Polecani Handlarze - osoby sprzedające motocykle

regionalne imprezy, serwisy motocyklowe, sklepy, lakiernie, itd. wszystko w Naszym województwie
MatiOPR
Posty: 38
Rejestracja: 12 lutego 2011, 13:10
Lokalizacja: OPR

Polecani Handlarze - osoby sprzedające motocykle

Postautor: MatiOPR » 18 lutego 2011, 14:46

Witam, jako iż piękna cbr f3 przeszła mi koło nosa, poszukiwania trwają, w związku z czym pytam Was czy polecacie, znacie kogoś godnego zaufania, kto sprowadza dobre maszynki?
Lepiej na dwóch jak człowiek niż na czterech jak zwierze ;)

HondaFan

Peres
Posty: 41
Rejestracja: 14 października 2010, 18:46
Lokalizacja: Kup

Postautor: Peres » 18 lutego 2011, 18:12

Myślę, że warto będzie prześledzić ten temat:
http://opolezone.pro24.pl/phpBB/viewtopic.php?t=1660

Tylko jak chodzi o handlarzy... Nie wiem, jak w branży motocyklowej, ale jeśli jest tak samo, jak w samochodowej, to zastanów się, czy nie warto poszukać samemu... Handlarz handlarzowi nierówny, ale każdy chce zarobić, w jakikolwiek sposób, jak np. (fragment):
Witam koledzy , handluje autami i zakupiłem niedawno ładną a4 z 1.9 tdi AFN silnik taki jak w mojej a6 . A4 ma załozone nowe wtryskiwacze i w zwiazku z tym planuje przełozyć je do swojej a6 zaoszczędzając w przyszłości pare set złotych:)
Witam koledzy , handluje autami i zakupiłem niedawno ładną a4 z 1.9 tdi AFN silnik taki jak w mojej a6 . A4 ma załozone nowe wtryskiwacze i w zwiazku z tym planuje przełozyć je do swojej a6 zaoszczędzając w przyszłości pare set złotych:) .

Moje zapytanie brzmi jak fachowo to samemu przeprowadzic , wiem ze przy dokręcaniu nalezy zachowac moment...


Zaczyna się sezon, coraz więcej ofert pojawia się na allegro.pl... Pojedziesz samemu, porozmawiasz z właścicielem, zawsze powinno się udać dowiedzieć więcej, niż od handlarza nieznającego historii motocykla... Cierpliwości i wytrwałości życzę :)

Ale jakby co, to myślę, że Kill'u może być w tej materii dobrze poinformowany... Jak we wszystkim :P

Awatar użytkownika
Arnold
Posty: 651
Rejestracja: 12 kwietnia 2010, 22:33
Lokalizacja: Opole

Postautor: Arnold » 18 lutego 2011, 18:38

NIE polecam handlarza z Nysy przy orlenie jak się jedzie na Otmuchów. Kupiłem od niego Yamaszke. Dobrze że przypadkiem natknąłem się na zerwany gwint do pokrywy zaworów w panewce wałka. Jakby się ten gwint rozleciał to miałbym po silniku a dużo już nie brakowało.

Awatar użytkownika
iri
Posty: 285
Rejestracja: 19 lutego 2010, 23:02
Lokalizacja: OKR

Postautor: iri » 18 lutego 2011, 22:48

Arnold pisze:NIE polecam handlarza z Nysy przy orlenie jak się jedzie na Otmuchów. .

jaki ma nick na allegro?

MatiOPR
Posty: 38
Rejestracja: 12 lutego 2011, 13:10
Lokalizacja: OPR

Postautor: MatiOPR » 19 lutego 2011, 20:51

Nie no sprawa z typowymi handlarzami jest dla mnie jasna, myslałem moze ze ktos z forumowiczow ma mozliwość sciagniecia, albo namiar na osoby które mają takie możliwości.
Poki co poszukiwania trwają wśród prywatnych ofert..
Lepiej na dwóch jak człowiek niż na czterech jak zwierze ;)



HondaFan

Awatar użytkownika
qbaVstrom
Posty: 6
Rejestracja: 10 lutego 2011, 18:10
Lokalizacja: Opole

Postautor: qbaVstrom » 19 lutego 2011, 22:35

Polecam Pana Piotra z Biestrzennika spod Ozimka, sprowadza bardzo ładne sprzęty z Włoch. Sprowadzony moto jest zawsze w wyższej cenie niż rynkowa ale warto, podam pare przykładów:
Sam kupowałem Zr-7 i motocykl był jak igła, jedynie opony do wymiany, a szukałem tego modelu prze 3 miesiące z marnym skutkiem po prywatnych aukcjach... Brat kupił rok temu Horneta 600 z 2000r. a moto wygląda i chodzi jak nowe. Dwa tygodnie temu znajomy znajomego odebrał Horneta od wyżej wymienionego Pana i znowu duże zaskoczenie.
Telefon do odnalezienia na allegro. Najlepiej zadzwonić i pogadać. Gościu rzetelny i godny polecenia. Sam mam dystans do "handlarzy" ale tego Pana mogę polecić.

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 20 lutego 2011, 02:41

Faktycznie Piter ściąga ładne motocykle.

To telefon do Niego:
692 336 550

Całkiem ładne motocykle ma też gość z Kluczborka:
http://www.dualmotocykle.yoyo.pl/
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Petro
Posty: 366
Rejestracja: 04 sierpnia 2006, 22:35
Lokalizacja: Komprachcice/Gliwice

Postautor: Petro » 20 lutego 2011, 21:06

Polecam tez motofrajde. http://www.motofrajda.pl/ troszke dalej od opola ale naprawde solidni i sprawdzeni :D

Awatar użytkownika
szelo
Posty: 52
Rejestracja: 24 kwietnia 2010, 23:48

Postautor: szelo » 21 lutego 2011, 20:39

Witam. Jestem nowy na forum :) Chciałbym sie was zapytać czy ktoś może miał coś wspólnego z tym handlarzem xxxmotocykle jest to nick z allegro. Dziękuję za odpowiedz

Awatar użytkownika
DominikL
Posty: 55
Rejestracja: 12 października 2009, 19:03
Lokalizacja: Opole / Sławice

Postautor: DominikL » 21 lutego 2011, 20:59

szelo pisze:Witam. Jestem nowy na forum :) Chciałbym sie was zapytać czy ktoś może miał coś wspólnego z tym handlarzem xxxmotocykle jest to nick z allegro. Dziękuję za odpowiedz


Z tego co się orientuje to osoba o której pisał kolega qbaVstrom. pozdro
Gsf600s bandit --> CBR600F3 --> ?

Awatar użytkownika
szelo
Posty: 52
Rejestracja: 24 kwietnia 2010, 23:48

Postautor: szelo » 21 lutego 2011, 21:28

O to super :P Dzieki

Awatar użytkownika
piter84
Posty: 73
Rejestracja: 28 lutego 2010, 11:17
Lokalizacja: opole/malinka

Postautor: piter84 » 22 lutego 2011, 11:28

dokładnie to ON...tak jak brat pisał kupiłem od Niego w sierpniu 2010r Horneta 600 w stanie technicznym bardzo dobrym i wizualnym idealnym...
osobiście polecam..
Szerszeń..

MatiOPR
Posty: 38
Rejestracja: 12 lutego 2011, 13:10
Lokalizacja: OPR

Postautor: MatiOPR » 23 lutego 2011, 08:38

Witam,
ja wczoraj byłem po cbr f3:

http://moto.allegro.pl/honda-f3-nie-f1- ... 84869.html

OSTRZEGAM innych przed stratą czasu, moto w tak kiepskim stanie, ze nie wiem czy gość 3k za niego dostanie, no cóż, ale trzeba jechać i szukac ;)
Sprzęgło, falujące obroty silnika, każda śrubka inna, podgrzewane manetki które nie działają, zmieniona stacyjka która się zacina, cieknąca laga, nie pali na zimnym - przynajmniej taki wniosek można wyciągnąć, jak jesteś pierwszym oglądającym o 9 rano a silnik już na ciebie ciepły czeka, i każda naprawa czy wymiana robiona u "kolegi na wiosce" :D ogólnie kowalstwo artystyczne i sztukateria :D
Lepiej na dwóch jak człowiek niż na czterech jak zwierze ;)



HondaFan

Awatar użytkownika
Arnold
Posty: 651
Rejestracja: 12 kwietnia 2010, 22:33
Lokalizacja: Opole

Postautor: Arnold » 23 lutego 2011, 15:46

Sorki ale jechać taki kawał żeby obejrzeć motor który wygląda na max 4000 zł a gość chce za niego 6 to nawet bym tam nie dzwonił. Faktycznie stracony czas.

Awatar użytkownika
BartekOpole
Posty: 305
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 20:11
Lokalizacja: Opole

Postautor: BartekOpole » 22 marca 2011, 20:26

Polecam Artur Dąbrowski - Kluczbork.
http://www.dualmotocykle.yoyo.pl/


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WOJ. OPOLSKIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika