Spory kawałek równego asfaltu

regionalne imprezy, serwisy motocyklowe, sklepy, lakiernie, itd. wszystko w Naszym województwie
Marcin
Posty: 33
Rejestracja: 25 września 2006, 15:00
Lokalizacja: Opole

Spory kawałek równego asfaltu

Postautor: Marcin » 28 marca 2012, 09:28

Potrzebujemy spory kawałek w miarę równego asfaltu mało uczęszczanej drogi, a najlepiej odcinka wyłączonego z ruchu w bliskiej okolicy Opola.
Miejsce gdzie nikomu nie będzie przeszkadzał hałas regulowanego Junaka do wyścigów ulicznych.
Proszę o informację o takich miejscach.
Dzięki.
Naked

Awatar użytkownika
dawidmi
Posty: 751
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 16:07
Lokalizacja: Polska Europa Świat

Postautor: dawidmi » 28 marca 2012, 09:30

Ul. Północna, boczna partyzanckiej, na wysokości więzienia.

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 28 marca 2012, 09:55

Jak znajdziesz taki kawałek, to się pochwal. W naszym kraju chyba nie ma takich miejsc. Choćby w promieniu 20km nie było żywej duszy, zawsze będzie komuś przeszkadzać :(
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Arnold
Posty: 651
Rejestracja: 12 kwietnia 2010, 22:33
Lokalizacja: Opole

Postautor: Arnold » 28 marca 2012, 10:04

Dawid budują się tam dwie fabryki, więc mogą się czepiać. Ewentualnie ta prosta długa.

Reaven
Posty: 1611
Rejestracja: 15 marca 2005, 11:34

Postautor: Reaven » 28 marca 2012, 10:50

Można też na Prądy pojechać, w tygodniu tam pusto jest, ludzie już w miarę przyzwyczajeni do hałasów chyba.

Albo trasa na Kluczbork, kawałek za Zawadą jest fajny asfalt, jest parking żeby się rozłożyć ze sprzętem, trochę hałasów też wytrzymają.
:
:
Nowhere to Run, Nowhere to Hide, Nowhere to Live and Nowhere to Die..
[ niemoralne propozycje kierować na: +48693184930 || reaven @ rut.pl ]

Awatar użytkownika
CaReW^^
Posty: 21
Rejestracja: 16 lutego 2011, 23:05
Lokalizacja: Dobrzeń Wlk.

Postautor: CaReW^^ » 31 marca 2012, 03:30

Ja bym polecił drogę obok torów jak jedziesz z dambonia na chróścinę. Jak masz wiadukt na końcu dambonia to szukaj drogi wzdłuż torów w kierunku chróściny, tam masz dwa odcinki gdzie masz spokój i na prawdę praktycznie zerowy ruch pojazdów a asfalt idealny. Na prawdę polecam ci sprawdzić to miejsce.
PIER*** SZKOŁE, ZOSTAŃ NINJA........ JA JUŻ ZOSTAŁEM

Awatar użytkownika
andrut78
Posty: 375
Rejestracja: 13 marca 2010, 09:40
Lokalizacja: Opole, os. Armii Krajowej

Postautor: andrut78 » 31 marca 2012, 12:08

Mówisz o tej drodze: http://mapy.google.pl/maps?q=50.662139, ... 1&t=h&z=16

Jeżeli tak to jest boczna Niemodlińskiej, a nie Dambonia ;) tylko radzę uważać na rolkarzy, rowerzystów i innych takich.
Honda CBR 600 F4i '02
Junak M10 '64
__________________

Awatar użytkownika
marcelli
Posty: 267
Rejestracja: 21 kwietnia 2010, 17:24
Lokalizacja: O...pole

Postautor: marcelli » 31 marca 2012, 14:14

CaReW^^ pisze:Ja bym polecił drogę obok torów jak jedziesz z dambonia na chróścinę. Jak masz wiadukt na końcu dambonia to szukaj drogi wzdłuż torów w kierunku chróściny,
tam masz dwa odcinki gdzie masz spokój i na prawdę praktycznie zerowy ruch pojazdów a asfalt idealny. Na prawdę polecam ci sprawdzić to miejsce.

Taki mały ruch to też tam nie jest, często tamtędy jeździłem i każdy tam ciśnie ile może, a faktycznie tam też rolkarzy i rowerzystów spotkać można.

Ale, jak będziecie bacznie uważać na innych, to nikt na tej drodze nie powinien się przyczepić.
Obrazek


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WOJ. OPOLSKIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika