Problem z elektryką

regionalne imprezy, serwisy motocyklowe, sklepy, lakiernie, itd. wszystko w Naszym województwie
Awatar użytkownika
Tomek(R6)
Posty: 65
Rejestracja: 28 września 2008, 21:06
Lokalizacja: Opole

Postautor: Tomek(R6) » 02 marca 2010, 21:20

niestety to nie to... rozkrecalem i zakladalem wszystko jeszcze raz... mysle ze oddam go w rece fachowca... nie bede sie denerwowal.
YZF R6

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 02 marca 2010, 21:54

No to zostaje Ci tylko tyle, skoro motocykl nie jest na chodzie i nie masz jak dostarczyć go do warsztatu ;)

Obrazek

Jak byś cciał skorzystać z tego pomysłu, to przyklej sobie kartkę z datą rozpoczęcia sezonu - ludzie będą myśleli, że motocykl jest w pełni sprawny i wszystko jest jak najbardziej celowe 8)
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
Morich
Posty: 139
Rejestracja: 04 maja 2009, 17:11
Lokalizacja: DW/Opo/Wro

Postautor: Morich » 02 marca 2010, 21:54

Tomek(R6) pisze:niestety to nie to... rozkrecalem i zakladalem wszystko jeszcze raz... mysle ze oddam go w rece fachowca... nie bede sie denerwowal.

Ja też, ale mimo to nic nie dawało, dopiero po ruszeniu papierem ściernym i wd40 pomogło.
Ale jak sam już mówisz,że tyle kombinowałeś to cóż, jeśli nie ma innej możliwości to trzeba znaleźć magika ;)
"Stay or forever go, paly or you will newer know!"
gg: 3288368

Awatar użytkownika
Tomek(R6)
Posty: 65
Rejestracja: 28 września 2008, 21:06
Lokalizacja: Opole

Postautor: Tomek(R6) » 03 marca 2010, 23:03

dzieki chłopaki za wszystkie dobre rady... :) zrobilem tak ze dogadalem sie z Gosciem z Yamahy ze przyjedzie po motor i jeszcze wszystko zrobi. Mam nadzieje ze wszystko bedzie szybko grało !! i juz nie dlugo wskocze na R6 i bede mogl posmigac. Pozdrawiam
YZF R6

Awatar użytkownika
DR Mario
Posty: 506
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:53
Lokalizacja: Opole

Postautor: DR Mario » 03 marca 2010, 23:18

Jak juz moto będzie zdrowe, to podaj chociaż co było przyczyną choroby :( Tak dla potomnych ;)

I co :?: Moto uzdrowione :?:
"Dzisiaj w nocy obudziłem się z krzykiem, śniło mi się że żyję" J. Boroszewicz

DR BIG 750 S/K SR41A


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WOJ. OPOLSKIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika