Zakładanie i wyważanie - gdzie w Opolu

regionalne imprezy, serwisy motocyklowe, sklepy, lakiernie, itd. wszystko w Naszym województwie
Awatar użytkownika
ducat
Posty: 15
Rejestracja: 12 lutego 2010, 11:16

Zakładanie i wyważanie - gdzie w Opolu

Postautor: ducat » 12 lutego 2010, 12:13

Witam, pytanie jak w temacie ;)

Gdzie w Opolu lub w okolicy tego miasta można założyć opony i wyważyć koła ?

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie ;)

Awatar użytkownika
virus
Posty: 485
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:07
Lokalizacja: Tarnów Op.

Postautor: virus » 12 lutego 2010, 12:43

Ponoć na oleskiej przed skrzyżowaniem z obwodnicą. Tak słyszałem ale osobiście jeszcze nie miałem okazji wymieniać. :wink:

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 12 lutego 2010, 12:56

Jedź do SAKa na strzeleckiej (po przeciwnej stronie Dziada).

Prawie nigdzie w Opolu nie wyważają kół a w SAKu jak najbardziej!

Pozdrawiam!
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
R1Ozim
Posty: 11
Rejestracja: 29 stycznia 2010, 21:37

Postautor: R1Ozim » 15 lutego 2010, 15:31

Dokladnie, polecam SAKa na strzeleckiej. Bezproblemowo i fachowo:)

Awatar użytkownika
ducat
Posty: 15
Rejestracja: 12 lutego 2010, 11:16

Postautor: ducat » 19 lutego 2010, 17:16

Dzisiaj spotkał mnie chyba syndrom piątku (chociaż w sobotę też jest czynne)... wyjąłem koła z mojego grzechotnika i pojechałem założyć nowe oponki ale coś mnie tchnęło i zadzwoniłem najpierw do SAK'a...i dowiedziałem się, że oponki mi założą ale kół już nie wyważą... (zdziwienie), po czym Pan polecił mi LATEX'a... więc po rozmowie telefonicznej z obsługą LATEX'u pojechałem tam, zostawiłem oponki i jutro z rana mam do odbioru (ciekawe jak to wszystko zrobią) :)

Swego czasu opony zakładałem na oleskiej, ale dwa lata temu powiedziano mi, że już się nie będą tym zajmować, a koła wyważałem w Hondzie i raz w starym serwisie z Kawy.
Simson S50|Aprilia RS 125|Ducati 748 SP

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 19 lutego 2010, 18:08

A to dziwne, bo ja byłem w SAKu moją NTV i wyważyli mi koła bez żadnych problemów. A do SAKa po której stronie (dziwne pytanie) dzwoniłeś? Bo jest właściwie jeden na przeciwko drugiego.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
ducat
Posty: 15
Rejestracja: 12 lutego 2010, 11:16

Postautor: ducat » 19 lutego 2010, 19:23

Wujek google podał mi trzy firmy o nazwie SAK, dzwoniłem do dwóch (odpuściłem sobie tą na ulicy Wróblewskiego):

http://opolskie.teleadreson.pl/opole/sa ... 7ce84.html
http://www.sak.opony.com.pl/kontakt.htm

Może mnie po prostu spławili...bo pytanie było jaki to motocykl...a, później dopiero, że nie wyważają, tylko mogą mi założyć opony.

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i nie muszę się pchać przez całe miasto bo LATEX jest na samym początku - jak dla mnie :)
Simson S50|Aprilia RS 125|Ducati 748 SP

Awatar użytkownika
torbiasz
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2009, 12:07
Lokalizacja: Z nienacka

Postautor: torbiasz » 19 lutego 2010, 20:32

moze im wyważarka nawaliła, mi też wymienili i wyważyli bez problemu :roll:

Awatar użytkownika
PLAWIAKLUKAS
Posty: 86
Rejestracja: 25 grudnia 2006, 23:00
Lokalizacja: Opole

Postautor: PLAWIAKLUKAS » 19 lutego 2010, 20:54

Witam,
SAK-ów w Opolu jest trzech, jednak tylko na ul. Strzeleckiej montujemy i wyważamy koła motocyklowe w pełnym zakresie. Sak na Wróblewskiego i Królowej Jadwigi to oddzielna firma działająca w innych rękach. To tak w kwestii wyjaśnienia, sprostowania.

Jeżeli chodzi o wyważenie kół w twoim DUCATI zwróć uwagę na wyważenie tylnego koła, ponieważ nie da się go wyważyć na wyważarce statycznej, a do wyważarki elektronicznej potrzebne są specjalne dodatkowe tuleje do uchwytu motocyklowego, aby właściwie wyważyć koło z monowachacza (VFR, DUCAT itp). Oczywiście mamy do tego sprzęt i robimy takie rzeczy kompleksowo.

Pozdrawiam i Zapraszam
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2010, 21:33 przez PLAWIAKLUKAS, łącznie zmieniany 1 raz.
FZ1S i WR250F

Awatar użytkownika
ducat
Posty: 15
Rejestracja: 12 lutego 2010, 11:16

Postautor: ducat » 19 lutego 2010, 21:27

Teraz gdybanie z mojej strony dlaczego odesłano mnie jest już zbędne (najwidoczniej był ku temu jakiś powód), oponki będą założone, a przy okazji zostanie sprawdzone nowe miejsce :)
Czytając post kolegi przypomniało mi się, że tył wyważany był poprzednio na wyważarce samochodowej i dodana była tuleja do zamocowania :)
Dziękuję wszystkim za pomoc i rady ;)

Do zobaczenia w trasie ;)
Simson S50|Aprilia RS 125|Ducati 748 SP

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 19 lutego 2010, 21:57

Ja tak, czy inaczej mam zamiar niebawem trafić do jedynego, właściwego SAKa z moimi kołami ;)
I tak z ciekawości - ile teraz będzie za wymianę gum i wyważanie kół: przód + tył na monowahaczu?
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
hiklif
Posty: 340
Rejestracja: 10 czerwca 2007, 17:30
Lokalizacja: Chróścice

Postautor: hiklif » 20 lutego 2010, 07:37

prezes Łukasz zapomnial dodac, ze przy okazji dobrej kawy tez mozna sie napic (tylko w przypadku wymiany i wywazenia dwocho kol ;) )
tel. 601 hiklif , gg:188990
http://www.arsarte.com.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Morich
Posty: 139
Rejestracja: 04 maja 2009, 17:11
Lokalizacja: DW/Opo/Wro

Postautor: Morich » 20 lutego 2010, 14:51

hiklif pisze:prezes Łukasz zapomnial dodac, ze przy okazji dobrej kawy tez mozna sie napic (tylko w przypadku wymiany i wywazenia dwocho kol ;) )

Hehe, dobrze wiedzieć:P Oponki leżą i czekają na wymianę, więc to może przeważyć na korzyść sak-a zamiast latex'a :D :P
"Stay or forever go, paly or you will newer know!"
gg: 3288368

Awatar użytkownika
PęDZEL
Posty: 488
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 09:09
Lokalizacja: OPO

Postautor: PęDZEL » 20 lutego 2010, 17:39

Może i jak niedługo się dorobię montażownicy i wyważarki, będę mógł wtedy zaoferować Wam pełną usługę w dobrej cenie, na razie oferuję tylko oponki w dobrych cenach :lol:
Póki co ja sam zmieniam gumy u Łukasza.
Nastał okres polowania na Yamahe FZ1 :-)

Awatar użytkownika
Stachoo
Posty: 290
Rejestracja: 10 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Krośnica

Postautor: Stachoo » 20 lutego 2010, 18:20

Killu pisze:Ja tak, czy inaczej mam zamiar niebawem trafić do jedynego, właściwego SAKa z moimi kołami ;)
I tak z ciekawości - ile teraz będzie za wymianę gum i wyważanie kół: przód + tył na monowahaczu?

Też mnie to ciekawi, tylko chodzi mi o cenę jak dostarczę tylko koła.


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WOJ. OPOLSKIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika