Buty motocyklowe

regionalne imprezy, serwisy motocyklowe, sklepy, lakiernie, itd. wszystko w Naszym województwie
Awatar użytkownika
benzo88
Posty: 147
Rejestracja: 07 marca 2010, 20:39
Lokalizacja: Karłowice

Postautor: benzo88 » 19 kwietnia 2010, 21:39

ja jade napewno bo odrazu nakleje kartke na moto:)

Awatar użytkownika
xkopekx
Posty: 169
Rejestracja: 18 marca 2010, 23:14

Postautor: xkopekx » 19 kwietnia 2010, 22:03

co do butow to odradzam oxtary t.c.s ... strasznie skrzypią :lol:

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 20 kwietnia 2010, 09:35

Ja sie wybieram. Nie to zebym jakies wielkie zakupy planowal ale poleciec w niedzielne popoudnie moznaby da czystej przyjemnosci. Ruszylibysmy spod dziada - tylko o ktorej?
Pozdrawiam
Jarekt tel. 514150200
Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com

Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P

Awatar użytkownika
qjarohen
Posty: 533
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 16:14
Lokalizacja: Łubniany

Postautor: qjarohen » 20 kwietnia 2010, 16:51

Może troszeczkę nie wczasie ale jeżeli chodzi o buty PROBIKER to nie ma rewelki po pierwsze szybko przemakają , a w zimne dni te wywietrzniki którymi się tak szczycą po prostu powodują że pizga po nogach jak nie wiem co , na pewno następne jakie kupię to nie te , to tak dla Tych których atrakcyjna cena kusi , niestety tanie jest tanie i tyle

pozdro
Obrazek
Jedyną prawdą jest fakt, że wszyscy kłamią

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 20 kwietnia 2010, 17:22

qjarohen pisze:Może troszeczkę nie wczasie ale jeżeli chodzi o buty PROBIKER to nie ma rewelki po pierwsze szybko przemakają , a w zimne dni te wywietrzniki którymi się tak szczycą po prostu powodują że pizga po nogach jak nie wiem co , na pewno następne jakie kupię to nie te , to tak dla Tych których atrakcyjna cena kusi , niestety tanie jest tanie i tyle

pozdro


dzięki za info :) więc będę musiał sie rozglądać :) bo z reguły owszem jeżdżę w dzień ale zawsze wracam po ćmoku i na przykład wiosna czy jesień to temperatura 5st nie jest zachęcająca a jak kolega wspomniał że przez wywietrzniki pizga to szkoda na to nerwów i zdrowia.

Awatar użytkownika
iri
Posty: 285
Rejestracja: 19 lutego 2010, 23:02
Lokalizacja: OKR

Postautor: iri » 20 kwietnia 2010, 17:32

ja mam HEIN GERICKE , wygodne, nie przemakają, polecam ;)

Awatar użytkownika
qjarohen
Posty: 533
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 16:14
Lokalizacja: Łubniany

Postautor: qjarohen » 20 kwietnia 2010, 21:42

dzięki za info :) więc będę musiał sie rozglądać :) bo z reguły owszem jeżdżę w dzień ale zawsze wracam po ćmoku i na przykład wiosna czy jesień to temperatura 5st nie jest zachęcająca a jak kolega wspomniał że przez wywietrzniki pizga to szkoda na to nerwów i zdrowia.


jeżeli chcesz to moj numer bucika to 43 mogę Ci je dać na kilka dni i zerkniesz jak chcesz ale naprawde nie ma rewelki jak dla mnie to poraszka (oczywiście za tą cene są w miare oki ale lepiej dać parę stówek więcej i mieć coś konkretnego) lepiej dołożyć 3\4 stówki i mieć bucik oki
Obrazek

Jedyną prawdą jest fakt, że wszyscy kłamią

Awatar użytkownika
Walach
Posty: 289
Rejestracja: 17 października 2008, 20:39
Lokalizacja: Krapkowice

Postautor: Walach » 20 kwietnia 2010, 22:29

qjarohen pisze:
dzięki za info :) więc będę musiał sie rozglądać :) bo z reguły owszem jeżdżę w dzień ale zawsze wracam po ćmoku i na przykład wiosna czy jesień to temperatura 5st nie jest zachęcająca a jak kolega wspomniał że przez wywietrzniki pizga to szkoda na to nerwów i zdrowia.


jeżeli chcesz to moj numer bucika to 43 mogę Ci je dać na kilka dni i zerkniesz jak chcesz ale naprawde nie ma rewelki jak dla mnie to poraszka (oczywiście za tą cene są w miare oki ale lepiej dać parę stówek więcej i mieć coś konkretnego) lepiej dołożyć 3\4 stówki i mieć bucik oki


Też mam numer 43, lecz puki co to teraz wyjątkowo pare dni jeździłem motorkiem do pracy bo juz strasznie ciągneło na niego a tak przeważnie to ciężko jest mi wygospodarować jakiś czas by pośmigać może późną wiosną się odmieni jak pogoda się unormuje. A odnośnie butów to szukam tak w granicy max 400zł. jeszcze mam na oku nitro NB-101

Obrazek

tylko kupowanie tak przez allegro to jak kupowanie kota w worku bo nie ma jak dotknąc przymierzyć i takie tam czy wszystko pasuje.

Awatar użytkownika
koval87
Posty: 400
Rejestracja: 02 marca 2010, 22:55
Lokalizacja: NYSA / OSLO

Postautor: koval87 » 21 kwietnia 2010, 08:31

kolega ma takie buty: Metro racing

Obrazek

Obrazek

i w pierwsze dni go tylko gniotly bo byly sztywne a teraz mowi ze sa ok i bardzo fajnie mu sie w nich jezdzi. ja osobiscie polecilbym tez buty marki SIDI za 600 zl mozna juz dostac ten model Fusion i naprawde warto ;]
Proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów

Awatar użytkownika
Killu
Posty: 3039
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 06:12
Lokalizacja: Opole

Postautor: Killu » 21 kwietnia 2010, 10:32

Te same buty dokładnie za 399zł można kupić pod nazwą Ozone Darth ;)

Też niedawno się w takie zaopatrzyłem i mogę przyznać, że rzeczywiście na początku nie da się zmieniać w nich biegów, ale po czasie się wyrabiają i są całkiem wygodne. Trzeba jednak co jakiś czas przykręcać śrubki - ja zgubiłem już trzy.

Jeżeli kogoś interesują, to są u nas w Motocentrum na Oleskiej.
Oświadczam, że moje opinie są nieprzemyślane i subiektywne. Ponadto w każdej chwili mogę je diametralnie zmienić lub się ich wyprzeć ;)

Awatar użytkownika
sirmariano
Posty: 162
Rejestracja: 19 września 2009, 01:45
Lokalizacja: Karłowice, Opole

Postautor: sirmariano » 22 kwietnia 2010, 02:18

I za około 600 jako Held Merlin a za 500 jako Outstars - FORCE. Albo Sidi B2 ale tu już bym sie sprzeczał czy Sidi nie były pierwowzorem dla chińskich szamanów co robili resztę na wzór. No i zapomniałbym o Red Coyote.

Awatar użytkownika
MatPla
Posty: 62
Rejestracja: 09 marca 2010, 19:05

Postautor: MatPla » 22 kwietnia 2010, 21:39

Witam,
Apropo niedzielnego wyjazdu na Motobazar do Wrocławia jestem zainteresowany wyjazdem razem z moim plecaczkiem, choć kompletnie nie wiem gdzie to dokładnie jest i w jakich godzinach jest otwarty. Czy Motobazar jest może na ul. Karmelkowej na terenie DCHR-s? Bo znalazłem taki adres w necie.
Czy wybiera się ktoś z Opola jeszcze?

Awatar użytkownika
MatPla
Posty: 62
Rejestracja: 09 marca 2010, 19:05

Postautor: MatPla » 22 kwietnia 2010, 21:42

A co do tematu butów, to nie polecam Nitro MB101. Sam takie mam i nie jestem z nich zadowolony. Szybko zaczyna na nich pękać ta miękka skóra na zgięciu z przodu i z tyłu buta, a z boku na zgięciu ta gruba skóra się odkształca i uwiera w kostkę.

Awatar użytkownika
xbax
Posty: 49
Rejestracja: 21 marca 2010, 16:50
Lokalizacja: Good City OKR

Postautor: xbax » 22 kwietnia 2010, 22:19

Killu pisze:Te same buty dokładnie za 399zł można kupić pod nazwą Ozone Darth ;)

Też niedawno się w takie zaopatrzyłem i mogę przyznać, że rzeczywiście na początku nie da się zmieniać w nich biegów, ale po czasie się wyrabiają i są całkiem wygodne. Trzeba jednak co jakiś czas przykręcać śrubki - ja zgubiłem już trzy.

Jeżeli kogoś interesują, to są u nas w Motocentrum na Oleskiej.


Witam:) Przedwczoraj również stałem się szczęśliwym posiadaczem takich butów. tzn czy szczęśliwym to się jeszcze okaże.hehe.Po przejechaniu 500km moge jednak stwierdzić że rzeczywiście sa dosyć wygodne.zobaczymy co bedzie dalej.Co do śrubek-na razie sie 3maja:)pozdrawiam

Awatar użytkownika
jaroslawt
Posty: 394
Rejestracja: 01 września 2009, 23:17
Lokalizacja: Opole

Postautor: jaroslawt » 22 kwietnia 2010, 23:38

MatPla pisze:Witam,
Apropo niedzielnego wyjazdu na Motobazar do Wrocławia jestem zainteresowany wyjazdem razem z moim plecaczkiem, choć kompletnie nie wiem gdzie to dokładnie jest i w jakich godzinach jest otwarty. Czy Motobazar jest może na ul. Karmelkowej na terenie DCHR-s? Bo znalazłem taki adres w necie.
Czy wybiera się ktoś z Opola jeszcze?


Z jakiegos szalonego powodu (glownie lenistwo bo nikomu nie chcialo sie zalozyc osobnego watku umawiamy sie tutaj:
http://opolezone.pro24.pl/phpBB/viewtop ... ce076baf46\
Sa tez informacje o ktore pytasz :)
Pozdrawiam

Jarekt tel. 514150200

Email (Gtalk, Glatitude itp) jaroslawt(malpka)gmail.com



Ukryte kamery, podsluchy, telewizja przemyslowa i inne metody permanentnej inwigilacji :P


kuchnie Ruda Śląska

Wróć do „WOJ. OPOLSKIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika