Nowy Sklep Motocyklowy "RADAR MOTORS"

regionalne imprezy, serwisy motocyklowe, sklepy, lakiernie, itd. wszystko w Naszym województwie
Awatar użytkownika
Mr_Smail
Posty: 216
Rejestracja: 01 lutego 2008, 17:55
Lokalizacja: Opole - Chabry

Postautor: Mr_Smail » 30 lipca 2009, 21:39

powodzenia Radar w biznesie i ...
jak najmniej rys na bakach klientow :)

motopsychoo

Postautor: motopsychoo » 30 lipca 2009, 21:58

sluchaj kolego - jesli uwazasz ze cos ci sie nalezy to zglos sie do Moto Garazu i zalatw sprawe jak mezczyzna - powiedz wlascicielowi prosto w oczy co do niego masz i po temacie. Ty zachowujesz sie jak "baba" i płaczesz tutaj od miesiecy na forum. Wszyscy mamy juz dosc twojego zoltego, zajebistego, bezryskowego baku. Tutaj ludzie powinni sie umawiac na spotakania, dzielic doswiadczeniami a nie pier$&^$ic o zoltym baku jakiegos starego rupiecia. Ogarnij sie i stan na ziemi kolego bo daleko tak nie zajdziesz - sam sobie robisz antyreklame.
Pokaz moze na forum foty jak latasz na jednym kole, jak sie skladasz w winkle - pogadamy o technice itd. To bedzie ciekawe a nie rysy na baku. To nie forum z serii "Napisz list do przyjaciolki..."

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
PLAWIAKLUKAS
Posty: 86
Rejestracja: 25 grudnia 2006, 23:00
Lokalizacja: Opole

Postautor: PLAWIAKLUKAS » 30 lipca 2009, 22:09

Słusznie piszesz.... :!:
FZ1S i WR250F

Awatar użytkownika
Deviant
baron dzwonów
Posty: 487
Rejestracja: 06 lutego 2005, 14:38
Lokalizacja: Opole

Postautor: Deviant » 31 lipca 2009, 09:11

Wstawiłem 'taki' film ostatnio do odpowiedniego działu... toż to wszystko tak samo woła o pomstę do nieba jak i ten 'artysta' z filmu...

Zresztą tak sobie przeczytałem wątek i trzeba wspomnieć o 'medialnym sukcesie' jakim jest przedsięwzięcie biznesowe Radara...
I to jest słuszna koncepcja. Zasadniczo...

Awatar użytkownika
Radar
Posty: 147
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 23:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: Radar » 31 lipca 2009, 10:57

moto jest młode a na rupieciu to ty chyba jeździsz motopsychoo A co boicie się ostrzeżeń ja tylko was ostrzegłem sami ten wątek rozwinęliście i kontynuujecie zachowujecie się jak dzieci z przedszkola
Radar

Radar Motors
Warsztat, Części zamienne, Akcesoria motocyklowe

Suzuki SV 650s

Prędkość jest bogiem a wiara w boga jest nałogiem

http://www.bikepics.com/members/radar123/

motopsychoo

Postautor: motopsychoo » 31 lipca 2009, 18:32

Deviant pisze:Wstawiłem 'taki' film ostatnio do odpowiedniego działu... toż to wszystko tak samo woła o pomstę do nieba jak i ten 'artysta' z filmu...

Zresztą tak sobie przeczytałem wątek i trzeba wspomnieć o 'medialnym sukcesie' jakim jest przedsięwzięcie biznesowe Radara...


witamy na pokładzie księdza..... :twisted: :twisted: :twisted:

Radar - to ze mam rupiecia - jestem świadom. Ty zyj dalej w obłudzie :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Qoptics
Posty: 266
Rejestracja: 22 marca 2008, 21:38
Lokalizacja: Kiedyś Opole teraz BELGIA

WITAM WSZYSTKICH WIELBICIELI RADAR MOTORS

Postautor: Qoptics » 01 sierpnia 2009, 10:11

WITAM WSZYSTKICH WIELBICIELI RADAR MOTORS :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Na wstępie chcę pogratulować koledze pomysłu !!!!!!!!!!!!

JEST ZAJEBISTY !!!! :lol: :roll: :P :lol: :wink: :lol: :lol: :lol:

NIE CHCĘ BYĆ UPIERDLIWY ALE MAM KILKA ALEEEEEEE

Kolego RADAR tak czytam i czytam czasem coś napiszę jednak im bardziej się zagłębiam w temacie tym bardziej utwierdza się moja opinia iż jesteś zwykłym krętaczem , oszustem, mataczem i za razem jełopem do potęgi entej !!!!!!!!!!!!!!!!!

poniżej kilka przykładów :

NIE POTRAFISZ PISAĆ GRAMATYCZNIE (każdemu się może wypsnąć jednak u Ciebie jest to notoryczne)

może ty nie umiesz naprawia swojego motoru a ja tak i naprawie każdy motor a poza tym


PISZESZ BZDETY I OCZERNIASZ INNYCH A ZWŁASZCZA WARSZTATY ( jeśli masz problem to zgłoś to do PIH bo wypisywanie tu uważam to za niezdrową konkurencję , a zwłaszcza , ŻE ZAUWAŻYŁEŚ TĄ RYSĘ W DOMU !!!!) a za takie oczernianie możesz mieć sprawę w sądzie .

po przyjeździe do domu zauważyłem rysę na baku paliwa której wcześniej nie było.


Poza tym dlaczego w jednym poście lakier ma inne oznaczenie , a w kolejnym inne i poza tym różni się cenowo aż o 400 zł

Lakier kosztuje 1000 zł lakiernik bierze 300 zł jestem wiec na minusie a lakier jest 4 warstwowy oryginalny SUZUKI Y9L cena za 1 Litr

kriss i inni jak nie wiecie o co poszło miedzy mną a moto garaż to nie zabierajcie głosu moim zdaniem jest mi winny 600 zł za lakier i lakiernika farba to Y9F limitowana edycja.

raz oryginalny, a kolejnym razem już limitowana edycja, raz SUZUKI Y9L , a kolejnym razem Y9F ciekawe czy tez 4 warstwowa?

według mnie i mojej żony :lol: ta cała historyjka jest zwykle wyssana z palca jak wszystkie inne tematu RADAR , a z tą firmą to pojechałeś po bandzie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MASZ KOLEGO CERTYFIKATY JAKIEŚ CHOĆ JEDEN ALBO POŁOWĘ :lol: :lol: :lol: :lol:

no i kto zleca regulację gaźników jeśli sam potrafi to doskonale zrobić TYLKO RADAR :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


NIE CHCE MI SIĘ DALEJ PISAĆ O TWOICH WYCZYNACH I BZDETACH ITP.

Resztę pozostawiam zwyczajnej ocenie urzytkowników FORUM których zapraszam serdecznie do korzystania z usług PSEUDO warsztatu RADAR MOTORS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS.
ALE ZAUWAŻYŁEM < ŻE W TYM WSZYSTKIM JEST SENS i LOGIKA !!!!



BEZ CIEBIE RADAR NIE BYŁO BY Z KOGO DRWIĆ NA FORUM :arrow: :!: :lol:

pozdrawiam
NO FATE !!!!!

Awatar użytkownika
ZALOO
moj jedyny plecak... MADI !
Posty: 262
Rejestracja: 05 lutego 2005, 11:51
Lokalizacja: OPOLE

Postautor: ZALOO » 03 sierpnia 2009, 13:51

AMEN...

P.S.W stylu Devianta

Awatar użytkownika
Bobek
Posty: 87
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 18:25
Lokalizacja: okolice Opola ;) <Przecza>

Postautor: Bobek » 04 sierpnia 2009, 20:11

"eeee!!! co się śmiejesz.. paliłeś się kiedyś??"

rzepaM
Posty: 33
Rejestracja: 04 sierpnia 2007, 21:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: rzepaM » 04 sierpnia 2009, 20:22

Słuszne spostrzeżenie Bobek-paliłeś się kiedyś? Skąd my to znamy? Czyżby to kolega Radar? :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Mr_Smail
Posty: 216
Rejestracja: 01 lutego 2008, 17:55
Lokalizacja: Opole - Chabry

Postautor: Mr_Smail » 04 sierpnia 2009, 21:02

nie lapie z tym paleniem sie??

buflo
Posty: 15
Rejestracja: 11 października 2007, 09:48
Lokalizacja: Tarnow Op.

Postautor: buflo » 04 sierpnia 2009, 21:12

Ja też nie kumam!

Awatar użytkownika
Qoptics
Posty: 266
Rejestracja: 22 marca 2008, 21:38
Lokalizacja: Kiedyś Opole teraz BELGIA

Postautor: Qoptics » 04 sierpnia 2009, 21:50

:twisted:
NO FATE !!!!!

Awatar użytkownika
Mr_Smail
Posty: 216
Rejestracja: 01 lutego 2008, 17:55
Lokalizacja: Opole - Chabry

Postautor: Mr_Smail » 05 sierpnia 2009, 10:25

a co Twoj awatar ?
eh skomplikowane tutaj sprawy wyszly, a Radar to spoko koles tak wogole :)

Awatar użytkownika
Tokaj
Posty: 42
Rejestracja: 25 września 2005, 17:25

Postautor: Tokaj » 15 sierpnia 2009, 13:14

yyyy ktoredy na Grunwald ?


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WOJ. OPOLSKIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika