Nowe motocykle w służbie krapkowickiej policji

regionalne imprezy, serwisy motocyklowe, sklepy, lakiernie, itd. wszystko w Naszym województwie
Awatar użytkownika
DominikL
Posty: 55
Rejestracja: 12 października 2009, 19:03
Lokalizacja: Opole / Sławice

Nowe motocykle w służbie krapkowickiej policji

Postautor: DominikL » 31 marca 2011, 11:45

Gsf600s bandit --> CBR600F3 --> ?

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Nowe motocykle w służbie krapkowickiej policji

Postautor: Walach » 31 marca 2011, 19:09

to juz wiem na kogo uwage zwracać wracając z pracy hehe :)

chociaż pewnego razu jadąc z Opola na Kluczbork widziałem nadjeżdżającego z przeciwka motocyklistę więc w ramach solidarności wystawiłem rękę pozdrawiając go na szlaku, "kolega" odpowiedział, a gdy przejeżdżał obok mnie dostrzegłem napis "policja" :D więc łobuzy tacy źli nie są :)

Jezior
Posty: 41
Rejestracja: 29 września 2010, 10:11
Lokalizacja: Olesno

Postautor: Jezior » 31 marca 2011, 21:43

A fotki akurat z Olesna. Też spoko misiaki zawsze jak są na moto to lewą podniosą.

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe motocykle w służbie krapkowickiej policji

Postautor: jaroslawt » 01 kwietnia 2011, 09:38

Walach pisze:to juz wiem na kogo uwage zwracać wracając z pracy hehe :)

chociaż pewnego razu jadąc z Opola na Kluczbork widziałem nadjeżdżającego z przeciwka motocyklistę więc w ramach solidarności wystawiłem rękę pozdrawiając go na szlaku, "kolega" odpowiedział, a gdy przejeżdżał obok mnie dostrzegłem napis "policja" :D więc łobuzy tacy źli nie są :)


Absolutnie zli nie sa. Nie da sie ukryc, ze ich praca polega na sciganiu takich jak my jednak nie mozna zapominac o tym, ze po pracy to sa zwykli motocyklisci. O bardzo powaznym udziale Blue Knights w akcjach spolecznych i charytatywnych ktore tutaj w ramach forum wspieralismy (akcja dla janka, zbiorka dla powodzian itp) nie wspominajac. Policjant tez czlowiek a na naszych lokalnych jednosladowych stóżów prawa jeszcze zlego slowa nie slyszalem.
Pozdrawiam
Jarekt tel. 514150200
Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com

Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Re: Nowe motocykle w służbie krapkowickiej policji

Postautor: DR Mario » 12 kwietnia 2011, 01:24

jaroslawt pisze:
Walach pisze:to juz wiem na kogo uwage zwracać wracając z pracy hehe :)

chociaż pewnego razu jadąc z Opola na Kluczbork widziałem nadjeżdżającego z przeciwka motocyklistę więc w ramach solidarności wystawiłem rękę pozdrawiając go na szlaku, "kolega" odpowiedział, a gdy przejeżdżał obok mnie dostrzegłem napis "policja" :D więc łobuzy tacy źli nie są :)


Absolutnie zli nie sa. Nie da sie ukryc, ze ich praca polega na sciganiu takich jak my jednak nie mozna zapominac o tym, ze po pracy to sa zwykli motocyklisci. O bardzo powaznym udziale Blue Knights w akcjach spolecznych i charytatywnych ktore tutaj w ramach forum wspieralismy (akcja dla janka, zbiorka dla powodzian itp) nie wspominajac. Policjant tez czlowiek a na naszych lokalnych jednosladowych stóżów prawa jeszcze zlego slowa nie slyszalem.


Zły Policeman to taki, który źle wykonuje swoją robotę, czyli olewa tych co zapieprzają 2 paki w zabudowanym :)
Jaro, miło przeczytać jakiegoś naprawdę rozsądnego posta na forum :)
Pozdrowionka dla BLKV, to naprawdę zajefajni ludzie.

Lewa w górę :)
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A

Awatar użytkownika
dawidmi
Posty: 751
Rejestracja: 18 czerwca 2008, 16:07
Lokalizacja: Polska Europa Świat

Postautor: dawidmi » 07 września 2011, 13:05


kraju19
Posty: 23
Rejestracja: 03 sierpnia 2011, 03:33
Lokalizacja: Opole ZWM/Malinka

Postautor: kraju19 » 07 września 2011, 14:03

Nie sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika ;)

Awatar użytkownika
kamil
Posty: 498
Rejestracja: 24 listopada 2009, 11:01
Lokalizacja: Opole

Postautor: kamil » 07 września 2011, 17:28

Heh... :D Dobre . Niezły agent - coś jak Killu :wink:


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WOJ. OPOLSKIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika