takich studiow, po ktorych mozna zrozumiec choc jedno zdanie, ktore piszesz .

PS.
Kiedy moge podjechac na reczna myjnie z moim pieknym motorem ?

Awatar użytkownika
dawidmi
Posty: 751
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 16:07
Lokalizacja: Polska Europa Świat

Postautor: dawidmi » 27 października 2009, 21:45

Radar pisze:
dawidmi o mojej SV zwala stoi w garażu nie mam czasu jeździć


No z SVką "zwała" bo coś czasza się połamała lekko....chyba że to tuning taki?

motopsychoo

Postautor: motopsychoo » 27 października 2009, 21:59

a jeszcze tak niedawno tak Radar plakales ze masz ryske na baku, ktora to zrobili cie w Motogarazu buehehehehe. A to taaaaki zonk Radar, co ?

Jak to mowia : nie przejmuj sie rola, bo i tak cie wypierdola :D:D:D

PS. Uwaga na powypadkowa zolta SV'ke, ktora pojawi sie niedlugo na allegro :evil: :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Radar
Posty: 147
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 23:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: Radar » 27 października 2009, 23:04

moto czubku przestań pierdolić nie miałem dzwona do twojej wiadomości montuje małe usprawnienie. A jeżeli nie umiesz czytać to wródź się do żłobka i naucz się czytać. To wasze rzędówki wyglądają jakby szlifowały ciągle asfalt wszędzie odrapane porysowane i na dodatek maja muła.

A co do SV-ki nie jest popękana ani połamana masz dowody dawidmi ?

Jak nie to się odpierdol bo oberwiesz jedyne co zmieniłem to migacze lusterka i lampę bo ta była porysowana Zresztą co robię ze swoim moto to moja sprawa a nie sprawa forum wiec patrzcie się na swoje złomy
Radar



Radar Motors

Warsztat, Części zamienne, Akcesoria motocyklowe



Suzuki SV 650s



Prędkość jest bogiem a wiara w boga jest nałogiem



http://www.bikepics.com/members/radar123/

Awatar użytkownika
dawidmi
Posty: 751
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 16:07
Lokalizacja: Polska Europa Świat

Postautor: dawidmi » 28 października 2009, 09:11

Radar pisze:A co do SV-ki nie jest popękana ani połamana masz dowody dawidmi ?

Jak nie to się odpierdol bo oberwiesz jedyne co zmieniłem to migacze lusterka i lampę bo ta była porysowana Zresztą co robię ze swoim moto to moja sprawa a nie sprawa forum wiec patrzcie się na swoje złomy


Zważaj na słowa kolego, bo na Zapolską jest niedaleko, a w razie czego to Twoje super kapcie nie pomogą.

A dowody? Stała w zeszłym tygodniu przy kolumnach w niezbyt dobrym stanie...ale jesli to usprawnienie, to gratuluję pomysłowości :roll:

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 28 października 2009, 09:42

..chyba zima idzie, bo znów się wszyscy chcą bić zamiast jeździć ;)
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
dawidmi
Posty: 751
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 16:07
Lokalizacja: Polska Europa Świat

Postautor: dawidmi » 28 października 2009, 10:20

Reaven pisze:..chyba zima idzie, bo znów się wszyscy chcą bić zamiast jeździć ;)

Jaka tam zima, ja w poniedziałek do Tychów pomykałem na autostradzie, w deszczyku lekkim;]

motopsychoo

Postautor: motopsychoo » 28 października 2009, 11:27

Radar - wez przestan wkoncu bic ludzi po forum. Chodzisz i napierdzielasz wszystkich jak Chuck Norrrrrris. W dodatku jezdzisz
na najszybszym motorze w miescie... Nie ma na forum killera na Radara - moze zrobmy druga walke stulecia : Radar kontra Ktoś.......

Ktory bedzie kozakiem i wyskoczy do Radara ? Pewnie taki sie nie znajdzie..... Taki sie jeszcze nie narodzil :shock: :shock: :shock:

Oj Radar Radar, wnioskujac po twoich uszach to juz rodzice cie za nie ciagali, ale widocznie duuuuzo za malo :P :P :P

Awatar użytkownika
Morich
Posty: 139
Rejestracja: 04 maja 2009, 17:11
Lokalizacja: DW/Opo/Wro

Postautor: Morich » 28 października 2009, 12:40

Panowie, zlitujcie się, tego już się czytać nie da <lol>
Naprawdę, no comments...
"Stay or forever go, paly or you will newer know!"
gg: 3288368

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 28 października 2009, 14:23

No az szkoda konczyc ten watek - juz pewnie rekord zalu i zenady zaliczyl ale jak go zostawimy moze skocza sie pomysly pobijania tego niechlubnego rekordu (z powodu zbyt wysoko zawieszonej poprzeczki oczywiscie :D).

Motopsycho nigdy nie twierdzilem, ze zajebiscie jezdze ale przez 3 ostatnie miesiace nawinalem ponad 6k na licznik wiec moze kiedys w przyszlosci bedzie lepiej.
Co do stopie z ABSem to poczytaj sobie ostatni numer motocykla o tym systemie. Tak. Dobrze sie domyslasz - system ten ma takze przeciwdzialac podnoszeniu tylnego kola...

Radar przekonałeś mnie (przyznaje, ze nie bylem tego pewien :P). Ortografia wcale nie jest Twoim najwiekszym problem <rotfl>
Pozdrawiam
Jarekt tel. 514150200
Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com

Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 28 października 2009, 14:58

Mam wrażenie, że robimy syf i z radością się w nim tarzamy...
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

motopsychoo

Postautor: motopsychoo » 28 października 2009, 19:26

jaroslawt - ja jestem praktykiem - nie teoretykiem. Jak mowie ze z abs mozna latac po kilkadziesiat metrow na przodzie to dlatego ze to wiem z praktyki a nie z gazet... Jak nie chcesz wierzyc to trudno - kazdy to Tobie powie. Hej

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 29 października 2009, 11:25

motopsychoo pisze:jaroslawt - ja jestem praktykiem - nie teoretykiem. Jak mowie ze z abs mozna latac po kilkadziesiat metrow na przodzie to dlatego ze to wiem z praktyki a nie z gazet... Jak nie chcesz wierzyc to trudno - kazdy to Tobie powie. Hej


Fajnie jakbys rzucil okiem na art o ktorym pisalem. To, ze na ABSach pierwszych generacji mozna bylo robic stopie to slyszalem ale jesli na 10 najrozniejszych sprzetow tylko Aprilla stanela na przednim (co zostalo skomentowane jako zle ustawiony ABS) to chyba o czyms swiadczy. Nie chce mi sie wglebiac w teorie ale od strony ABSu jest dosc latwo wykryc stopie i chyba logiczne, ze system stworzony dla poprawy bezpieczenstwa zapobiega takim sytuacjom.
Generalnie sie nie upieram ale u mnie niezaleznie od nawierzchni i nacisku na przednia klamke zawsze doprowadza do popuszczenia przedniego hamulca przez abs. Ciezko teraz o dobra przyczepnosc ale jeszcze potestuje temat.
To samo palenie gumy - jak trzymam przedni hamulec a system wykrywa, ze tyl kreci sie szybciej niz przod to od razu odpuszcza przedni hamulec bo odbiera to jak zablokowanie przedniego kola. Tyle co do teorii :)
Pozdrawiam
jarekt
Pozdrawiam

Jarekt tel. 514150200

Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com



Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WOJ. OPOLSKIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika