Motohandel w Głuchołazach - ktoś był ?

regionalne imprezy, serwisy motocyklowe, sklepy, lakiernie, itd. wszystko w Naszym województwie
Awatar użytkownika
Bob90
Posty: 111
Rejestracja: 04 kwietnia 2010, 10:49
Lokalizacja: OPR

Motohandel w Głuchołazach - ktoś był ?

Postautor: Bob90 » 16 listopada 2010, 10:53

Znalazłem na allegro dwa motohandle z Gluchołaz, chcialem się do nich wybrać i poszukać potrzebnych mi części. Wolę poszukać i obejrzeć na żywo niż załatwiać przez telefon.
Tutaj moje pytanie - czy ktoś był przynajmniej u jednego lub wie gdzie to jest (adres, mniej więcej jak tam dojechać) ?
Z góry dzięki za informacje.
NTV 650 - "Czarnula"

Awatar użytkownika
andrut78
Posty: 375
Rejestracja: 13 marca 2010, 09:40
Lokalizacja: Opole, os. Armii Krajowej

Postautor: andrut78 » 17 listopada 2010, 18:54

Też już ich namierzyłem i już parę razy chciałem się wybrać ale jakoś nie było okazji.

Jak u nich będziesz to mam prośbę, oblukaj proszę czy mają tylne amory do NTV i w jakim stanie. Od razu mówię, że to nie dla mnie, ktoś z NTVkowego forum szuka i pewnie będzie wdzięczny za pomoc.
Honda CBR 600 F4i '02
Junak M10 '64
__________________

Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 17 listopada 2010, 22:50

ja bylem. maja praktycznie mase sprzetu nawet nowsze sztuki ale bez prawa do rejestracji ;] tak ze na czesci lub do nauki czy stuntu mozna u nich brac nie sciemniaja przynajmniej co w moto bylo rozwalone choc wiadomo jezeli zostalo pozbawione prawa do rej to nie bez powodu ;] dojechc mozna tam bardzo latwo od strony nysy przed orlenem jest taki maly skret w lewo lekko pod gorke i magazyny tam sa i jak sie nie myle jakis warsztat ma reklame czy cos takiego zaraz przy glownej ulicy w miejscu tej uliczki. to wlasnie tam ;]
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WOJ. OPOLSKIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika